H iron-butt παρέα ξαναχτυπά / SLO+A

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Ο λόρδος ταιζοντας το άτι του ξεκουράζει αυτό το ταλαιπωρημένο του κορμί στο nockalmstrasse

Σήμερα η μέρα είχε τουρ στην Αυστρία...δύο πάσα ήδη nockalmstrasse και grossglockner κ άλλα μικρότερα... ενδεικτικά



Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Η έννοια iron butt απέκτησε άλλη διάσταση σήμερα: πάνω από 15 ώρες στο δρόμο και επιστροφή στη βάση μας στο Bled μετά τα μεσάνυχτα και σχεδόν 700χμ, από τα οποία πάνω από 500 σε απίστευτους στριφτερους δρόμους - όπως είπε κι’ο Κώστας-Κορδιξ “στρίψαμε με όλους τους δυνατούς τρόπους”.














ΥΓ Ηλία-Rigger, ναι για το μποτιλιάρισμα στα συνορα Σερβίας-Κροατιας, όλα τ’αλλα τα περάσαμε αέρα.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pektis

Μέλος
Όνομα
Janis
Μοτό
Vfr vtec rc 46
Ωραια τοπια ρε παιδια!!
Στριψτε τα μοτορια οσο πανε!!!
Καλα να περασετε!!
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Η παρέα έφυγε σήμερα από Ζαντάρ κ μέσω Μόσταρ κατέληξε αργά στο Σεράγεβο... πολύ ζεστή ιδρώτας στάση, βοσνιακο αλαλούμ στο δρόμο με οδηγούς σαν Έλληνες κ πολλά χιλιόμετρα.περιπου 460...


Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Σήμερα ήτανε η δεύτερη μέρα μετά την περασμένη Κυριακή που δεν φάγαμε καύσωνα, ευτυχως γιατί είχαμε λειώσει. Και πάλι η διαδρομη ήτανε εξαιρετική (george_pan=εγγύηση) με Μοκρα Γκόρα, Visegrad, Kopaonik και φοβερά τοπία. Τελευταίο βράδυ απόψε στη Νις και αύριο πίσω στη βάση μας. Μερικές σημερινές φωτό.

Γέφυρα Visegrad.






Mokra Gora.




Στο δρόμο.







Τοπικό πανηγύρι.







Τελευταία εικόνα αργά το απόγευμα.




Και τέλος, πολλοί μονόδρομοι στο τραπέζι μας..




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Σιγά σιγά η σιδεροκωλη φτάνει στο τέλος της...μια στάση στα ΣΕΑ Αλμυρού κ σπίτι...οι δύο τελευταίες μέρες από τον φακό μου


Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Για την ιστορία η παρέα έκανε περίπου 5000 χλμ σε βουνά λαγκάδια εθνικές και επαρχιακές οδούς αργά γρήγορα στριφτερα κ όρθια... επισκέφτηκε 6 χώρες και είναι ήδη στο γουγλ μαπ ψάχνοντας τον επόμενο προορισμό


Στάλθηκε από το COR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

george_pan

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
yamaha
Όλο και πιο κοντά μου φαίνεται αυτή βόλτα ,ωριμάζει,ωριμάζει .......
ευχομαι με το καλό να πας εάν χρειάζεσαι καμιά βοήθεια-πρόταση με τις διαδρομές στείλε πμ
 
Top Bottom