Honda ΝΤ 650 deauville

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Μεταχειρισμένη κυμαίνεται από 2.500-3.000 ευρώ.
Δεν βάζει φωτιά στην άσφαλτο αλλά μπορεί να γίνει RTW μοτοσυκλέτα.
Υπάρχει κάποιος κάτοχος νυν ή πρώην να μας διαφωτίσει για τη συνύπαρξη μαζί της;



Το 700 που είναι ψεκαστό κυμαίνεται μεταξύ 4.000 και 4.700 ευρώ.




Γνωρίζω επίσης πως υπάρχει το Transalp 700 για την ίδια δουλειά, απλά το Deauville είναι μιας άλλης ταξιδιωτικής φιλοσοφίας.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Αξιοπιστη κ οικονομικη.....δυο ατομα με τα μπαγκαζια τους να γυρισουν τη γη !!!!!........ζευγος απο τη Βοιωτια εχουν παει ολη την Ευρωπη κ Ασια με αυτην.........στο Μοτο εχουν γραφτει τα ταξιδια τους !!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μεταχειρισμένη κυμαίνεται από 2.500-3.000 ευρώ.
Δεν βάζει φωτιά στην άσφαλτο αλλά μπορεί να γίνει RTW μοτοσυκλέτα.
Υπάρχει κάποιος κάτοχος νυν ή πρώην να μας διαφωτίσει για τη συνύπαρξη μαζί της;



Το 700 που είναι ψεκαστό κυμαίνεται μεταξύ 4.000 και 4.700 ευρώ.




Γνωρίζω επίσης πως υπάρχει το Transalp 700 για την ίδια δουλειά, απλά το Deauville είναι μιας άλλης ταξιδιωτικής φιλοσοφίας.
Γεια σου φιλε μου.
Για τι χρηση την θελεις?
H μηχανη τα κανει ολα, με καποιες υποχωρησεις.
Ειμαι ο γραμματεας του Deauville club
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Αξιοπιστη κ οικονομικη.....δυο ατομα με τα μπαγκαζια τους να γυρισουν τη γη !!!!!........ζευγος απο τη Βοιωτια εχουν παει ολη την Ευρωπη κ Ασια με αυτην.........στο Μοτο εχουν γραφτει τα ταξιδια τους !!!!!!
Και μαλιστα ο Μιχαλης με την Αθηνα, προερχονται και απο GSXF 750 και του εκατσε γαντι!!
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
ενα Transalpμε αξονα μεταδοσης,οτι πιο αξιοπιστο μπορει κανεις να βρει!
καποτε που γυριζαμε με την Αννα στα Ευρωπας ημουν ετοιμος να παρω το 700....ηρθε ομως ο μικρος κ αντι να παω στον Σαρακακη πηγα διπλα στα Λητω...
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Το χε φίλος (το καρμπυρατερατο)οταν ακόμα είχα και γω το ΤΑ650,το 2005 νομίζω..
Του κανε καμία 90000 χλμ και το δώσε χωρίς ποτέ να ασχοληθεί με το παραμικρό,αλλά με τυπική συντήρηση εννοείται
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μου θύμισες τώρα τον Ναπολέων, που έβαζε και τις παντόφλες πίσω, είχε λέει ειδική θέση, Θυμάσαι Λευτέρη?
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Μου θύμισες τώρα τον Ναπολέων, που έβαζε και τις παντόφλες πίσω, είχε λέει ειδική θέση, Θυμάσαι Λευτέρη?
Ναι. Και τις μπλουζες που επλενε και δεν ειχαν στεγνωσει, τις εδενε απ τις πισω χειρολαβες για στεγνωμα.
Ακομα το κανει δηλαδη. :fun
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Ναι. Και τις μπλουζες που επλενε και δεν ειχαν στεγνωσει, τις εδενε απ τις πισω χειρολαβες για στεγνωμα.
Ακομα το κανει δηλαδη. :fun
:fun:fun:fun
 
Top Bottom