Honda X-ADV 2017

ibar

Μέλος
Περιοχή
Αρτεμιδα
Όνομα
Ηλιας
Μοτό
r1200gs
.

Νομίζω το λιγότερο που πρέπει να κάνει κάποιος αν είναι στην εγγύηση και δεν θέλει να πάει σε εξουσιοδοτημένο είναι να πηγαίνει σε νόμιμο συνεργείο και να λαμβάνει κανονικά αποδείξεις αναλυτικές με τα ανταλλακτικά που χρησιμοποιήθηκαν όπως και να τηρεί το βιβλίο της μηχανής με τις σφραγίδες στα Service. Και με αυτόν τον τρόπο να επικαλεστεί την Ευρωπαική νομοθεσία σε μια ανάγκη.
αυτο νομιζω ειναι το καλυτερο.

υ.γ. μπορει να λενε διαφορα για τα μαστορια αλλα στην δυσκολη οι περισσοτεροι θα σε εξυπηρετησουν...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Έχεις βαλθεί να μας πείσεις πως το μηχανάκι είναι On/Off.... αφού το έχουμε ξεκαθαρίσει... σκούτερ είναι!

...και τι θράσσος, χωμάτινη βόλτα παρέα με 950 και μονόδρομο;

Μη βιαστείς να απαντήσεις σε εμένα dinie ...
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Έχεις βαλθεί να μας πείσεις πως το μηχανάκι είναι On/Off.... αφού το έχουμε ξεκαθαρίσει... σκούτερ είναι!

...και τι θράσσος, χωμάτινη βόλτα παρέα με 950 και μονόδρομο;

Μη βιαστείς να απαντήσεις σε εμένα dinie ...
Η μαύρη αλήθεια είναι ότι θέλω να το δω στο καντήλι.... Γιατί πραγματικά δείχνει μαχημι ο φίλος μας.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Η μαύρη αλήθεια είναι ότι θέλω να το δω στο καντήλι.... Γιατί πραγματικά δείχνει μαχημι ο φίλος μας.
Ήθελα να το αναφέρω αλλά δεν τον ξέρω τον φίλο δυστυχώς και δεν ξέρω αν είναι διαθέσιμος για μια σχετικά Hardcore ονοφάδα..

θα χαρώ κι εγώ πάντως στην περίπτωση dinie που ψήνεσαι να έρθεις στις 22 στο Καντήλι. Ελπίζω μόνο τα Scorpio να αντέχουν τη λάσπη!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Είμαστε των άκρων πάντως... Ας βάλουμε νέο δίλλημα τώρα. Προτείνω το εξής: "Είναι σκούτερ ή βαρύ καθαρόαιμο;"

Τουλάχιστον έχουμε αρχίσει να αποδεχόμαστε τον On/Off χαρακτήρα του... ελπίζω δηλαδή....
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Είμαστε των άκρων πάντως... Ας βάλουμε νέο δίλλημα τώρα. Προτείνω το εξής: "Είναι σκούτερ ή βαρύ καθαρόαιμο;"

Τουλάχιστον έχουμε αρχίσει να αποδεχόμαστε τον On/Off χαρακτήρα του... ελπίζω δηλαδή....
Εγώ πάντως απο την αρχή το είχα δει ως ένα on-off σκούτερ. Έτσι κι αλλιώς λάνσαρε μόνο του μια νέα κατηγορία οπότε δεν ε΄χει νόημα να του βάλουμε μια υπάρχουσα ταμπέλα, είναι αυτό που είναι!

Απο εκεί και έπειτα το δίλημμα πάντα είναι ο οδηγός και μέχρι που είναι διατεθειμένος να πάει. ΑΠο ικανότητες και απο διάθεση για να πιέσει εαυτόν και μηχανή.

Ο μέσος χρήστης X-adv δεν θα πατήσει χώμα, ο φίλος μας όμως εδώ δείχνει να το κατέχει το σπορ, έχει προετοιμασει ανάλογα το μηχανάκι του και κάνει ήδη χωματάδες.

Τώρα αν είναι διατεθειμένος να συμμετέχει σε λίγο πιο hardcore ονοφάδα είναι δική του επιλογή. το εργαλείο πάντως (έστω και με κάποιες μετατροπές) έχει τρέξει και σε rally συνεπώς έχει δείξει πώς έχει κατασκευαστεί και για τα δύσκολα.
 

dinie

Μέλος
Όνομα
DINOS STAMATAKIS
Μοτό
CRF 300 RALLY / VSTROM 800 DE
Ευχαριστώ για την πρόσκληση αλλά Hardcore βόλτα με το "σκούτερ" ??? Δύσκολο, και σαν χαρακτήρα βόλτας αλλά και σαν ημερομηνία. Η λάσπη δεν είναι το φόρτε των ελαστικών.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ευχαριστώ για την πρόσκληση αλλά Hardcore βόλτα με το "σκούτερ" ??? Δύσκολο, και σαν χαρακτήρα βόλτας αλλά και σαν ημερομηνία. Η λάσπη δεν είναι το φόρτε των ελαστικών.
Θα βρεθούμε σε κάτι πιο χαλαρό, για να φωτογραφισουμε το μοντέλο.
Γραφει πολύ..
 
Reactions: STF

pastam

Μέλος
Όνομα
Panagiotis
Μοτό
Honda X-ADV
Μπορες να μας πεις τι εκανες , τι εβαλες και ποσο περιπου θα μου στοιχίσει
 
Top Bottom