Honda CB500 X

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Πάλι καλά που κάνει τέτοιες κοσμογονικές αλλαγές δε λες!
Να σε πω την αλήθεια πάνε να μας ξεσυνηθησουν ,περίμενα μόνο νέα αυτοκόλλητα.
Έχουν καταντήσει περίγελος πραγματικά.
Έλα πες αλήθεια ,Σοβαρός μοτοσυκλετιστης και με ψυχή δεν πρόκειται να ασχοληθεί με το φτερό
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μόνο αυτοκόλλητα είχε η Άφρικα. Κάπως πρέπει να κερδίσει τον μισθό του το τμήμα r&d και έπεσε με τα μούτρα στις βελτιώσεις στο 500
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μόνο αυτοκόλλητα είχε η Άφρικα. Κάπως πρέπει να κερδίσει τον μισθό του το τμήμα r&d και έπεσε με τα μούτρα στις βελτιώσεις στο 500
Παντως δεν ξέρω ,αλλά όλο και μεθυμηζουν τα lidl.
Όταν πέφτει η κίνηση βγάζουν αυτοκολλητακια .
Να τώρα βγάλαν πάλι ,πήγα και πήρα το πρώτο κουκλάκι της σειράς για τα μικρά :laugh:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ πάντως εννοούσα τις σεξουαλικές παρεμβάσεις των μελών στο θέμα!
Μια χαρά είναι η Honda, είχε βγάλει, έχει βγάλει και θα βγάλει και στο μέλλον μηχανάρες.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Εγώ πάντως εννοούσα τις σεξουαλικές παρεμβάσεις των μελών στο θέμα!
Μια χαρά είναι η Honda, είχε βγάλει, έχει βγάλει και θα βγάλει και στο μέλλον μηχανάρες.
Για τα πρώτα χρόνια της honda, δεν γνωρίζω!!!
Εδώ και πολλά χρόνια όμως, καθώς και στο μέλλον, ο «κόσμος» απαιτεί.... φαλακρές... αεροδρόμιο..... naked..... «μηχανές» :inlove:

(Για επανέλθουμε στο φλέγον θέμα.... και να αφήσουμε τα αυτοκόλλητα...:p)
 

Kaper

Μέλος
Περιοχή
Τρίκαλα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tdm 900
Έγραψα κατά λάθος το ενα ψηφιο παραπανω...πολύ κρίνο για αυτά που προσφέρει πάντως...το ξεφτίλα

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

Kaper

Μέλος
Περιοχή
Τρίκαλα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Tdm 900
Είναι ένα μηχανάκι που πραγματικά το ερωτεύτηκα είναι ακριβώς αυτό που καλύπτει τις ανάγκες μ και θέλω να το πάρω αλλά σε αυτή την τιμή είναι να ντρέπεσαι να το λες

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Είναι ένα μηχανάκι που πραγματικά το ερωτεύτηκα είναι ακριβώς αυτό που καλύπτει τις ανάγκες μ και θέλω να το πάρω αλλά σε αυτή την τιμή είναι να ντρέπεσαι να το λες

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εσυ καλο μου παιδί, να περάσεις από το γνωστό κατάστημα να τα ξαναπούμε να ξεμπερδευτεις :)
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Εγώ έχω την απορία, για τόσα μηχανάκια συζητάμε εδω μέσα, κινέζικα, γερμανικά ιταλικά, παπιά κλπ κλπ.

Τo cbx γιατί έχει πάει τόσο άπατο εδω μέσα? Φταίει η τιμή του? τα κυβικά του?

Εδώ και λιγους μήνες το γλυκοκοιτάω σαν την επόμενη μου μηχανή (μπας και κρατησω σέρπα για χώμα μόνο) και περιμένω πως κ πως να δω καμια κίνηση εδώ αλλά τπτ...

για πείτε οι ειδικοί...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Εγώ έχω την απορία, για τόσα μηχανάκια συζητάμε εδω μέσα, κινέζικα, γερμανικά ιταλικά, παπιά κλπ κλπ.

Τo cbx γιατί έχει πάει τόσο άπατο εδω μέσα? Φταίει η τιμή του? τα κυβικά του?

Εδώ και λιγους μήνες το γλυκοκοιτάω σαν την επόμενη μου μηχανή (μπας και κρατησω σέρπα για χώμα μόνο) και περιμένω πως κ πως να δω καμια κίνηση εδώ αλλά τπτ?

για πείτε οι ειδικοί...
Το ότι πάει άπατο εδώ μέσα δε σημαίνει τίποτα.Σε άλλο φόρουμ υπάρχει πολύ κινητικότητα (κυρίως θετική) γύρω από αυτό το μηχανάκι .
Πήγαινε δες το,οδήγησε το και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα.
Υγ.Νομίζω (βασικά δε νομίζω,για μένα θα ήταν σίγουρο) σε συνδυασμό με το Sherpa θα κάνει καλό δίδυμο μοτοσυκλετών.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το ότι πάει άπατο εδώ μέσα δε σημαίνει τίποτα.Σε άλλο φόρουμ υπάρχει πολύ κινητικότητα (κυρίως θετική) γύρω από αυτό το μηχανάκι .
Πήγαινε δες το,οδήγησε το και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα.
Υγ.Νομίζω (βασικά δε νομίζω,για μένα θα ήταν σίγουρο) σε συνδυασμό με το Sherpa θα κάνει καλό δίδυμο μοτοσυκλετών.
Δώσε λινκ στον φίλο μας Γιώργη.
 

Λευκάδιος

Μέλος
Περιοχή
West Side Athens
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
BRP
Δώσε λινκ στον φίλο μας Γιώργη.
Πιστεύω στις 47 σελίδες όλο και κάτι χρήσιμο θα βρει
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Το ότι πάει άπατο εδώ μέσα δε σημαίνει τίποτα.Σε άλλο φόρουμ υπάρχει πολύ κινητικότητα (κυρίως θετική) γύρω από αυτό το μηχανάκι .
Πήγαινε δες το,οδήγησε το και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα.
Υγ.Νομίζω (βασικά δε νομίζω,για μένα θα ήταν σίγουρο) σε συνδυασμό με το Sherpa θα κάνει καλό δίδυμο μοτοσυκλετών.
γενικά στη χώρα πουλάει, απλά μου εκανε εντύπωση το πως δεν το συζηταμε εδω μέσα..

thanks για το λινκ! θα μπω να διαβάσω :)
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Εγώ έχω την απορία, για τόσα μηχανάκια συζητάμε εδω μέσα, κινέζικα, γερμανικά ιταλικά, παπιά κλπ κλπ.

Τo cbx γιατί έχει πάει τόσο άπατο εδω μέσα? Φταίει η τιμή του? τα κυβικά του?

Εδώ και λιγους μήνες το γλυκοκοιτάω σαν την επόμενη μου μηχανή (μπας και κρατησω σέρπα για χώμα μόνο) και περιμένω πως κ πως να δω καμια κίνηση εδώ αλλά τπτ...

για πείτε οι ειδικοί...
Γιατί αγαπητέ εικοσιεπτάχρονε.... είσαι σε forum γερόντων!
Σε άλλα forum έχουν πάει άπατα τα gs
 

georgeps

Μέλος
Περιοχή
Mother Earth
Όνομα
George
Μοτό
CL500?
Γιατί αγαπητέ εικοσιεπτάχρονε.... είσαι σε forum γερόντων!
Σε άλλα forum έχουν πάει άπατα τα gs
αφου μαρέσει εδώ τι να κάνω....

Νταξει, βασικά παιρνω ποσοστά να γράφω για να κρατάω χαμηλό το μέσο όρο


:friendship:
 
Top Bottom