Honda NT1100 2022

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εγώ βλέπω ότι στοχεύουν σε ένα αγοραστικό κοινό, με τρομερή ανοδική πορεία σε πωλήσεις τέτοιου στυλ
Όλες οι εταιρείες έχουν πλέον τέτοια μηχανάκια, ιδίως οι τζαπαν
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Ρε Μάνο αυτοί έβαλαν την ουρά του Cbf που τους είχε μείνει από το 2006 !
Πάσο μπορεί να κάνω και λάθος..
 

Διαμαντής

Μέλος
Όνομα
Διαμαντής
Μοτό
TRANSALP XL650V
Μου θυμίζει BMW RT πριν 25 χρόνια με γεωμετρικά τελειώματα αντί καμπύλες στο σχεδιασμό. Καθόλου πρωτότυπο. Κρίμα. Και χωρίς ρυθμιζόμενες αναρτήσεις στο 2021;
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Μόνο η μούρη με χαλαει πολύ. Σα τσαντισμένο έντομο είναι.

Το υπόλοιπο είναι οκ σαν ένα άνετο sport touring άλλα αν είναι ακριβό δε το βλέπω να πουλάει.
 

Juve_750

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
CapoNord 2006 Abs a.k.a το ιταλικό διαμάντι!
Μόνο η μούρη με χαλαει πολύ. Σα τσαντισμένο έντομο είναι.

Το υπόλοιπο είναι οκ σαν ένα άνετο sport touring άλλα αν είναι ακριβό δε το βλέπω να πουλάει.
Έχει το κοινό της η εταιρία! Κι αν κάποιος κάτοχος NC έχει την οικονομική δυνατότητα θα πάει σε αυτό λόγο ''φτερούγας''
 

giamar

Ming lee fu
Περιοχή
Πιερία
Όνομα
Γιαννης
Μοτό
Vstroma -astrea c100 - voge 300 rally
Μου θυμίζει BMW RT πριν 25 χρόνια με γεωμετρικά τελειώματα αντί καμπύλες στο σχεδιασμό. Καθόλου πρωτότυπο. Κρίμα. Και χωρίς ρυθμιζόμενες αναρτήσεις στο 2021;
Και χωρίς τον μοναδα 6 αξονων
Αν αυτού έβαλαν έναν τριών αξόνων χωρίς κορνερινκ abs.
Μετά φταίω εγώ που λέω ότι είναι γύφτοι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

NikosRE

Μέλος
Όνομα
Nikos
Μοτό
KTM 640 ADVENTURE 2005
Και χωρίς τον άξονα 6 αξονων
Αν αυτού έβαλαν έναν τριών αξόνων χωρίς κορνερινκ abs.
Μετά φταίω εγώ που λέω ότι είναι γύφτοι;
Έχει χαθεί το πάθος των μεγάλων εταιρειών δυστυχώς... δεν ειναι 100% αυτο που ισχυρίζομαι, αλλά νομίζω σε μεγάλο βαθμό ισχύει.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Εχεις κατσει ποτε πανω σε πλυντηριο στο σπιν?
Έχω κάνει και σεξ γιατί λέω δεν μπορεί, αφού το προτείνουν όλα τα γυναικεία περιοδικά κάτι θα ξέρουν.

Μετά κατάλαβα γιατί υπάρχει τόσο μεγάλο ποσοστό ανικανοποίητων γυναικών εκεί έξω. Όχι, ούτε καν.


Και η απάντηση του χοντακια που σέβεται τον εαυτό του θα είναι "με πάει όπου θέλω και κάνω χιλιόμετρα, τι να τα κάνει κάποιος τα παραπάνω" κάτσε να δεις :p

Που με απόλυτη στεγνή λογική έχει δίκιο. Το δίτροχο αντίστοιχο της παρηγοριάς "αν πετύχει η... τι να το κάνεις το..."
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Εχεις κατσει ποτε πανω σε πλυντηριο στο σπιν?

Έχουμε αλλά είναι
Έχω κάνει και σεξ γιατί λέω δεν μπορεί, αφού το προτείνουν όλα τα γυναικεία περιοδικά κάτι θα ξέρουν.

Μετά κατάλαβα γιατί υπάρχει τόσο μεγάλο ποσοστό ανικανοποίητων γυναικών εκεί έξω. Όχι, ούτε καν.


Και η απάντηση του χοντακια που σέβεται τον εαυτό του θα είναι "με πάει όπου θέλω και κάνω χιλιόμετρα, τι να τα κάνει κάποιος τα παραπάνω" κάτσε να δεις :p

Που με απόλυτη στεγνή λογική έχει δίκιο. Το δίτροχο αντίστοιχο της παρηγοριάς "αν πετύχει η... τι να το κάνεις το..."

Το πλυντήριο ήταν Πίτσος ?:prft:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Μόνο η μούρη με χαλαει πολύ. Σα τσαντισμένο έντομο είναι.

Το υπόλοιπο είναι οκ σαν ένα άνετο sport touring άλλα αν είναι ακριβό δε το βλέπω να πουλάει.
Συμφωνώ σε όλα.
Δεν μου αρέσει σαν τελικό αποτέλεσμα αλλά βλέπω πως είναι φτιαγμένο για συγκεκριμένη χρήση. Ο κινητήρας, το DCT, η άνεση και η ανεμοκάλυψη που θα προσφέρει δημιουργούν ένα πρακτικό αποτέλεσμα. Νομίζω είναι επιλογή για συγκεκριμένο σκοπό και κινείται προς την άνεση.
Η παρακάτω φωτό που δανείστηκα από άλλο forum νομίζω πως είναι αποκαλυπτική.

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αλήθεια.

Αναρτήσεις χωρίς ρυθμίσεις σε αυτό το ύψος τιμής.

Κάποιος από το μάρκετινγκ πρέπει να βγει από την χρονοκάψουλα του 1980.
 
Top Bottom