Gps tracker

Giokas

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Xsr 125 '22
Καλησπέρα. Νέος κάτοχος μιας ντουκατι και είπα να κοιτάξω εναλλακτικές προστασίας της μηχανής, αν δεν βρω κλειστό πάρκινγκ κοντά μου. Είμαι σε έρευνα αγοράς για gps tracker. Τείνω προς μονιμοτο.. μα θα εκτιμούσα κι αντιπροτάσεις που έχουν τεσταριστεί εμπειρικά
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Ότι και αν αποφασίσεις να βάλεις, μόνο ασφάλεια κλοπής σε γλυτωνει αν μπεις στο ματι τους. Ειδικά αν δεν έχεις κλειστό πάρκινγκ.
 

Giokas

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Xsr 125 '22
Ότι και αν αποφασίσεις να βάλεις, μόνο ασφάλεια κλοπής σε γλυτωνει αν μπεις στο ματι τους. Ειδικά αν δεν έχεις κλειστό πάρκινγκ.
Δεν έχω ρωτήσει, αλλά έχω ακούσει ότι δεν ασφαλίζουν όλα τα μοντέλα. ισχύει; Πρόκειται για ελαφρώς μεταχειρισμένο
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Δεν έχω ρωτήσει, αλλά έχω ακούσει ότι δεν ασφαλίζουν όλα τα μοντέλα. ισχύει; Πρόκειται για ελαφρώς μεταχειρισμένο
Ρώτησε αυτές, Ιντεραμερικαν, AIG και Άπειρον.
Αυτό που λες ισχύει για κάποιες όχι για όλες τις ασφαλιστικές. Εκείνα που δεν ασφαλίζονται γενικότερα εύκολα είναι τα GS. Επειδή καθημερινά υπάρχουν κρούσματα κλοπών, οπότε εφόσον είναι τόσο συχνές οι κλοπές τους, κάποιες ασφαλιστικές κανουν πίσω για την συγκεκριμένη μηχανή
 
Top Bottom