Italianjob

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
2η ημέρα στο δρόμο ήδη και ξεκινάμε να ψάξουμε την επαρχία της Τοσκάνης. Χθες το απόγευμα βγήκαμε Ανκόνα και ήρθαμε Φλωρεντία μέσω φορλι και Passo del Muraglione. Πανέμορφη διαδρομή μετά το φορλι..αν δεν είχε καθυστέρηση το πλοίο θα βλέπαμε και περισσότερα..δροσερο απόγευμα ιταλικό με 20 βαθμούς το απόγευμα και γύρω στους 14 το βράδυ


Στάλθηκε από το 2109119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Καλό δρόμο!:biker:
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Καλούς δρόμους!
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Ημέρα 3η και ήρθαμε Σιένα...αφού είδαμε βέβαια την Φλωρεντία από ψηλά για τελευταία φορά στην πλατεία του Μικελάντζελο. συνεχίσαμε επαρχιακό από
Pratolino regello castiglion fibocchi arezzo castellion fiorentini pienza cuna..
Όμορφα τοπία ,ιταλική φινέτσα εννοείται κάθεσαι να τα χαζεύεις..το βραδάκι είχε πίτσα στην Σιένα


Στάλθηκε από το 2109119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Ημέρα 3η και ήρθαμε Σιένα...αφού είδαμε βέβαια την Φλωρεντία από ψηλά για τελευταία φορά στην πλατεία του Μικελάντζελο. συνεχίσαμε επαρχιακό από
Pratolino regello castiglion fibocchi arezzo castellion fiorentini pienza cuna..
Όμορφα τοπία ,ιταλική φινέτσα εννοείται κάθεσαι να τα χαζεύεις..το βραδάκι είχε πίτσα στην Σιένα


Στάλθηκε από το 2109119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
:friendship:

Καλή συνέχεια
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Σήμερα περιπλανηθηκαμε στην επαρχία της Σιένα, είδαμε το Σαν Τζιμινιάνο και καταλήξαμε στην Πίζα


Στάλθηκε από το 2109119DG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

airmav

air
Περιοχή
Αττικη
Όνομα
tassos
Μοτό
honda vfr 1200x crosstourer, honda c50
Σήμερα η ημέρα ξεκίνησε από την Πίζα και κατέληξε στο Ρίμινι..η σκέψη ήταν να είμαστε κοντά στην Ανκόνα γτ το πλοίο αύριο φεύγει στις 13 30 και για να μην υπάρχει άγχος. Ωστόσο η Αλεξία είχε μια πολύ ωραία ιδέα..επισκεφτηκαμε την πίστα της Ίμολα. Φοβερό συναίσθημα μιας και λάτρης της F1.
Φτάσαμε στην Ίμολα μεσω του Passo della Raticosa


 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom