...from South to Norge...

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
:ida: Βρηκα ιδεα.
Να φτιαξω με την ηλεκτροκολληση μια απομιμηση της σιδεριας στο Trondheim, οπως το αντιστοιχο στα Φιλιατρα

...για τις αντιστοιχες :pht2;και με το μισο κοστος, περιπου 70ευρω να γλυτωνεις το πηγαινε ελα.!!
:ha
 
Τελευταία επεξεργασία:

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Καλα μπανια Γιαννη. 2ο ποδι να πας!! ;)
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ούτε εγω πιςτευω πως μείωσε κανεις το ταξιδι και την προσπάθεια κάποιου ! Και η ερώτηση που έκανα ειναι καθαρα υποκειμενική όπως και η απαντηση που θα δωσει ο Γιάννης η κάποιος αλλος ! Αυτο που ρώτησα ειναι αν μπορει να Παει κάποιος να σε αυτά τα μέρη (οχι τέρμα πανω κατα βάση ) και να δει μέρη όμορφα ! Δυστυχως δεν εχουν όλοι την πολυτέλεια του να κάνουν ταξίδια του ενός μηνα
Αυτό με τον περιορισμένο χρόνο.......ειναι το πρόβλημα που έχουμε εμείς οι επιχειρηματιες:p
Καλά που είναι κάτι τύποι σαν την λουγκρα τον κρητικό και πάνε στην σιδερια και παμε και εμείς μαζί τους....:D
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αυτό με τον περιορισμένο χρόνο.......ειναι το πρόβλημα που έχουμε εμείς οι επιχειρηματιες:p
Καλά που είναι κάτι τύποι σαν την λουγκρα τον κρητικό και πάνε στην σιδερια και παμε και εμείς μαζί τους....:D
...ειπε ο κλεισμένος στους 4 τοιχους!! :D
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
...ειπε ο κλεισμένος στους 4 τοιχους!! :D
Δεν έχω παράπονο......μην πέσει φωτιά και με κάψει, απλά εξηγώ στον νέο, γιατί είναι δύσκολο για κάποιον που έχει δική του δουλειά...να λείψει πάνω από 10 μέρες!!!
Βέβαια υπό συνθήκες.....βγαινει και η Νορβηγία σε 10ημερο, αν πας όπως τα κοπέλια με αεροπλάνο και επιστρέψεις πάλι αεροπλανικος ;)
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Δεν έχω παράπονο......μην πέσει φωτιά και με κάψει, απλά εξηγώ στον νέο, γιατί είναι δύσκολο για κάποιον που έχει δική του δουλειά...να λείψει πάνω από 10 μέρες!!!
Βέβαια υπό συνθήκες.....βγαινει και η Νορβηγία σε 10ημερο, αν πας όπως τα κοπέλια με αεροπλάνο και επιστρέψεις πάλι αεροπλανικος ;)
Συμφωνώ. Προχθες υπολόγισα τις μερες για εξωτερικο του χρονου σε μια συγκεντρωση (οχι πολυ μακρια) και θελει 10-12 μερες και 2700ευρω!! :(
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Συμφωνώ. Προχθες υπολόγισα τις μερες για εξωτερικο του χρονου σε μια συγκεντρωση (οχι πολυ μακρια) και θελει 10-12 μερες και 2700ευρω!! :(
Αυτό με τα ευρώ.....ειναι σχετικό νομίζω!:D
Μπορείς να το ρίξεις λίγο....:p
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
@jmar_oulis μετα τα ντολμαδακια κονσερβα επιτελος θα λαδωσει το εντερο σου!! :D
Καλες τσαρκες.
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
21 ημέρες 11.000 χλμ 14 χώρες με ταξιδεψες με γύρισες αν και λαβωμενη! Τώρα χρειαζόμαστε διακοπές και σαν την Χαλκιδική δεν έχει :D
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Top Bottom