Husqvarna Norden 901 Concept

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Πότε γίνονται τα αποκαλυπτηρια ωρε;;
 

jimmatas

Μέλος
Όνομα
Dimitris
Μοτό
Triumph Tiger 800 2011
Honda AX-1
Ηοnda CRF250L 2020
Το είπαμε ότι η φετινή χρονιά είναι απλά ονοφάδικο όνειρο ναι; Ναι. Το ένα πιο λαχταριστό από το άλλο.


εγω εχω απορια ποια σκηνη ειναι αυτη που στηνεται φουσκωνοντας.. :ha
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
εγω εχω απορια ποια σκηνη ειναι αυτη που στηνεται φουσκωνοντας.. :ha
Αυτές οι σκηνές έχουν επικρατήσει τα τελευταία χρόνια στη κατηγορία των οικογενειακών. Αλλά στη κατηγορία των ατομικών.... εντελώς λάθος, σίγουρα ζυγίζει περισσότερο και όπως είδες έχει διπλάσιο όγκο από μια σωστή ατομική σκηνή. Εκτός.... αν έχεις GS το ορθόδοξο.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι, αν ήταν 170 ο άνθρωπος μιά χαρά θα χωρούσε χωρίς μετατροπές, δεν φταίει το μηχανάκι, αυτός φταίει που δεν είναι πλειμέικερ σε ομάδα μπάσκετ και θέλει τσάρκες με μηχανάκια. Αν είχε ακολουθήσει το πραγματικό του κάλεσμα δεν θα τον άφηνε ο προπονητής να καβαλάει, πρόβλημα λύθηκε.
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R

VISION

Μέλος
Όνομα
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 1090
Φήμες λένε ότι ήρθαν 9 στην Ελλάδα και όλα έχουν πουληθεί ήδη!!!!!!!!!!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ήρθαν 8, πουλήθηκαν 7 και ένα έγινε τεστ...μέχρι να έρθουν τα επόμενα! Το αγαπάμε το χάος έτσι και αλλιώς! :p:p
Ένα made in Austria του λείπει για εμένα (προσωπικό κόλλημα)... και ευτυχώς δηλαδή γιατί θα στριφογύρναγα πολλά βράδια στο κρεββάτι μου.
 

Natassa

patara_power
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νατάσσα
Μοτό
Suzuki SV650 ‘17
Triumph Trident 660 ‘22
Ήρθαν 8, πουλήθηκαν 7 και ένα έγινε τεστ...μέχρι να έρθουν τα επόμενα! Το αγαπάμε το χάος έτσι και αλλιώς! :p:p
φαντασου να είσαι ο 8ος που πηγες να παραγγείλεις και να σου λένε συγγνώμη κύριε το κάναμε τεστ ραιντ :rolleyes:
 

VISION

Μέλος
Όνομα
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 1090
Και ποτέ έρχονται τα επόμενα ?
 
Top Bottom