Jukebox...make my[daY]

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Δεν σε είχα για καρεκλά....
Μην μπερδευεις τα πραγματα. Είμαι φανατικός μουσικοφιλος. Ακουω τα παντα εκτός από γαβ γαβ.
 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Μην μπερδευεις τα πραγματα. Είμαι φανατικός μουσικοφιλος. Ακουω τα παντα εκτός από γαβ γαβ.
Για να με δουλευεις και δικαιολογημένα παρε ενα πολυ αγαπημένο, γιατί το προηγουμενο δεν θα το έλεγα καρεκλαδικο.

 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Δεν σε δουλεύω ρε συ
Παντα μου αρεσατε με τις καμπάνες σας, τα φανσι πουκαμισα... Μια χαρα

Διατηρείται σχεδόν έως σήμερα αυτό με τα εντουροπαντέλονα έξω από την μπότα (καμπάνα) και τις τρικολόρ εντουρομπλούζες... :roflmao:
 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Διατηρείται σχεδόν έως σήμερα αυτό με τα εντουροπαντέλονα έξω από την μπότα (καμπάνα) και τις τρικολόρ εντουρομπλούζες... :roflmao:
Εμένα πάντως το χορευτικό μου έφερε στο μυαλό τον Βουτσά :laugh::roflmao::roflmao:

 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Τι λες τώρα! Το έχω πετύχει ξανά στο παρελθόν το βιντεάκι και το βρήκα πάλι σήμερα.

Πως βγάζει αυτή την φωνή χωρίς καθόλου προσπάθεια ο Muddy Waters δεν μπορώ να καταλάβω!
Οι Stones μπροστά του είναι σαν γκρουπακι από schoolwave
Ο τύπος με την φυσαρμόνικα δίνει τα ρέστα του!!!

 

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Και στο ίδιο κλίμα, συνάντηση γιγάντων!
Απολαύστε κατά προτίμηση με καλό ουίσκι

 

nomad

Μέλος
Περιοχή
Καρπηνιςςς
Όνομα
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μοτό
BMW F650GS
KTM exc 300
Δεν σε δουλεύω ρε συ
Παντα μου αρεσατε με τις καμπάνες σας, τα φανσι πουκαμισα... Μια χαρα

Και μιας και βρήκα τώρα την ευκαιρία, παππου ροκά, οι μουσικοί που έπαιζαν disco, funk και τα συναφή, επειδή σχεδόν όλοι ήταν μαυροι και έχουν την μουσική μέσα τους οι άτιμοι, ήταν όλοι τρομεροί μουσικοί. Αυτό αν διαβαζεις συνεντεύξεις ροκ μουσικών το παραδεχονται όλοι. Περί ορέξεως βέβαια κολοκυθοπιτα.
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Και μιας και βρήκα τώρα την ευκαιρία, παππου ροκά, οι μουσικοί που έπαιζαν disco, funk και τα συναφή, επειδή σχεδόν όλοι ήταν μαυροι και έχουν την μουσική μέσα τους οι άτιμοι, ήταν όλοι τρομεροί μουσικοί. Αυτό αν διαβαζεις συνεντεύξεις ροκ μουσικών το παραδεχονται όλοι. Περί ορέξεως βέβαια κολοκυθοπιτα.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
από τον Βόλο με αγάπη :) :)

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Μια φούρνου στην υγειά της Καλίσι της μάνας των δράκων χρειάζεται.


Μετά την δημοσκόπηση του βήματος που διαλύει την ψευδαίσθηση ότι όλοι είναι χαρούμενοι με την κατάσταση που επικρατεί, βλέπω το επιτελείο να ανοίγει τα πάντα και μετά θα βγούμε συντεταγμένα και με προσοχή για βόλτα.

 
Τελευταία επεξεργασία:
Top Bottom