JAWA 350 TS - 638, 1986

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
"Τα κουρέλια τραγουδάνε ακόμα" Τάκη...
Συγχαρητήρια για το μεράκι,το πείσμα και την επιμονή σου να της δώσεις ζωή...(αυτή την πρόταση μου την είπε ο 9χρονος Κωνσταντίνος μου διαβάζοντάς σε...)
:hailbig:
 

ΗΛΙΑΣ

Μέλος
Περιοχή
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Όνομα
ΗΛΙΑΣ
Μοτό
XLV 1000, XRV 650, HUSKY WR 250
Να είσαι καλά φίλε μου !!!!
Με γύρισες στο 1982..17 ετών...μπορεί και παλιότερα. Τότε που αφήναμε τα μικρά κυβικά τις floreta και sachs και πήγαμε στα "μεγάλα".
Τότε ....... με τον Θανάση τον κολλητό μου (οι καλοί του χωριού) που "έπεσε" στα χέρια μας ένα ίδιο jawa 350 αλλά πιο παλιό μοντέλο (όχι πως άλλαζε και κάτι). Συνέχεια προβλήματα τις πλατίνες. Τις αλλάξαμε και βάλαμε πλατίνες απο suzuki........γέλια να δεις......απο 120 εφτανε τα 150 !!



 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Να είσαι καλά φίλε μου !!!!
Με γύρισες στο 1982..17 ετών...μπορεί και παλιότερα. Τότε που αφήναμε τα μικρά κυβικά τις floreta και sachs και πήγαμε στα "μεγάλα".
Τότε ....... με τον Θανάση τον κολλητό μου (οι καλοί του χωριού) που "έπεσε" στα χέρια μας ένα ίδιο jawa 350 αλλά πιο παλιό μοντέλο (όχι πως άλλαζε και κάτι). Συνέχεια προβλήματα τις πλατίνες. Τις αλλάξαμε και βάλαμε πλατίνες απο suzuki........γέλια να δεις......απο 120 εφτανε τα 150 !!



Να είσαι καλά Ηλία, όμορφες αναμνήσεις, εγώ πάλι την είχα απωθημένο γιατί τότε ήμουν τρελαμένος με τα rd 250/350....τι να πεις. Τώρα ψάχνω για rd ή μπολντόρ....άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...
 

George_M.

..ο Βαρθολομαίος..!
Περιοχή
Ανατολικα της Αττικης...
Όνομα
George.
Μοτό
R1100GS 75th Aniversary Edition.
απο τις σπανιες ανακατασκευες καθως οι περισσοτερες απο οσες γινονται αφορουν 4χρονα γιαπωνεζικα η' πολεμικες γερμανιδες.
Νοτη,ξεχωριστος οπως παντα!!
:friendship:
 

notakos600

Μέλος
Περιοχή
Ασπρόπυργος
Όνομα
Παναγιώτης
Μοτό
HONDA C50
Να είστε καλά παιδιά, πρέπει που και που να λερωνόμαστε για να γουστάρουμε. :friendship:
Κι αν βγαίνει κάτι καλό και χρήσιμο, ε τότε ακόμη καλύτερα.
Πως το λένε...να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι.
 
Top Bottom