GPX Διαδρομών

CelioGR

Μέλος
Όνομα
John
Μοτό
KTM 790 Adv R
Καλησπέρα, νέος στο forum και στην Ελλάδα και έχω την εξής ερώτηση: υπάρχει μέρος στο forum ή κάποιο site ή app που είναι πιο διαδεδομένο στην Ελλάδα για να βρίσκει και να ανέβάζει διαδρομές off road και ADV σε gpx; Αυτές που χρησιμοποιούσα (plotaroute.com - Free Route Planner for Walking, Running and Cycling , rever και outlander application) δεν έχουν πολλά
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλησπέρα και καλώς όρισες.
Δεν ξέρω εάν θα σε βοηθήσει αλλά στην παρακάτω ενότητα θα βρεις κάποια αρχεία διαδρομών.
Αρκετές υπάρχουν και σε gpx.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλησπέρα, νέος στο forum και στην Ελλάδα και έχω την εξής ερώτηση: υπάρχει μέρος στο forum ή κάποιο site ή app που είναι πιο διαδεδομένο στην Ελλάδα για να βρίσκει και να ανέβάζει διαδρομές off road και ADV σε gpx; Αυτές που χρησιμοποιούσα (plotaroute.com - Free Route Planner for Walking, Running and Cycling , rever και outlander application) δεν έχουν πολλά
Αν θες στείλε μου το email σου με pm να σου περάσω αρκετές διαδρομές offroad που είναι ιδανικές για εκδρομικό enduro και όχι μόνο.
Γενικά υπάρχει πολύ υλικό εδώ μέσα, όρεξη να έχεις να ψάχνεις και να διαβάζεις.
Εκεί που έγραψε ο thenos θα βρεις οργανωμένες διαδρομές, αλλά και στις "μοτοσυναντησεις" θα βρεις επίσης αρκετό πράμα.
 
Top Bottom