Husqvarna Vitpilen 401 2021

SlowMo

Μέλος
Όνομα
nick
Μοτό
CRF 300L
Καλησπέρα !!

Πωλείται το παρακάτω καθώς πάω για αγορά CRF 300 .

 

SlowMo

Μέλος
Όνομα
nick
Μοτό
CRF 300L
Μηχανάκι που ξεχωρίζει στο "πλήθος"!!! :ok:
Καλοπούλητο!
Μακάρι να μπορούσα να το κρατήσω. Σίγουρα είναι ξεχωριστό και δε βαριέσαι να το χαζεύεις και να το οδηγείς ,απλά δεν είναι μηχανάκι για όλες τις δουλειές και δεν με βόλεψε.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Αν βαλεις και στα δύο μια μπαγκαζιερα τι διαφορά έχουν σαν commuter? Συμπλέκτη ταχύτητες και μικρό βάρος. Εκτός αν παίξει το crf και ρόλο χωμάτινου. Κατά τα άλλα ίδια πράγματα με πολύ λιγότερο γκάζι
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
Αν βαλεις και στα δύο μια μπαγκαζιερα τι διαφορά έχουν σαν commuter? Συμπλέκτη ταχύτητες και μικρό βάρος. Εκτός αν παίξει το crf και ρόλο χωμάτινου. Κατά τα άλλα ίδια πράγματα με πολύ λιγότερο γκάζι
Το crf (και οποιοδηποτε αλλο εντουρακι/ονοφακι) ειναι καλυτερο λογω μεγαλυτερου υψους που επιτρεπει καλυτερη εποπτευση του δρομου και πιθανα και λογω πολυ μεγαλου κοψιμου του τιμονιου Συν το ποιο ανετο καβαλημα πεζοδρομιων αν και οποτε χρειαστει
 

SlowMo

Μέλος
Όνομα
nick
Μοτό
CRF 300L
Αν βαλεις και στα δύο μια μπαγκαζιερα τι διαφορά έχουν σαν commuter? Συμπλέκτη ταχύτητες και μικρό βάρος. Εκτός αν παίξει το crf και ρόλο χωμάτινου. Κατά τα άλλα ίδια πράγματα με πολύ λιγότερο γκάζι
Αυτό το πήρα για στυλ κυρίως και αυτός είναι ο σκοπός του ( δερμάτινο μπουφανάκι μποτούλα και nightrides να γουστάρεις ) μπαγκαζιέρα δεν θα του έβαζα ποτέ ( πρέπει να διώκεται ποινικά αυτό :p :p). Άσε που αν και μικρό σε κυβικά σε τσιγκλάει να κάνεις καγκουριές στον δρόμο που γεράσαμε για τέτοια .

Το crf το θέλω εννοείται και για χώμα γιαυτό το έχω επιλέξει .
 

SlowMo

Μέλος
Όνομα
nick
Μοτό
CRF 300L
Update, επειδή έχω βρει ένα crf μεταχειρισμένο και με ενδιαφέρει η αγορά του, θα ήθελα να αναφέρω ότι η τιμή του husqvarna μπορεί να κατέβει αρκετά αν κάποιος ενδιαφέρεται.
 
Top Bottom