HJC I70

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εγώ δεν το έχω.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
.
 
Τελευταία επεξεργασία:

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
ψάχνομαι για κράνος και έπεσα σ' αυτό HJC I70

το έχει κανένας? να πει καμιά γνώμη???

μερικές κριτικές
RevZilla

Sportbike Track Gear

ChampionHelmets.com
Νομίζω για Vstrom κάνει απο ο,τι βλέπω από το ονομα...και 70 μιλια την ωρα να είναι, το vstrom τα πιάνει...για KTM δεν κάνει...
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Νομίζω για Vstrom κάνει απο ο,τι βλέπω από το ονομα...και 70 μιλια την ωρα να είναι, το vstrom τα πιάνει...για KTM δεν κάνει...
μα πόσο ανίδεος πχιά!!!!!

είναι γνωστό στο σύμπαν ότι το βεστρομ πιάνει τρελές ταχύτητες και γι' αυτό το λόγο, στην πραγματικότητα θα χρειαζόμουν κάτι σαν αυτό




αλλά επειδή δεν μπαίνει Pinlock στο παραπάνω κράνος, ψάχνω για κάτι περισσότερο συμβατικό και να έχει και εσωτερική φιμέ ζελατίνα...
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
και να έχει και εσωτερική φιμέ ζελατίνα...
Για να μην σε στραβωνει η ακτινοβολία του ήλιου όταν μπαίνεις σε τροχιά?
 

ilikeyourbike

Μέλος
Περιοχή
Αθηνα
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
Monster 620
Καλημερα, εγω το αγορασα για να αντικαταστησω το AGV K4 Evo.
Στις ταχυτητες που ταξιδευω εγω (110-130) ειναι ησυχο, με το pinlock δεν θαμπωνει πραγματικα ποτε, εχει ποιοτικη βαφη, ποιοτικα μαξιλαρακια, λογικό βαρος, ο μηχανισμος για το εσωτερικο τζαμακι ειναι ευχρηστος και οταν μου χαλασε η αντιπροσωπεια τον αντικατεστησε αμεσα και δωρεαν.
Τα σχολια μου ειναι παντα σε σχεση με τα κρανη που εγω εχω συμβιωσει, της ταξεως των 100-250€ και σε αυτα τα χρηματα ειναι το καλυτερο που εχω αγορασει μεχρι τωρα.
Η τιμη που το αγορασα απο καταστημα ηταν 20€ πιο χαμηλη απο αυτη που θα δεις στην ιστοσελιδα και επειδη εχει ομορφους χρωματισμους θα ελεγα πως ειναι κριμα να το παρεις σε λευκο για λιγα μονο € διαφορα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Καλημερα, εγω το αγορασα για να αντικαταστησω το AGV K4 Evo.
Στις ταχυτητες που ταξιδευω εγω (110-130) ειναι ησυχο, με το pinlock δεν θαμπωνει πραγματικα ποτε, εχει ποιοτικη βαφη, ποιοτικα μαξιλαρακια, λογικό βαρος, ο μηχανισμος για το εσωτερικο τζαμακι ειναι ευχρηστος και οταν μου χαλασε η αντιπροσωπεια τον αντικατεστησε αμεσα και δωρεαν.
Τα σχολια μου ειναι παντα σε σχεση με τα κρανη που εγω εχω συμβιωσει, της ταξεως των 100-250€ και σε αυτα τα χρηματα ειναι το καλυτερο που εχω αγορασει μεχρι τωρα.
Η τιμη που το αγορασα απο καταστημα ηταν 20€ πιο χαμηλη απο αυτη που θα δεις στην ιστοσελιδα και επειδη εχει ομορφους χρωματισμους θα ελεγα πως ειναι κριμα να το παρεις σε λευκο για λιγα μονο € διαφορα.
ευχαριστώ για το review!!!
το άσπρο χρώμα στο κράνος δεν έχει να κάνει με την τιμή
πάντα άσπρο είχα και θα έχω... άσε που τώρα με το άσπρο v-strom και το άσπρο κράνος, όλοι μου κάνουν χώρο να περάσω!!! που να βάλω και κόρνα-σειρήνα (νομίζω απαγορεύεται...)
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
ευχαριστώ για το review!!!
το άσπρο χρώμα στο κράνος δεν έχει να κάνει με την τιμή
πάντα άσπρο είχα και θα έχω... άσε που τώρα με το άσπρο v-strom και το άσπρο κράνος, όλοι μου κάνουν χώρο να περάσω!!! που να βάλω και κόρνα-σειρήνα (νομίζω απαγορεύεται...)
Έλα Αθήνα να κεράσω καφέ στα.... Εξάρχεια :laugh::laugh::laugh:
Με ή χωρίς κόρνα..... το ίδιο πράγμα θα συμβεί :p
 
Top Bottom