Fifty Years of Kicks

Koive k9

Μέλος
Περιοχή
Kavala
Όνομα
Panos
Μοτό
Bmw , vespa
Δεν θα πω λογια,γιατι οσα και να πω γιαυτους τους δυο θα είναι ελαχιστο γιαυτο που αντιπροσωπευουν!Απλα θα αναφερω ότι αποτελουν εμπνευση και προτυπα για μενα,γιατι απλα κανουν αυτό που αγαπουν χωρις καμια λογικη....απλα γιατι το αγαπουν...ακομα!
:hailbig:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Καπου στην αρχη....τα λενε ολα.
Οταν ο αντρας σταματαει να παιζει και να διασκεδαζει με τα "παιχνιδια" του.....γερναει.


Στάλθηκε από adveφον
 

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Μου αρέσουν πάρα πολύ. Εκφράζουν και το δικό μου όνειρο για να οδηγώ μηχανάκι μέχρι τα βαθιά γεράματα. Είναι εξαιρετικό παράδειγμα οι τύποι ! :hailbig:
 

thanos_ktm

Μέλος
Περιοχή
Μάνδρα Αττικής
Όνομα
Thanos
Μοτό
KTM620LC4 EGS '97
KTM450EXC SIXDAYS '15
Μου αρέσουν πάρα πολύ. Εκφράζουν και το δικό μου όνειρο για να οδηγώ μηχανάκι μέχρι τα βαθιά γεράματα. Είναι εξαιρετικό παράδειγμα οι τύποι ! :hailbig:

Kαι μένα το ίδιο είναι το όνειρο μου.:friendship:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Just perfect
 

DoctorAbo

Μέλος
Περιοχή
Aθήνα
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
R1200GS 04
Μάγκες μου με την ευκαιρία του συγκεκριμένου θρέντ ήθελα να σας πω πως εκτός από τύχη και σχετική προσοχή θα χρειαστεί και κάποια αναθεωρημένη προσέγγιση στον τρόπο ζωής μας για να μας βρουν τα γεράματα πάνω στα μηχανάκια μας.

Συγκεκριμένα, χρειάζεται καλός ύπνος, καλό πρωϊνό, μερικά συμπληρώματα διατροφής (μια και οι σύγχρονες τροφές είναι για πέταμα).
Μακρυά από πολύ επεξεργασμένες τροφές, μακρυά από ζάχαρες και όσο πιο κοντά στη φύση γίνεται.

Σημείωση : Δεν είμαι γιατρος
 
Top Bottom