Givi Tank Lock Tankbag UT809 20lt

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Πωλείται το πιο διάσημο τανκμπαγκ του φόρουμ όλου.

Έχει χρησιμοποιηθεί μόνο μια φορά και μάλιστα δανεικό. Το είχα αγοράσει αφού έπαθα το ατύχημα το 2019, όποτε είναι brand new.

Το καφρίσαμε αρκετά αλλά αν ταίριαζε με το Trident και δεν πέταγε, απόλυτα βολικό, δε θα το έδινα.

Γενικά χαρακτηριστικά 20 λίτρα (όχι επεκτεινόμενο), tank lock, πλαϊνά τσεπάκια, αξεσουάρ για ταμπλετ που κουμπώνει, εσωτερικά waterproof σάκος, κουκούλα για βροχή, ιμάντες για μεταφορά τύπου backpack. Μοντέλο GIVI UT809. Υπάρχει ακόμα στον κατάλογο της Givi.

To είχα πάρει Black Friday γύρω στα 180€.
Το δίνω 150€

Επιπλέον:

Givi Tank Lock Rings για Suzuki κωδικός BF01 και για Triumph (και όχι μόνο) κωδικός BF02.

(Αν κάποιος ενδιαφερεται καλό είναι να τσεκάρει το site της Givi για επικαιροποιημένα μοντέλα που ταιριάζουν. )

Έξοδα αποστολής για εκτός Αθηνών δικά μου.

Φωτό:







 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Κατόπιν ζητήσεως το tank bag χωρίς τον εσωτερικό σάκο.

(Το μαύρο σακούλι στο βάθος είναι η κουκούλα)

 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Παίζει να μου πείς μερικές διαστάσεις απο την πλευρά που είναι το δαχτυλιδι? Συγκεκριμένα θέλω από την άκρη του ανοίγματος για το δαχτυλίδι μέχρι κάθε πλευρά. Για να μπορω να υπολογίσω που κάθεται στο τεπόζιτο και αν βρίσκει το τιμόνι. Ευχαριστώ!
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Παίζει να μου πείς μερικές διαστάσεις απο την πλευρά που είναι το δαχτυλιδι? Συγκεκριμένα θέλω από την άκρη του ανοίγματος για το δαχτυλίδι μέχρι κάθε πλευρά. Για να μπορω να υπολογίσω που κάθεται στο τεπόζιτο και αν βρίσκει το τιμόνι. Ευχαριστώ!
Ελπίζω να κατάλαβα σωστά αυτό που θες…

Το δαχτυλίδι ρυθμίζεται. Οι τρύπες είναι ανά 2 εκατοστά.



Η πιο κοντινή στο τιμόνι είναι 4,5 εκατοστά περίπου.



Στη δίκη μου μηχανή στα 8,5 εκατοστά, δεν ακουμπούσε καθόλου το τιμόνι σε όλο το εύρος.



Από την τελευταία τρύπα προς τα πίσω (προς τον αναβάτη) είναι 11 εκατοστά περίπου.



Και το δεξιά/αριστερά:

 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Βάλε και τη φωτό βρε Σπύρο snpl για το θεαθήναι, να κλείσουμε και επίσημα την αγγελία :happy:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Ιδού...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Βάλε και τη φωτό βρε Σπύρο snpl για το θεαθήναι, να κλείσουμε και επίσημα την αγγελία :happy:
Με πρόλαβε... Είχα ένα αγχος στην αρχή να κλειδώνει οκ μη φύγει στο δρόμο... Το είχα πάθει μια φορά με την αλουμινένια μπαγκαζιερα στο τ7 :roflmao: Αλλά όλα οκ.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχει και έναν ιμάντα που περνάς στο τιμόνι και δεν φοβασαι τίποτα.

Πάμε γερά το κίνημα κατά του πίσω μπαουλου
 

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Πάμε γερά το κίνημα κατά του πίσω μπαουλου
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην αρχή κοιτούσα για τριβάλιτσο και δεν έβρισκα... :roflmao:





περιμένω βέβαια και κάτι καγκελα σγ μοτεκ και είδα μια πατέντα για μπαγκαζιέρα...Αλλά σσσσσσς...δεν θα το πούμε πουθενα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά στην αρχή κοιτούσα για τριβάλιτσο και δεν έβρισκα... :roflmao:





περιμένω βέβαια και κάτι καγκελα σγ μοτεκ και είδα μια πατέντα για μπαγκαζιέρα...Αλλά σσσσσσς...δεν θα το πούμε πουθενα!
Μείνε στο διβαλιτσο.....πλιζζζζζζζ
 
Top Bottom