Izmir express 2019

nikosrr

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Multistrada 620 Dark, CBR600RR
Σ'ευχαριστούμε για το φωτο3ήμερο που χάρισες σε εμάς που στηρίξαμε την οικονομία. Πάντα τέτοια...
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Κάθε φορά που πάω στην γείτονα χώρα γυρίζω με μια γλυκόπικρη γεύση
Πικρή γιατί κατανοώ τον εαυτό μου καλύτερα και γλυκιά γιατί μου δημιουργείται μια ελπίδα..
Τα ταξίδια είναι επένδυση και δη στης γείτονες χώρες
Αναγνωρίζεις την ευρύτερη περιοχή προσεγγίζεις καλύτερα την δική σου
Το αλησβερισι μεταξύ των δύο λαών Ελλήνων και Τούρκων είναι μεγάλο όσοι πηγαίνουμε από εκεί άλλοι τόσοι και διπλασιοι έρχονται από εδώ,αυτο μίλησα και αυτό είδα
Είναι μια αμφίδρομη σχέση που εξυπηρετεί και τους δύο λαούς και δημιουργεί βάσεις γενικώς
Η πολιτική και οι πολιτικοί που την εξασκουν είναι μια άλλη υπόθεση που δεν μας αφορά στο παρόν χώρο και σίγουρα δεν αγγίζει την πραγματικότητα της καθημερινότητας των δύο λαών, φτάνει όσοι δεν έχετε πάει να πάτε να το δείτε και θα το καταλάβετε ως αίσθηση κατά την προσωπική μου άποψη
 
Τελευταία επεξεργασία:

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Η Σμύρνη......
Ένα στολίδι
Κίνηση, δυναμική, κοζμος και ντουνιάς
Οργάνωση σε υψηλό επίπεδο μεταφορών ανθρώπων και αγαθών με αστικα λεωφορεία πλοιαρια τραμ
Μαγαζιά εστίασης, εμπορικά με τρομακτικό άνθρωποκεντρικο σέρβις
Αίσθημα ασφαλείας σε μέγιστο βαθμό
Παντού βέβαια ο πατερουλης τους σήμα κατατεθέν
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Παντού οικογένειες ζευγάρια να χαίρονται τον ήλιο και να περνάνε στιγμές χαλάρωσης και ηρεμίας
Δεμένο με πολύ όμορφο τρόπο το ανατολίτικο στοιχείο με το δυτικό
Η μαντίλα μαζί με το όμορφο βαμμένο νύχι και το απέριττο μακιγιάζ δεσπόζει στης μοντέρνες τουρκαλες και το κινητό μικροί μεγάλοι φτωχοί πλούσιοι ψηλοί κοντοί προέκταση του χεριού τους
Οι άντρες κλασικά όταν βλέπουν γυναίκα την περνάνε ακτινογραφία και το τάβλι περνει και δίνει
Πραγματικά σκέφτηκα κάποια στιγμή.. ποια Ευρώπη?????
Τι δουλειά έχω εγώ με όλους αυτούς που ούτε κοινή ιστορία έχουμε ούτε στην ίδια γειτονιά μένουμε.. Άγγλοι γαλλοι πορτογαλοι και σεφτέ δεν κάναμε ποτέ!!!!!! Να μην μιλήσω για τους Γερμανούς που είναι φίλοι μας
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
εκανα μια αναφορα σε καποιο ποστ μου για... τουρκικη κυπρο ....
θα ηθελα να ζητησω συγνωμη για το λεκτικο σφαλμα μου και να ενημερωσω οτι το αλαξα σε υπο τουρκικη κατοχη Κυπρο
 
Top Bottom