Honda CRF300L

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Πάντως είναι μεγάλη επιτυχία της Honda το μοναδικό πρόβλημα που βγάζει αυτό το μηχανάκι να είναι η τιμή του... :roflmao:
Λογικό, όλα τα ανταλλακτικά επάνω του είναι από το Βιετνάμ, τι πρόβλημα να βγάλουν
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Πάντως είναι μεγάλη επιτυχία της Honda το μοναδικό πρόβλημα που βγάζει αυτό το μηχανάκι να είναι η τιμή του... :roflmao:
Και η ανάρτηση πίσω. :laugh:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και η ανάρτηση πίσω. :laugh:
Κοίτα όταν έχεις μάθει από τα KTM κάποια από αυτά που θεωρούνται προβλήματα τα ονομάζεις χαρακτήρα οπότε συμβιβάζεσαι με αυτά... :roflmao:
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Για την αισχροκέρδεια της honda ο ένοχος εχει όνομα... gsmaniac στην Ιαπωνία ετοιμάζονται να του στήσουν αδριάντα δίπλα στο αγαλμα του Σοϊχιρο...τέτοια προώθηση στον Κυρίαρχο μέχρι και οι mstrally βγάλανε κιτ...σε λιγο θα κατεβασουν κυριαρχο και στο ντακαρ...μεχρι και μένα έχει πείσει...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για την αισχροκέρδεια της honda ο ένοχος εχει όνομα... gsmaniac στην Ιαπωνία ετοιμάζονται να του στήσουν αδριάντα δίπλα στο αγαλμα του Σοϊχιρο...τέτοια προώθηση στον Κυρίαρχο μέχρι και οι mstrally βγάλανε κιτ...σε λιγο θα κατεβασουν κυριαρχο και στο ντακαρ...μεχρι και μένα έχει πείσει...
Κάτσε να δουν την επόμενη μου κίνηση, μετά το τροφυ..
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Τι αλλο μενει να πειραξεις? Καμια τραμπα μοτερ μυριζομαι μονο :laugh:
Μάλλον μετά το troffy αφού θα έχει σκορπίσει θα το ξανασυναρμολογήσει ως lego...:roflmao:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Καλοτάξιδο φίλε μου, το σίγουρο είναι ότι πέρα από ότι άλλο είναι σίγουρα πανέμορφο!
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Για πειτε οι κατεχοντες η σελα του 300αριου ειναι ελαφρως πιο μεγαλη σε μηκος απο αυτη του 250αριου ή ειναι ιδεα μου?
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Για πειτε οι κατεχοντες η σελα του 300αριου ειναι ελαφρως πιο μεγαλη σε μηκος απο αυτη του 250αριου ή ειναι ιδεα μου?
Κώστα δεν νομίζω να είναι πιο μεγάλη.

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Εμεις ταχουμε πει και αλλου Θάνο, καλολασπωτο κι'απο δω και ελπιζω συντομα να συμπεσουμε παλι σε καμια χωματοβολτιτσα! :ok:

ΥΓ Δεν ηξερα οτι τα μικρα CRF δεν εχουν cartridge, το ειδα εδω - φαουλ αυτο.
 

thanosxrv

Μέλος
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Honda xrv 750 Africa twin
Γεια σου Γιώργο !
Σ'ευχαριστώ πολύ!

Στάλθηκε από το SM-A530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Mπορει καποιος να μου πει πoιο ειναι το πλατος της πισω ζαντας και αν αυτη ειναι ιδια με αυτη του 250l?
 

HackmaN

Χωμασφάλτινος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Xtz 660 tenere 2009
Mπορει καποιος να μου πει πoιο ειναι το πλατος της πισω ζαντας και αν αυτη ειναι ιδια με αυτη του 250l?
Από ότι είχα δει, 120/80-18 φοράνε και τα 2.
 
Top Bottom