FindmeSpot

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Το σύστημα που χρησιμοποίησε η Αll road training στην επιχείρηση με την Μπάρμπαρα.
Συνοπτικά με ενα 300-350αρι κάνεις ένα τεράστιο βήμα ασφάλειας.

 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
ενας μαθητής δηλαδή για μία μέρα (περίπου, να είμαι και δίκαιη)
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Δεν είναι το μοναδικό, υπάρχουν και άλλα οπως τα παρακάτω και συνήθως πέρα απο την αγορά της συσκευής χρειάζονται και κάποια συνδρομή

 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Δεν είναι το μοναδικό, υπάρχουν και άλλα οπως τα παρακάτω και συνήθως πέρα απο την αγορά της συσκευής χρειάζονται και κάποια συνδρομή

ναι ολα μάζι καπου εκει βγαίνει!
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
ενας μαθητής δηλαδή για μία μέρα (περίπου, να είμαι και δίκαιη)
Εσείς οι ασφάλτινοι που να χαθήτε εμείς gpsακι και 300αρακι :p. Παρολα αυτα η πληροφορία δώθηκε free! Επίσης υπάρχει μια συνεντευξη πρόσφατη που εξηγεί τί εγινε με «το να γιατι boxer, και γενικα την σταδιοδρομία του, κράζει και λιγο yamaha και γενικα τα λεει χύμα. Μαρεσε.
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Δεν είναι το μοναδικό, υπάρχουν και άλλα οπως τα παρακάτω και συνήθως πέρα απο την αγορά της συσκευής χρειάζονται και κάποια συνδρομή

Find me spot ομως είναι το θέμα.. γτ σε καθε θέμα καταλήγουμε στην παπαλάμπραινα; :ha. Πλακα
Κάνω.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μ'αρέσει που αυτά που βλέπουμε στο advrider από τον απλό καθημερινό κόσμο εδώ και κάτι χρόνια γίνονται... καινοτομία "το μάτι του θεού" στην ψαροκωστούλα και το βλέπει ο κόσμος σαν πληροφορία που έπρεπε να... πληρωθεί κάποιος για να την μοιραστεί;
 

Mariner

Everflowed
Περιοχή
Ν.Σμύρνη
Όνομα
Μαρίνος
Μοτό
ΚΤΜ 690 Enduro / BMW R1200GS Adv
Find me spot ομως είναι το θέμα.. γτ σε καθε θέμα καταλήγουμε στην παπαλάμπραινα; :ha. Πλακα
Κάνω.
Sorry, δεν κάτάλαβα πως το θέμα ήταν τοποθέτηση προιόντος :p:p
:ha
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
το find me spot το ειχα το 2016 κ 2017 στα ταξιδια στην Ασια και δουλευε πολυ καλα , εκει που δεν υπηρχε σημα πχ για 2-3 μερες αυτο εστελνε ενα μηνυμα σε δικα μου ατομα οτι ειμαι καλα , επισης εκανε καταγραφη της πορειας .
Στη συνδρομή είναι λίγο τραμπούκοι , όποτε θέλει να διαβάσετε με προσοχή τους όρους και τα ψιλά γράμματα .

Το είχα πάνω μου κ όχι πάνω στη μηχανή με μια βάση της rally raid .
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Μ'αρέσει που αυτά που βλέπουμε στο advrider από τον απλό καθημερινό κόσμο εδώ και κάτι χρόνια γίνονται... καινοτομία "το μάτι του θεού" στην ψαροκωστούλα και το βλέπει ο κόσμος σαν πληροφορία που έπρεπε να... πληρωθεί κάποιος για να την μοιραστεί;
Δεν έχεις άδικο, αλλα αν βάλεις το ΜΟ ηλικίας των αναβατών (πχ του φόρουμ) θα καταλάβεις οτι για τους ελάχιστους νέους κάποια πράγματα μας είναι άγνωστα. Επίσης εγραψα πως η πληροφορία είναι free γτ πήγε αλλού το θέμα τιμής που αντι να δούμε τι προσφέρει βλέπουμε το τι ζητάει.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δεν έχεις άδικο, αλλα αν βάλεις το ΜΟ ηλικίας των αναβατών (πχ του φόρουμ) θα καταλάβεις οτι για τους ελάχιστους νέους κάποια πράγματα μας είναι άγνωστα. Επίσης εγραψα πως η πληροφορία είναι free γτ πήγε αλλού το θέμα τιμής που αντι να δούμε τι προσφέρει βλέπουμε το τι ζητάει.
Τι να το κάνεις αν δεν μπορείς να το πληρώσεις... Το δεύτερο ενικό είναι γενικό, δεν αφορά εσένα. Οπότε ξεκινάμε από το "η τσέπη μου αντέχει αυτό" και πάμε στα πιο κάτω. Το να προτείνονται εναλλακτικές δεν το λες και κακό ακριβώς.

Επίσης οι νέοι... Μιά που έχετε μεγαλύτερη άνεση στο ίντερνετ από τους μεσήλικες/γέρους ίσως δεν θα έπρεπε να περιμένετε το ποντκαστ του οποιουδήποτε, η πληροφορία αν την ψάξεις είναι σε τεράστιο όγκο χρηστών εκεί έξω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Για λόγους που μας διαφεύγουν, το βίντεο "κατέβηκε" από το κανάλι. Κρίμα γιατί είχα προλάβει να ακούσω μόνο το πρώτο ημίωρο.
 
Top Bottom