Jukebox...make my[daY]

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Όταν η ανθρωπότητα σβήσει, αυτό θα είναι οι τίτλοι τέλους.

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τι μου θύμισες ρε φιλε thrash metal παλαιο το πρωην συγκρότημα του Jason newsted
Στο οποίο έπαιζε μουσική και πήγε στους μεταλικα και απλά καταστροφή, μετά το ΜοΡ το χάος.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Θα το συμβιβασω στο garage days που δεν είναι κανονικός δίσκος. Το justice έγινε περίπου υποφερτό στο reissue που είχε μπάσο.
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Ίσως η πιο αγαπημένη μου μπάντα...
Για μένα όχι ίσως ....είναι η αγαπημένη μου μπάντα από τα πρώτα χρόνια της μουσικής εξερεύνησης
Φωτό από διακοπές το 1992 στη Σέριφο ,διαφημίζοντας human και πηγαίνοντας στα πανηγύρια του νησιού στα εκκλησάκια για φασολάδα από τα καζανια ,να έχω τους παπάδες από πάνω να με ραντίζουν με αγιασμό


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Για μένα όχι ίσως ....είναι η αγαπημένη μου μπάντα από τα πρώτα χρόνια της μουσικής εξερεύνησης
Φωτό από διακοπές το 1992 στη Σέριφο ,διαφημίζοντας human και πηγαίνοντας στα πανηγύρια του νησιού στα εκκλησάκια για φασολάδα από τα καζανια ,να έχω τους παπάδες από πάνω να με ραντίζουν με αγιασμό


Στάλθηκε από το SM-A725F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εχω φωτο με την ίδια μπλουζα 1998 Ίο στο κάμπινγκ.... Χαχαχα, τωρα την εχω ξαναγορασει 3 διαφορετικες εκδοσεις εκεινη ελιωσε...:plqtr:
 
Top Bottom