Husqvarna Norden 901 Concept

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Έβγαλες άκρη?
:p
Ειμαι μεταξυ πρωτου και δευτερου, στο δευτερο πρεπει να αλλαχτει και η σελλα λογω χρωματος, ενω το πρωτο ,που ειναι ιδιο με το τριτο,
τα χρωματα ειναι customια του ιδιοκτητη, μια που σου δινεται αυτη η δυνατοτητα απο την εταιρια. Αυτο βεβαια ενεχει και το ρισκο να σου
ερθει και να μην ειναι οπως το φανταζοσουνα...Μεχρι τοτε, εχει δικιο ο Στεφανος...οπως ειναι. :ok:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ειμαι μεταξυ πρωτου και δευτερου, στο δευτερο πρεπει να αλλαχτει και η σελλα λογω χρωματος, ενω το πρωτο ,που ειναι ιδιο με το τριτο,
τα χρωματα ειναι customια του ιδιοκτητη, μια που σου δινεται αυτη η δυνατοτητα απο την εταιρια. Αυτο βεβαια ενεχει και το ρισκο να σου
ερθει και να μην ειναι οπως το φανταζοσουνα...Μεχρι τοτε, εχει δικιο ο Στεφανος...οπως ειναι. :ok:
Dxlgraphics...δικά μας παιδιά, που μπορείς να περάσεις από τον Γέρακα με την μηχανή και να κάνεις ότι θέλεις
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Dxlgraphics...δικά μας παιδιά, που μπορείς να περάσεις από τον Γέρακα με την μηχανή και να κάνεις ότι θέλεις
Εχω παρει ηδη απο εκει προστατευτικα τεποζιτου και διακοσμητικα στα πισω φτερακια. Οντως ειναι πολυ ενταξει παιδι(Μανος αν δεν κανω λαθος?).
Ο ενδοιασμος μου ειναι μονο οτι η εταιρια που τα εχει ετοιμα και σε ''μαζικοτερη'' παραγωγη, μπορει, περαν του οικονομικου, να εχει και διαφορα στην ποιοτητα.
Ο φιλος μας θα πρεπει, απο ο,τι μου ειχε πει, να ''παρει μετρα'' εξ αρχης για να φτιαξει κατι καινουριο, με ο,τι μπορει να σημαινει αυτο.
Παρ'ολα αυτα θα περασω να τον ρωτησω.Σε ευχαριστω.
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Παρεληφθη απο Γαλλια το Χριστουγεννιατικο δωρακι της...



...αλλα οι οδηγιες μιλαγανε για περιβαλλον με 20 βαθμους τουλαχιστον, οποτε με τη συμφωνη γνωμη :stop: του αρχηγου του σπιτιου, μονοδρομος...



Ξεκινησε λοιπον η περιποιηση, αλλα για να μην επιβεβαιωθει αυτο που λενε για της νυχτας τα καμωματα, θα ολοκληρωθει αυριο.
Preview

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Παρεληφθη απο Γαλλια το Χριστουγεννιατικο δωρακι της...



...αλλα οι οδηγιες μιλαγανε για περιβαλλον με 20 βαθμους τουλαχιστον, οποτε με τη συμφωνη γνωμη :stop: του αρχηγου του σπιτιου, μονοδρομος...



Ξεκινησε λοιπον η περιποιηση, αλλα για να μην επιβεβαιωθει αυτο που λενε για της νυχτας τα καμωματα, θα ολοκληρωθει αυριο.
Preview

:friendship::friendship::friendship:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Παρεληφθη απο Γαλλια το Χριστουγεννιατικο δωρακι της...



...αλλα οι οδηγιες μιλαγανε για περιβαλλον με 20 βαθμους τουλαχιστον, οποτε με τη συμφωνη γνωμη :stop: του αρχηγου του σπιτιου, μονοδρομος...



Ξεκινησε λοιπον η περιποιηση, αλλα για να μην επιβεβαιωθει αυτο που λενε για της νυχτας τα καμωματα, θα ολοκληρωθει αυριο.
Preview

Ή έχεις άγια γυναίκα ή το σπιτάκι του σκύλου είναι πολύ ευρύχωρο :laugh::roflmao:


Το αποτέλεσμα γ@μεί :woot::ok:
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Το τελικο αποτελεσμα...



Καλες γιορτες σε ολους τους φιλους του Advride :friendship:
Πολύ καλό!
Όταν βρεις χρόνο, γράψε αν θες πως σου φάνηκε η όλη διαδικασία τοποθέτησης, σε δυσκόλεψε?
Το σκέφτομαι κι εγώ μπας και κάνω κάποια τέτοια αναβάθμιση.
Καλά Χριστούγεννα!
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Πολύ καλό!
Όταν βρεις χρόνο, γράψε αν θες πως σου φάνηκε η όλη διαδικασία τοποθέτησης, σε δυσκόλεψε?
Το σκέφτομαι κι εγώ μπας και κάνω κάποια τέτοια αναβάθμιση.
Καλά Χριστούγεννα!
Χρονια πολλα και καλες γιορτες. Εκ του αποτελεσματος, σου προτεινω ανεπιφυλακτα να το κανεις. Βασικη προυποθεση να σου αρεσει κατι που θα δεις,
περισσοτερο απο αυτο που ηδη εχεις. Ευτυχως, στη συγκεκριμενη τουλαχιστον εταιρεια, υπαρχει η δυνατοτητα να ζητησεις καποιο σχεδιο δικο σου, περα απο τα ηδη υπαρχοντα στον καταλογο της. Σου στελνουν και σου ξαναστελνουν σχεδια, βασει των δικων σου τροποποιησεων αν υπαρχουν, μεχρι να δωσεις την τελικη εγκριση για να προχωρησουν στην κατασκευη. Στη συνεννοηση ειναι πολυ εξυπηρετικοι και γρηγοροι.
Τωρα στην εφαρμογη, ακολουθεις τις οδηγιες και αφου αφιερωσεις λιγο χρονο για να σχεδιασεις το πως θα τα τοποθετησεις, χωρις να βιαζεσαι, επιστρατευεις ενα καλο φιλο και ξεκινας...
Οσο προχωραει η μεταμορφωση, τοσο σε πιανει η βιασυνη να το τελειωσεις...
Ξεκινας απο τα πιο απλα και προχωρας στα πιο δυσκολα, για να εμεταλλευτεις την εμπειρια που σιγα σιγα αποκτας.Στο τελος καταλαβαινεις οτι δεν ειναι τοσο δυσκολο, αρκει να προσεξεις δυο τρια βηματα. Το τελικο αποτελεσμα σε κανει να καμαρωνεις για το εργο σου... :ok:
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μόλις βγήκε Ρόγιαλ Ενφιλντ Ρέντη του Ρέις με το ίδιο σχέδιο, αμέσως να αλλάξετε γραφικά, αυτοί είστε.

Πολύ όμορφο βγήκε, αγρατζουνιστο να είναι :)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Χρονια πολλα και καλες γιορτες. Εκ του αποτελεσματος, σου προτεινω ανεπιφυλακτα να το κανεις. Βασικη προυποθεση να σου αρεσει κατι που θα δεις,
περισσοτερο απο αυτο που ηδη εχεις. Ευτυχως, στη συγκεκριμενη τουλαχιστον εταιρεια, υπαρχει η δυνατοτητα να ζητησεις καποιο σχεδιο δικο σου, περα απο τα ηδη υπαρχοντα στον καταλογο της. Σου στελνουν και σου ξαναστελνουν σχεδια, βασει των δικων σου τροποποιησεων αν υπαρχουν, μεχρι να δωσεις την τελικη εγκριση για να προχωρησουν στην κατασκευη. Στη συνεννοηση ειναι πολυ εξυπηρετικοι και γρηγοροι.
Τωρα στην εφαρμογη, ακολουθεις τις οδηγιες και αφου αφιερωσεις λιγο χρονο για να σχεδιασεις το πως θα τα τοποθετησεις, χωρις να βιαζεσαι, επιστρατευεις ενα καλο φιλο και ξεκινας...
Οσο προχωραει η μεταμορφωση, τοσο σε πιανει η βιασυνη να το τελειωσεις...
Ξεκινας απο τα πιο απλα και προχωρας στα πιο δυσκολα, για να εμεταλλευτεις την εμπειρια που σιγα σιγα αποκτας.Στο τελος καταλαβαινεις οτι δεν ειναι τοσο δυσκολο, αρκει να προσεξεις δυο τρια βηματα. Το τελικο αποτελεσμα σε κανει να καμαρωνεις για το εργο σου... :ok:

Καλημέρα χρόνια πολλά, έχεις αναφέρει την εταιρεία που έκανες αγορά; Sorry δεν έχω διαβάσει όλο το νήμα.

Edit: Ώπα, στραβωμάρα. Τώρα είδα την φωτογραφία με το κουτί!
 
Τελευταία επεξεργασία:

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ή έχεις άγια γυναίκα ή το σπιτάκι του σκύλου είναι πολύ ευρύχωρο :laugh::roflmao:


Το αποτέλεσμα γ@μεί :woot::ok:
Αντωνη, χρονια πολλα, υγιη και ευτυχισμενα. Μην μου το χαλας, της ειπα οτι ολοι στο forum μαστορευουνε τα μηχανακια στο σαλονι κι οτι αμα δεν στειλω και γω αποδεικτικα, θα αποβληθω... ;)
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Αντωνη, χρονια πολλα, υγιη και ευτυχισμενα. Μην μου το χαλας, της ειπα οτι ολοι στο forum μαστορευουνε τα μηχανακια στο σαλονι κι οτι αμα δεν στειλω και γω αποδεικτικα, θα αποβληθω... ;)
Άμα δεν σε πιστεύει πες να σου στείλω και καμιά δική μου με την μηχανή στο σαλόνι. Μόνο που θα την φτιάξω στο photoshop γιατί εγώ δεν έχω σκύλο :laugh:
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000
Γατάκια…εγώ την έχω σκίσει την γάτα!Μεσα στο σαλόνι μόνιμα σε δικό της χώρο και στολισμένη!

(Ευτυχώς με χώρισε και έχω το σπίτι των ονείρων μου!)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom