GreeceRally Veria2022

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
28/8 - 4/9/2022 ΒΕΡΟΙΑ

Ξεκίνησε σήμερα ο τρίτος φετινός αγώνας rally της χώρας μας,
με περιορισμένες συμμετοχές αλλά με κέντρο την πανέμορφη Βέροια.

Με την ευχή να κυλίσουν όλα καλά για τη διοργανώτρια Off Road Team αλλά και όλους τους αγωνιζόμενους,
ελπίζουμε η ελληνική συμμετοχή του Γιώργου Στoγιάννου να έχει το καλύτερο αποτέλεσμα.

Οι λάτρεις των συγκεκριμένων αγώνων και για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε:

 
Τελευταία επεξεργασία:

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Έχει ζόρια ...το πράμα



advphone
Και έλεγα τι μου θυμίζει...


Στάλθηκε από το Nokia 8.1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thn

Μέλος
Περιοχή
Καστοριά
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
06' TE610
Γνωρίζει κανείς για την ειδική 6 Παρασκευη 2 Σεπτέμβριου περιπου τι ώρα θα περναει ο πρώτός κοντά απο Βελβεντό; Θα είμαι στην περιοχή και αν προλάβω θα πεταχτώ να δώ, στο site δεν εχουν ώρες εκκινησης.

Το σημείο που με ενδιαφέρει.


 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Και μόνο που το τόλμησε... Μπράβο.
E καλά, το Adventure Tour κάνει!...
Γνωρίζει κανείς για την ειδική 6 Παρασκευη 2 Σεπτέμβριου περιπου τι ώρα θα περναει ο πρώτός κοντά απο Βελβεντό; Θα είμαι στην περιοχή και αν προλάβω θα πεταχτώ να δώ, στο site δεν εχουν ώρες εκκινησης.

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να δοκιμάσεις να επικοινωνήσεις με την οργάνωση, με τηλ. ή mail.
Φαντάζομαι να σου απαντήσουν, αν και ασφαλείς πληροφορίες για την Παρασκευή θεωρώ ότι δε θα είναι σε θέση να δώσουν από τώρα.[/QUOTE]
 

thn

Μέλος
Περιοχή
Καστοριά
Όνομα
Θανάσης
Μοτό
06' TE610
Τελικά ειναι την Πέμπτη οχι Παρασκευή που νόμιζα και ο πρώτος αναβάτης θα είναι στη περιοχή περίπου 10:30
 
Top Bottom