Forma Adventure Tourer

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Συμφωνώ μαζί σου. Δεν υπάρχει κάποιος λόγος εκτός αν σκοπεύεις να περπατάς πολύ. Το παντελόνι σε μένα πρέπει να μπαινει αποπανω γιατί έχει καλύτερη συμπεριφορά στα νερά. Εγώ κατέληξα ότι η καλύτερη λύση είναι μία μπότα trial .
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Μεγεια λοιπόν, ωραία ιδέα που δεν την ξέραμε αρκετοί ομολογω οι μποτες trail.
Ερώτηση.. Πήρες το νούμερο που φοράς η ένα πάνω ή κάτω;
Έχουν κανονική φόρμα αν ξέρεις;
Η forma πχ θέλουν ένα νούμερο πανω
 
Reactions: STF

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Μεγεια λοιπόν, ωραία ιδέα που δεν την ξέραμε αρκετοί ομολογω οι μποτες trail.
Ερώτηση.. Πήρες το νούμερο που φοράς η ένα πάνω ή κάτω;
Έχουν κανονική φόρμα αν ξέρεις;
Η forma πχ θέλουν ένα νούμερο πανω
Ευχαριστώ πολύ! Πήρα το νούμερο που φοράω στα αθλητικά αλλά αύριο θα παραλάβω και θα δώ αν είναι οκ. Φίλος που τις έχει μου είπε ότι έχουν κανονική φόρμα .
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Με yes!
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Παρέλαβα τις μποτες σήμερα και πραγματικά με εντυπωσίασε η φοβερή εφαρμογή τους στο πόδι μου. Νούμερο όπως το αθλητικό και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Είναι περίπου 4-5cm πιο κοντές από mx μπότα αλλά σου δίνουν πολύ καλύτερη αίσθηση. Well done HEBO!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παρέλαβα τις μποτες σήμερα και πραγματικά με εντυπωσίασε η φοβερή εφαρμογή τους στο πόδι μου. Νούμερο όπως το αθλητικό και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Είναι περίπου 4-5cm πιο κοντές από mx μπότα αλλά σου δίνουν πολύ καλύτερη αίσθηση. Well done HEBO!
Από προστασία σε αστραγάλους πως είναι?

Καλοφορετες
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παρέλαβα τις μποτες σήμερα και πραγματικά με εντυπωσίασε η φοβερή εφαρμογή τους στο πόδι μου. Νούμερο όπως το αθλητικό και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Είναι περίπου 4-5cm πιο κοντές από mx μπότα αλλά σου δίνουν πολύ καλύτερη αίσθηση. Well done HEBO!
Με γεια...! :ok:
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
Παρέλαβα τις μποτες σήμερα και πραγματικά με εντυπωσίασε η φοβερή εφαρμογή τους στο πόδι μου. Νούμερο όπως το αθλητικό και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Είναι περίπου 4-5cm πιο κοντές από mx μπότα αλλά σου δίνουν πολύ καλύτερη αίσθηση. Well done HEBO!
δωσε φωτο στον λαο!!
 

Kardabix

Μέλος
Περιοχή
Αγρίνιο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
Yamaha XTZ 690
Από προστασία σε αστραγάλους πως είναι?

Καλοφορετες
Έχει ένα κομμάτι πλαστικό εξωτερικά, στο ύψος του αστραγαλου. Έχει προστασία στην κνημη και εχει εσωτερικά ένα σχήμα σαν λαιμό μπουκαλιού που φορώντας τη αισθάνεσαι το πόδι ακίνητο. Έχει πιστοποίηση CE.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχει ένα κομμάτι πλαστικό εξωτερικά, στο ύψος του αστραγαλου. Έχει προστασία στην κνημη και εχει εσωτερικά ένα σχήμα σαν λαιμό μπουκαλιού που φορώντας τη αισθάνεσαι το πόδι ακίνητο. Έχει πιστοποίηση CE.
Είναι κοντά στις προστασίες των enduro?
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Είναι κοντά στις προστασίες των enduro?
Έτσι και αλλιώς εξήγησε ο άνθρωπος ότι έχει άλλες εντουρομπότες για τα πιο δύσκολα χωμάτινα. Αυτές τις πήρε για light εκδρομούλες.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έτσι και αλλιώς εξήγησε ο άνθρωπος ότι έχει άλλες εντουρομπότες για τα πιο δύσκολα χωμάτινα. Αυτές τις πήρε για light εκδρομούλες.
Βρε ναι... Αλλά έχω ένα κόλλημα με τις προστασίες στο πόδι.
Και στις ασφάλτινες εντουρο μπότες φοράω.
Ρωταω επειδή αυτές φαίνονται ελαφριές σε κατασκευή και έχουν ενδιαφερον
 
Reactions: STF
Top Bottom