Irish tales...

Vato Loco

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Στράτος
Μοτό
V strom 650
Νωρίς το Πάσχα του 2015, δύσκολος ο καιρός για μοτοταξίδι, περίεργη η κατάσταση με τις άδειες, αλλά σιγά μην κάτσουμε εδώ. Έτσι κι αλλιώς, από πέρσι ξεσυνηθίσαμε τα αρνάκια και το κοκορέτσι. Και ένα χειμωνιάτικο απόγευμα, κάπως έτσι ξεκίνησε άλλο ένα ταξίδι...


Τα αεροπορικά κλείστηκαν νωρίς, τα ξενοδοχεία σε Δουβλίνο και Μπέλφαστ παρομοίως και ο χρόνος άρχισε να μετρά αντίστροφα. Σκέψεις για ενοικίαση μοτό στην Ιρλανδία πέρασαν και δεν ακούμπησαν, καθώς ένα GS 650 κόστιζε 130€ ημερισίως, και το πιο φθηνό που βρήκα στο internet ήταν Enfield Bullet μόνο στα 99. Άντε γεια... τραίνο με προσφορά και γυρίζουμε όλο το νησί.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Πανέμορφα. ....
Ωραίες και οι φώτο. ..
Να είστε γεροί να ταξιδεύετε.
 

socrates

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Σωκράτης
Μοτό
dl650
Στράτο κοσμοπολίτης μας βγήκες :)

Να χαίρεσαι κάθε στιγμή και να απολαμβάνεις τα ταξίδια σου! Εμπειρίες ζωής είναι αυτά.
 

zissimo

Μέλος
Περιοχή
Πατρα
Όνομα
Ζησιμος
Μοτό
BMW r 100 gs pd , BMW r 1150 r
δεν ανοίγουν οι φωτό , γιατί ? ? ?
 

paschalis

gone4riding
Περιοχή
Thessaloniki
Όνομα
Πασχάλης
Μοτό
R 1200 GS 'O4
δεν ανοίγουν οι φωτό , γιατί ? ? ?
Ειμαι δυστυχως σχεδον σιγουρος οτι ειχαν ''μπει'' με αντιγραφη επικολληση απο το facebook.
Μιλω ως παθων.
Και ηταν και ωραιες οι ατιμες....:(
 

jmar

''Κουζουλό κοπέλι''
Περιοχή
ΧΑΝΙΑ
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
BMW R 1200 GS '09
Ειμαι δυστυχως σχεδον σιγουρος οτι ειχαν ''μπει'' με αντιγραφη επικολληση απο το facebook.
Μιλω ως παθων.
Και ηταν και ωραιες οι ατιμες....:(
Προσωπικά δεν έχω χάσει καμία μέσω Facebook, μόνο αν απενεργοποιησεις τον λογαριασμό σου πιστεύω ότι χάνονται. Αντίθετα πολλοί έχουν χάσει τις φώτο τους απ το περιβόητο imageshack αλλά κι απ το webshots αν θυμάμαι καλά. Λοταρία είναι έτσι που έχουν γίνει
 

forester

Μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Θοδωρής
Μοτό
R1200GS Triple Black
Κι εγώ από fb τις ανεβάζω όλες. Μέχρι τώρα δεν έχω θέμα, από όσο ξέρω. Αν κάποιος επισημάνει απώλεια σε παλιά ποστ, ας το πει.
 
Top Bottom