Hellas Rally 2023

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Οι διαδρομές (ότι έχω μπορέσει να σώσω) είναι εδώ :

Σταθη εχω απορια , πως βρηκες τις διαδρομες?

Μπηκανε στο φακελο παντως για μελλοντικες εξορμησεις! Thanks!
 

apos.zeitou

Μέλος
Περιοχή
ATHENS
Όνομα
ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μοτό
Αναποφασιστος!!!
Σταθη εχω απορια , πως βρηκες τις διαδρομες?

Μπηκανε στο φακελο παντως για μελλοντικες εξορμησεις! Thanks!
Μήπως να γίνουν πράξη μέσα στον μήνα;;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

zanny

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στάθης
Μοτό
Husqvarna TE630
KTM EXC-F 500
Σταθη εχω απορια , πως βρηκες τις διαδρομες?

Μπηκανε στο φακελο παντως για μελλοντικες εξορμησεις! Thanks!
Παρακολουθούσα τη διαδρομή στο Anube Sports που βλέπεις ζωντανά τους συμμετέχοντες και ταυτόχρονα τη δημιουργούσα στο plotaroute.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Ο άλλος θεούλης πολτάρες τις πόσταρε μόνος του τις βουτιές :inlove:

http://instagr.am/p/Cs01hdYNUXy/

Δηλαδή υπήρχαν και δύο πιο γρήγοροι από τον Ταρες στα δικυλινδρα :eek::D

Μάλλον του χρόνου πρέπει να οργανωθούμε να το δούμε αυτό το πράγμα από κοντά. Οι τοπ οδηγοί πρέπει να περνάνε αδιανόητα γρήγορα!!!

Στο μυαλό μου έχει καταγραφεί ανεξίτηλα η πρώτη φορά που είδα από κοντά ειδική του Ακρόπολις με Κανκουνεν να σκάει σε κατηφορική αριστερή flat out για τερματισμό.

Την πρώτη φορά δεν την ξεχνάς ποτέ!
Πιστεύω θα είναι παρόμοια εμπειρία.
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Δηλαδή υπήρχαν και δύο πιο γρήγοροι από τον Ταρες στα δικυλινδρα :eek::D

Μάλλον του χρόνου πρέπει να οργανωθούμε να το δούμε αυτό το πράγμα από κοντά. Οι τοπ οδηγοί πρέπει να περνάνε αδιανόητα γρήγορα!!!

Στο μυαλό μου έχει καταγραφεί ανεξίτηλα η πρώτη φορά που είδα από κοντά ειδική του Ακρόπολις με Κανκουνεν να σκάει σε κατηφορική αριστερή flat out για τερματισμό.

Την πρώτη φορά δεν την ξεχνάς ποτέ!
Πιστεύω θα είναι παρόμοια εμπειρία.
Επειδή έχω δει απο κοντά, ισχύει ότι και σε αυτό που περιέγραψες. Οι τοπ πάνε δίχως αύριο. Το βλεπεις, το ακους, το καταλαβαίνεις και ανατριχιάζεις! Οι υπόλοιποι εξίσου εντυπωσιακοί, αλλά κάποιες κλίμακες χαμηλότερα. Στο συγκεκριμένο αγώνα μπορούν να λάβουν μέρος και πιο "ερασιτέχνες" σε σχέση π.χ. με ένα Ακροπολις, οπότε ίσως είναι πιο εμφανές, ωστόσο εξίσου εντυπωσιακό.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Επειδή έχω δει απο κοντά, ισχύει ότι και σε αυτό που περιέγραψες. Οι τοπ πάνε δίχως αύριο. Το βλεπεις, το ακους, το καταλαβαίνεις και ανατριχιάζεις! Οι υπόλοιποι εξίσου εντυπωσιακοί, αλλά κάποιες κλίμακες χαμηλότερα. Στο συγκεκριμένο αγώνα μπορούν να λάβουν μέρος και πιο "ερασιτέχνες" σε σχέση π.χ. με ένα Ακροπολις, οπότε ίσως είναι πιο εμφανές, ωστόσο εξίσου εντυπωσιακό.
Πάντως για αυτό που θα δει κάποιος σε έναν αγώνα wrc πρώτη φορά, δεν υπάρχει ΤΊΠΟΤΑ να τον προετοιμάσει. Όσα βίντεο και να δεις όσα και να διαβάσεις την πρώτη φορά θα πάθεις ΣΟΚ! Σκέψου ότι τότε 90' δεν υπήρχαν και οι ηλίθιοι περιορισμοί θορύβου και μπουμπούναγε το βουνό χιλιόμετρα πριν!

Είμαι περίεργος αν μοιάζει η εμπειρία.
Μου άνοιξε η όρεξη τώρα :sneaky::hungry:
 

stefos

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στέφανος
Μοτό
T7
Πάντως για αυτό που θα δει κάποιος σε έναν αγώνα wrc πρώτη φορά, δεν υπάρχει ΤΊΠΟΤΑ να τον προετοιμάσει. Όσα βίντεο και να δεις όσα και να διαβάσεις την πρώτη φορά θα πάθεις ΣΟΚ! Σκέψου ότι τότε 90' δεν υπήρχαν και οι ηλίθιοι περιορισμοί θορύβου και μπουμπούναγε το βουνό χιλιόμετρα πριν!

Είμαι περίεργος αν μοιάζει η εμπειρία.
Μου άνοιξε η όρεξη τώρα :sneaky::hungry:
Απάντησες μόνο σου, δεν είναι το ίδιο, αλλά σίγουρα εξίσου. Ακόμα και σήμερα με εντυπωσιάζει και εμένα η ταχύτητα που πάνε σε αυτά τα τερέν. Το βλεπεις και λες δεν είναι δυνατόν!
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Μήπως να γίνουν πράξη μέσα στον μήνα;;;;;

Στάλθηκε από το Armor 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μετα τις 25/6 για...ευνοητους λογους :ha
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Βλέπω αυτό το νέο παιδί ..

Τα βίντεο από το άχρηστο desert X στο ερτζμπεργκ...




Μια ξενάγηση που λέγαμε, άραγε θα γίνει;
 
Top Bottom