Hard enduro...advtrOFFy 2021

Σφηκας

HAEISENBERG
Περιοχή
XALKIDA
Όνομα
Vasilis
Μοτό
BMW GS 1200 ADV LC
Αν εξ αιρέσεις εκείνο το ρέμα που φαίνεται σκέτη ταλαιπωρία, το υπόλοιπο είναι σουπερ
Γενικότερα έχει πολύ ωραία κομμάτια δεν είναι μόνο αυτά που έχω ανεβάσει έχει και φλατ κτλ....


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Λοιπον καποιες λεπτομεριες για το hard.Η διαδρομη θα ειναι περιπου 90χλμ με ενδιαμεσο εφοδιασμο για καυσιμο.θα ξεκινησει απο στενη το πρωι απο πατημενα κομματια και καποια μονοπατια για ζεσταμα μεχρι την χαλκιδα εκει θα βαλουμε βενζινη και βουρ για τα τεχνικα κομματια.Μηχανακια χωρις βεντιλατερ δυστυχος θα βρασουν και καλο ειναι να μην ακολουθησουν.Τωρα για αεροψυκτα δεν ξερω(dr-tt κτλ). Τα ιδανικα μηχανακια ειναι του στυλ exc σε αυτα τα κιλα.Οποιος πιστευει οτι μπορει με πιο μεγαλα ειναι καλοδεχουμενος.οτι απορια υπαρχει μιλατε!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δηλαδή αν κάποιος είναι καλός , πολύ καλός , μπορεί και παγκόσμιος θα του βράσει ?
Μίλα ρε γατάκι !!!
Λουγκρα που θες να διώξεις τον κοζμο!!!
Καναγια!!!
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Σας ξέρω εσάς τους χαλκιδαιους
Πουλ Μουρ
Πουλ Μουρ
 

pako1150

Μέλος
Όνομα
Παντελης κοττης
Μοτό
bmw r1150gs
Δυστυχος σε αυτα τσ κομματια και εκεινη την εποχη χωρις βεντιλατερ και παγκοσμιος να ειναι θα βρασει.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Δυστυχος σε αυτα τσ κομματια και εκεινη την εποχη χωρις βεντιλατερ και παγκοσμιος να ειναι θα βρασει.
Άσε το πουλι να φτιάξει γκρουπ σκληρό με μεγαλα :nnj:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Δυστυχος σε αυτα τσ κομματια και εκεινη την εποχη χωρις βεντιλατερ και παγκοσμιος να ειναι θα βρασει.
Ωραία και οι μηχανικοί θα γίνουν κλέφτες ??????????
Έχω κανονίσει κινητό συνεργείο ......
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Επειδή τα βεντιλατέρ δεν μπαίνουν σε όλα τα μηχανάκια, μήπως κάνατε και μία διαδρομή χωρίς βρασίματα?
Να μην είναι ούτε χωματόδρομοι, ούτε και κατεβαζωκαντηλιατονατμομουμεσακwλοψυγειο! Κάτι ενδιάμεσο ρε παιδί μου....
Ούτε Σφήκας, ούτε Phoenix... Κάτι σε grmaniac δεν έχει ??? :rolleyes:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Δυστυχος σε αυτα τσ κομματια και εκεινη την εποχη χωρις βεντιλατερ και παγκοσμιος να ειναι θα βρασει.
Το μπετα έχει βεντιλατερ ; Δεν μπορώ να κάνω έξτρα έξοδα

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Padis

ven pasa ...
Περιοχή
Άγ.Στέφανος Αττικής
Όνομα
Παντελής
Μοτό
®1200 adv
Drz400E
Ημιτασιον πράγματα δεν γίνονται εδω!!!
Μόνο gsmaniac εχουμε... :laugh:
Νταξ κύριος.... Μην βαράτε ! Ο δαίμων του πληκτρολογίου...
Να το γράψω τιμωρία 100 φορές ?

gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
Phoenix gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac Phoenix gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac gsmaniac
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Το μπετα έχει βεντιλατερ ; Δεν μπορώ να κάνω έξτρα έξοδα

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έλα ρε φίλε! :p
Η Ferrari της Ιταλίας?
Ντροπή ερωτήσεις :inlove:
 

Σφηκας

HAEISENBERG
Περιοχή
XALKIDA
Όνομα
Vasilis
Μοτό
BMW GS 1200 ADV LC
Θέλω να λάβω μέρος σε αυτό..η διαδρομή θα ξεκινάει από Στενή και θα κατευθύνετε πρός χαλκιδα;
Θανάση η διαδρομή θα ξεκινάει από στενή μέχρι αφράτη και μετά πάλι πίσω από άλλη διαδρομή ... μπλε γεφυράκι, δόντι , γολγοθά κτλ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Θανασης250

Μέλος
Όνομα
Θανασης
Μοτό
Honda cr 250 1998
Θανάση η διαδρομή θα ξεκινάει από στενή μέχρι αφράτη και μετά πάλι πίσω από άλλη διαδρομή ... μπλε γεφυράκι, δόντι , γολγοθά κτλ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ευτυχώς 15 Μαΐου θα είναι όλα στεγνά!!χαρντ διαδρομη
 
Top Bottom