Husqvarna Norden 901 Concept

kostasdirt

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
KTM Adventure 1290R
Εγώ πάντως που το είδα απο κοντά (στο ίδιο μαγαζί) με τράβηξε πιο πολύ το 1190R που είχε εκεί.
Εγώ τα έχω συνηθίσει στο μάτι μιας και είχα 1290R και ο κολλητός μου 1190R

Στάλθηκε από το M2012K11AG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Φιλαδέλφεια στο κεντρικό δεν είναι πιο λογικό;
Ναι είναι πιο λογικό αλλά δεν έχει τύχει να έχω πάει ποτέ οπότε δεν έρχεται στη προσωρινή μνήμη ποτέ. Ευκαιρία όμως να πάω. Thanks!!!
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Λέμε καλοτάξιδο;
:p:cool::p
Να σαι καλά μ έκαμες και γέλασα.
Μιας και σε προηγούμενο πόστ έγραφα ότι με το ζόρι και με νύχια και με δόντια παλεύουμε να κρατήσουμε το τενερε ..

Παρόλα αυτά είναι μηχαναρα το άτιμο.
Από την αρχή μου άρεσε και απλά από κοντά επιβαιβεωθηκα.
Σε κάνα 15 χρόνια άμα έχουν αποδείξει την αξιοπιστία τους και κυκλοφορούν ακόμα,μπορεί να βάλουμε κ εμείς τα χέρια μας σε κανένα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
:p:cool::p
Να σαι καλά μ έκαμες και γέλασα.
Μιας και σε προηγούμενο πόστ έγραφα ότι με το ζόρι και με νύχια και με δόντια παλεύουμε να κρατήσουμε το τενερε ..

Παρόλα αυτά είναι μηχαναρα το άτιμο.
Από την αρχή μου άρεσε και απλά από κοντά επιβαιβεωθηκα.
Σε κάνα 15 χρόνια άμα έχουν αποδείξει την αξιοπιστία τους και κυκλοφορούν ακόμα,μπορεί να βάλουμε κ εμείς τα χέρια μας σε κανένα.
Σε εννέα χρόνια αν της περάσει της Γρέτας δεν θα υπάρχει βενζίνη για την πλέμπα, όση πλέμπα θα έχει απομείνει για να κάνει την 299 δόση που μετά από δύο κρίσιμες εβδομάδες θα την οδηγεί στην ελευθερία.

Εύχομαι να το πάρεις με αβάντα χρόνου για να το χαρείς μέχρι/αν να το χαλάσεις μόνος σου με χαμόγελο.
 

Μητσάρας

Μέλος
Περιοχή
Αιτωλικό
Όνομα
Μητσος
Μοτό
Ténéré XT660z

piaggio PX200
Σε εννέα χρόνια αν της περάσει της Γρέτας δεν θα υπάρχει βενζίνη για την πλέμπα, όση πλέμπα θα έχει απομείνει για να κάνει την 299 δόση που μετά από δύο κρίσιμες εβδομάδες θα την οδηγεί στην ελευθερία.

Εύχομαι να το πάρεις με αβάντα χρόνου για να το χαρείς μέχρι/αν να το χαλάσεις μόνος σου με χαμόγελο.
Α Ναι σωστά.
Απο τον ενθουσιασμό δε τα έβαλα στην εξίσωση αυτά τα δεδομένα.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Αυτός που καβαλάει το Norden πάω στοίχημα ότι έχει για προσωπική μοτοσυκλέτα V-strom. Ελπίζω να μην είναι ο Μαυράκης.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αυτός που καβαλάει το Norden πάω στοίχημα ότι έχει για προσωπική μοτοσυκλέτα V-strom. Ελπίζω να μην είναι ο Μαυράκης.
Με ανώμαλους δεν μιλάω..
 

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Αυτός που καβαλάει το Norden πάω στοίχημα ότι έχει για προσωπική μοτοσυκλέτα V-strom. Ελπίζω να μην είναι ο Μαυράκης.
ο φελουκας ειναι στον παρνωνα!!
 
Reactions: STF
Top Bottom