Husqvarna TR650 Strada...

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Για όσους ψάχνουν ΑυστριακοΓερμανοΙταλοΣουηδικό μηχανάκι, ήρθε η ώρα σας...
39.000χλμ, μονοκύλινδρο, 650 κ.εκ., 58hp. Από την εποχή που η Husqvarna ανήκε στη BMW.
Η μηχανή βρίσκεται στην αντιπροσωπεία KTM Σιώκης στα Τρίκαλα, από όπου και αγοράστηκε.
Ευχαριστώ για τη φιλοξενία!

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Με το καλό Αλέξανδρε...!
Να συμπληρώσω πως η μοτοσυκλέτα βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση μιας και τυχαίνει να την έχω τσεκάρει από κοντά...
 
Reactions: STF

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Οι φωτογραφίες του TERRA μπήκαν ακριβώς για να μπερδευτείς.
Οι φωτογραφίες είναι Strada με 19 χυτές και από τη σελίδα της GPR. Η εξάτμιση μπαίνει και σε Strada και σε Terra. Απλά η GPR εχει φωτό από Terra μόνο.
Οι φωτογραφίες της εξάτμισης είναι από εδώ
 

endtourista

'' ... ''
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Οι φωτογραφίες είναι Strada με 19 χυτές και από τη σελίδα της GPR. Η εξάτμιση μπαίνει και σε Strada και σε Terra. Απλά η GPR εχει φωτό από Terra μόνο.
Οι φωτογραφίες της εξάτμισης είναι από εδώ
Ok αστειεύτηκα με τον Παναγιώτη, πιστεύω να με συγχωρέσεις.
Βάλε όμως και μια διευκρίνηση στο κείμενο της αγγελίας σου, απευθύνεσαι και σε άτομα που δεν γνωρίζουν αυτά τα μοντέλα και ίσως
έτσι αποφευχθεί κάποια παρεξήγηση...
Καλοπούλητη.

-------

Τώρα είδα τη διόρθωση!.... Σωστός
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ok αστειεύτηκα με τον Παναγιώτη, πιστεύω να με συγχωρέσεις.
Βάλε όμως και μια διευκρίνηση στο κείμενο της αγγελίας σου, απευθύνεσαι και σε άτομα που δεν γνωρίζουν αυτά τα μοντέλα και ίσως
έτσι αποφευχθεί κάποια παρεξήγηση...
Καλοπούλητη.
Μην αγχώνεσαι...για κάποιους ο 21" είναι ευσεβής πόθος οπότε θέλουν να μπερδευτούν...από τα τόσα χρόνια που εχω βάλει αγγελίες εχω καταλάβει ότι ο,τι και να γράψεις στην περιγραφή οι περισσότεροι δεν τα διαβάζουν και στο τηλέφωνο σε ρωτάνε αυτά που ήδη γράφεις. εβαλα φωτο μονο από την εξάτμιση για να μην μπερδευτεί κανένας άλλος. Η μηχανή φοράει κοστούμι από το Terra γιατί έτσι είχε ζητήσει ο αρχικός ιδιοκτητης από την αντιπροσωπεία που το πήρε.
 
Top Bottom