Honda xr 650

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Δεν υπάρχει άλλη ομάδα διαδικτύακη που να έχει τόσες γνώσεις!
Και να βοηθά τόσο σε πολλά θέματα!!!
Τες πα τα πολλά λόγια είναι φτώχεια!!
Ευχαριστώ!!!
Έλα φτιάξε το εργαλείο και πάμε να το λασπώσουμε ντεεεεεεε....
Έχω χρωστούμενα σε Βελίνα και Μουγγοστού...να τα περάσω χωρίς να πέσω
 

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Έλα φτιάξε το εργαλείο και πάμε να το λασπώσουμε ντεεεεεεε....
Έχω χρωστούμενα σε Βελίνα και Μουγγοστού...να τα περάσω χωρίς να πέσω
αμ δεν ψαχνεις για παρεα...
εργατη , για να σε σηκωνει ψαχνεις...

λαμογιο...
:p:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
αμ δεν ψαχνεις για παρεα...
εργατη , για να σε σηκωνει ψαχνεις...

λαμογιο...
:p:laugh::laugh::laugh::laugh:
:secret:

Το σηκώνω το εργαλείο εύκολα ρε....σε αντίθεση με κάποιους άλλους που ούτε καν ξεμυτίζουν :roflmao::roflmao::roflmao::p:p:p
 

Smias

ΣΜΙΑΣ (I)
Περιοχή
Αθηνα κεντρο-κεντρο λεμε!
Όνομα
Βασίλης
Μοτό
xt660z Tenere '09


Duster edc
Εάν έχει ζιγκλέρ ίδια με των Fcr & FcrMX ή των PWK που είναι όλα μοντέλα της Keihin θα τα βρεις από όποιο μηχανάκι είχε τέτοιο καρμπυρατέρ, πχ ktm, Yamaha, Honda κοκ.
Παλιότερα έπαιρνα ζιγκλέρ κα για τα Fcr/FcrMX που είχα από τον SokratisRacing που είναι προς Παγκράτι, ήταν/είναι ( ;;; έχω να ψωνίσω ζιγκλέρ από το 2014..) ο αντιπρόσωπος της Sudco, όπου Sudco= μέγας ντίλερ/διανομέας Αμερικής που εμπορεύεται διάφορα προϊόντα μεταξύ άλλων ανταλλακτικά για και καρμπυρατέρ των Keihin & Mikuni.
Πχ το 2014 που είχα πάει τελευταία φορά ένα κύριο ζιγκλέρ για Fcr(που το ίδιο ζιγκλέρ το φοράνε και άλλα μοντέλα καρμπ της Keihin) το είχε 4-5€ ενώ αν το έπαιρνες από Yamaha Honda Ktm ξέρω γω είχε διπλάσια τιμή και ήταν εποχές που είχα καμία 50αριά ζιγκλέρ και βελόνες οπότε ήθελα την καλύτερη τιμή.
Πάρε το κιτ, χρησιμοποίησε ότι έχει από οring βίδες αλλά για ζιγκλέρ πάρε ορίτζιναλ.

Εδώ βλέπεις το διάγραμμα του καρμπυρατέρ σου με τα p/n του κάθε ανταλλακτικού, το pilot/slow jet-ζιγκλέρ ρελαντί είναι το Νο38 και main jet/κυρ ζιγκλέρ το Νο37.
Πριν όμως παραγγείλεις κάτι δες τι φοράει μέσα το δικό σου γιατί έχουν άλλα νούμερα τα Αμερικάνικα και άλλα τα της Ευρωπαϊκής Ένωσης.
 

pumba

Μέλος
Όνομα
pumba
Μοτό
Honda c50rr
Philips OneBlade
Ο σωκρατης στο παγκρατι εχει ακομα...τα κινεζοζιγκλερ αξιζουν την προσπαθεια μονο αν μιλαμε για δικυλιδρα η τετρακυλιδρα μηχανακια που το κοστος της δοκιμης μονο ειναι χ2 η χ4, σε ενα μονοκυλιδρο δεν αξιζει τον κοπο ο πειραματισμος με ζιγκλερ αγνωστου προελευσης

για ευρωπη γρηγοροι και σε φυσιολογικες τιμες, ειναι ο allensperformane και frankmxparts
 

Θανασεν

Μέλος
Περιοχή
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Όνομα
θανασης
Μοτό
21/18
Έλα φτιάξε το εργαλείο και πάμε να το λασπώσουμε ντεεεεεεε....
Έχω χρωστούμενα σε Βελίνα και Μουγγοστού...να τα περάσω χωρίς να πέσω
Μακαρι να ήταν δικό μου γιανναρε!
Φίλου είναι.
Αλλά τι λέω? βασικά δεν αγοράζω ιαπωνικά μηχανήματα!!!!!!
Τα αγόραζα όσο ήμουν παιδί.
 
Top Bottom