Jukebox...make my[daY]

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Κομματάρα των Tool και απίστευτος Danny Carey.

Έχω αρχίσει να πιστεύω πως οι ντράμερ αυτού του επιπέδου πρέπει να προέρχονται από κάποια άλλη μεταλλαγμένη φυλή. Πως αλλιώς να εξηγήσεις ότι με τέσσερα άκρα παίζει 5-6 διαφορετικά μέτρα ταυτόχρονα o_O:eek::laugh::laugh::laugh:

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
In memoriam...
Dave Greenfield (29 March 1949 - 3 May 2020)


 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Σαν σήμερα έφυγε.... Ο μεγαλύτερος για εμένα και νομίζω όλης της ψεκαζμενης γενιας

Αγοραζες το βινυλιο...οχι για ενα κομματι ,αλλα γιατι ολα ηταν,καυλα.Το παιρνες κ πηγαινες σπιτι,το βαζες στο pick up και το ακουγες ξανα κ ξανα μεχρι την αλλη μερα το πρωι και εφευγες καπακι για το σχολειο αυπνος.
Ποσο μου λειπουν αυτα!
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Αγοραζες το βινυλιο...οχι για ενα κομματι ,αλλα γιατι ολα ηταν,καυλα.Το παιρνες κ πηγαινες σπιτι,το βαζες στο pick up και το ακουγες ξανα κ ξανα μεχρι την αλλη μερα το πρωι και εφευγες καπακι για το σχολειο αυπνος.
Ποσο μου λειπουν αυτα!
Πήγαινες στη Φιλαδέλφεια να τον ακούσεις και κατά τύχη επέστρεφες σπίτι σου... Να τα λέμε και αυτά.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Και μιας και το έριξες στα παλιά, κάτι που είχα χρόνια να ακούσω και το άκουσα σήμερα πάλι. Το απόλυτο κομμάτι για φουλ γκάζι. Όπου αυτοκίνητο, βάζουμε μηχανή.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και μιας και το έριξες στα παλιά, κάτι που είχα χρόνια να ακούσω και το άκουσα σήμερα πάλι. Το απόλυτο κομμάτι για φουλ γκάζι. Όπου αυτοκίνητο, βάζουμε μηχανή.
Πάμε ένα ακόμα στα ίδια γκάζια... ;)
 
Top Bottom