Husqvarna Norden 901 Concept

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
"Οι Γερμανοί επίσης επιμένουν πως μερικές από αυτές τις αλλαγές (όπως το νέο σχήμα του ρεζερβουάρ) θα τις δούμε και στο 890 Adventure του 2022 στην έκδοση της EICMA. Πράγματι τον Ιανουάριο είχε κυκλοφορήσει μια φωτογραφία με ένα 890 Adventure που είχε ολόκληρο φαίρινγκ και διαφορετικού σχήματος ρεζερβουάρ, όμως δεν είναι ακόμα βέβαιο αν θα το δούμε στην παραγωγή στον επόμενο χρόνο ή αν θα πάει για το 2023."

Εγώ νομίζω ότι πρέπει να το επισπεύσουν για το ερχόμενο Φθινόπωρο, εντός του 2020. Έχουν περάσει κιόλας 6 μήνες από την ανακοίνωση του 890. Ποιος περιμένει μέχρι το 2022. Άκου λέει... σαν πολύ καλομαθημένοι να είναι οι πελάτες της ΚΤΜ. Έχω φίλο που παράγγειλε 790 και μέχρι να έρθει είχε γίνει από μόνο του 890.
Για το 2023 μπορούν να το κάνουν 990 και να το αφήσουν έτσι τουλάχιστον για 8 μήνες (λόγω ιστορικότητας του ονόματος 990). Υπάρχουν χρονικά περιθώρια για αλλαγές. Από 2024 βλέπουμε πάλι.
Δεν τους παιρνουν τα νουμερα, θα αρχισουν να τα κανουν 892 ξερω γω, τη μοναδα την εδωσαν στην husqvarna.
 
Reactions: STF

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το κλικ, είναι άλλο πράγμα. Κλικ μου κάνουν και εντουρέ μηχανές, αλλά όχι το 890.
Πάντα για τα δικά μου γούστα, ήρεμα μιλάω.
 

clear

Μέλος
Περιοχή
Παλλήνη
Όνομα
Κλέαρχος
Μοτό
YAMAHA TENERE 700
Less is more.
Έχω καλομάθει με το T7 και το βλέπω ... ακριβό .
Όμορφο βέβαια και πολλά υποσχόμενο για διηπειρωτικές βόλτες
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Less is more.
Έχω καλομάθει με το T7 και το βλέπω ... ακριβό .
Όμορφο βέβαια και πολλά υποσχόμενο για διηπειρωτικές βόλτες
Μάθαμε τελική τιμουλα?
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
17,990 γιούρια τιμή Ελλαδιστάν.
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Όχι Πέτρο μου.
Το 990+640 με καλύπτουν απόλυτα γι αυτά που κάνω.
μόνο 2??? τζίσους.... Κωστόπουλο που θες.....
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
μόνο 2??? τζίσους.... Κωστόπουλο που θες.....
Έχω να πατήσω στεριά 7 μήνες.
Φέρε μου τον Κωστοπουλο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο Λάκης είναι ο μοδάτος που ζητάς. Το απόλυτο αρσενικό από τον Βόλο, ο ξεβλαχευτής με το μπόνεβιλ, θέλει μόνο γυναίκες.

Να δούμε την λίστα με τον εξοπλισμό για σύγκριση με το 890R στην τιμή. +2500 απλά για το λουκ, είναι κάπως, όσο όμορφο και να είναι.
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Καλα, δε θελετε να το χωνεψετε. Τετοια μηχανακια απο εδω και περα μονο τον ανηφορο θα παιρνουν , γιατι πουλανε σε αυτους που τα εχουν. Για τους υπολοιπους εχει γινει η εισαγωγη των μεχρι προτεινως "ασιατικων" μονοκυλινδρων/φτηνων δικυλινδρων μοντελων.
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Εντυπωση μου κανει οι σκεπασμενες με καλυματα μπροστινες δισκοπλακες Κατι που σωστα εχει καταργηθει απο τις αρχες της δεκαετριας του 90
 

bmw320is

Μέλος
Όνομα
ALEX
Μοτό
XLV650
990 ADVENTURE
TENERE 700
HUSKY 701 ENDURO
Καλα, δε θελετε να το χωνεψετε. Τετοια μηχανακια απο εδω και περα μονο τον ανηφορο θα παιρνουν , γιατι πουλανε σε αυτους που τα εχουν. Για τους υπολοιπους εχει γινει η εισαγωγη των μεχρι προτεινως "ασιατικων" μονοκυλινδρων/φτηνων δικυλινδρων μοντελων.
αμα σκεφτεις οτι το 990 πριν 10 χρονια εκανε 15.000 αυτο φθηνο νομιζω οτι ειναι...
 
Top Bottom