Givi προβολάκια

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πωλούνται τα παρακάτω προβολάκια, είναι του κολλητού και ήταν πάνω σε Aprilia Cappnord 1200.
Από ότι βλέπω, πρέπει να είναι αυτά ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ LED BLACK S322 SET | GIVI|
κάθε υπόδειξη βέβαια είναι καλοδεχούμενη.
Τιμή 200€


 

a2in

Μέλος
Όνομα
Άρης
Μοτό
Varadero 1000
Καλησπέρα,
Επειδή δεν το έχω με τα ηλεκτρολογικά, αν είναι αυτά που γράφεις προσφέρω 100 για να πληρώσω και τον ηλεκτρολόγο να τα τοποθετήσει.
Εννοείτε αν κάποιος κάνει καλύτερη προσφορά, δώστα!

Edit: Μάλλον τα S321 είναι λόγω ασημί καπακιού μπροστά, οπότε άλλαξα την προσφορά μου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Καλησπέρα,
Επειδή δεν το έχω με τα ηλεκτρολογικά, αν είναι αυτά που γράφεις προσφέρω 100 για να πληρώσω και τον ηλεκτρολόγο να τα τοποθετήσει.
Εννοείτε αν κάποιος κάνει καλύτερη προσφορά, δώστα!

Edit: Μάλλον τα S321 είναι λόγω ασημί καπακιού μπροστά, οπότε άλλαξα την προσφορά μου.
Ποια είναι η διαφορά μεταξύ των δύο μοντέλων? Τα γκούγκλαρα τα S321 και είναι λίγο πιο ακριβά....
 

a2in

Μέλος
Όνομα
Άρης
Μοτό
Varadero 1000
Ποια είναι η διαφορά μεταξύ των δύο μοντέλων? Τα γκούγκλαρα τα S321 και είναι λίγο πιο ακριβά....
Απαντώ με όλη την καλή διάθεση, μην νομίσεις ότι παζαρεύω...
Τα 321 είναι εδώ και πολύ καιρό εκτός παραγωγής, και ενώ θα βρεις παλιές κυρίως ελληνικές σελίδες με στοκ σε extreme τιμές, στο αμαζον και ebay καινούργια (μη χρησιμοποιημένα δλδ) είναι περίπου 200 ευρώ.
Anyway, μπορεί και να κάνω λάθος, απο το χρώμα υποθέτω πιο μοντέλο είναι.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Απαντώ με όλη την καλή διάθεση, μην νομίσεις ότι παζαρεύω...
Τα 321 είναι εδώ και πολύ καιρό εκτός παραγωγής, και ενώ θα βρεις παλιές κυρίως ελληνικές σελίδες με στοκ σε extreme τιμές, στο αμαζον και ebay καινούργια (μη χρησιμοποιημένα δλδ) είναι περίπου 200 ευρώ.
Anyway, μπορεί και να κάνω λάθος, απο το χρώμα υποθέτω πιο μοντέλο είναι.
Μην ανησυχείς, από την πρώτη στιγμή έγραψα ότι δεν γνωρίζω καθόλου για τα συγκεκριμένα. Επιπλέον, δεν είναι δικά μου οπότε οποία πρόταση θα μεταφερθεί. Αν δεν σου κάνει κόπος, στείλε μου μερικά λινκ να τα δείξω για να αποφασίσει ο φίλος.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Κατόπιν των παραπάνω στοιχείων, μάλλον πρόκειται για τα παλαιότερα S321 led, άρα η τιμή για το σετ είναι 150€.
Ευχαριστώ!
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Τα προβολάκια υπάρχουν ακόμα και η τιμή πλέον είναι 100 ευρώ.

Ευχαριστώ!
 

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
δικαιωμα μεχρι να ψαξω τα χαρακτηριστικα Γιωργο σε παρακαλω.
θελω να δω καταναλωσεις. θα ενημερωσω συντομα,
 
Top Bottom