Jukebox...make my[daY]

snpl

Μέλος
Περιοχή
Βιβ λα Φρανς
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
Teneke II
Είχε πρόβλημα ο browser και πάτησα κλικ στο βίντεο χωρίς να βλέπω τι παίζει και έπειτα έφυγα από την οθόνη. Στην αρχή νόμιζα ότι άκουγα Μανώλη Χιώτη να πάίζει μπουζούκι. Θά ναι με την Μαιρη Λίντα στο περασμένες μου αγάπες σκέφτηκα... :roflmao:

 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
Είχε πρόβλημα ο browser και πάτησα κλικ στο βίντεο χωρίς να βλέπω τι παίζει και έπειτα έφυγα από την οθόνη. Στην αρχή νόμιζα ότι άκουγα Μανώλη Χιώτη να πάίζει μπουζούκι. Θά ναι με την Μαιρη Λίντα στο περασμένες μου αγάπες σκέφτηκα... :roflmao:

Xaxaxa το ίδιο σχολιασαμε με εναν φίλο τις προάλλες γιαυτό το σημείο του κομματιού...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μιας και έχουμε ιδιαίτερη συμπάθεια στους ντράμερ, καθότι ασχολούμαστε ερασιτεχνικά πλέον με αυτό ,δεν θα μπορουσε να λείπει ο Portnoy από τη γκάμα των αγαπημένων :wacky:

 

KO$74S81

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
. KTM 950 ADV 2004
.TM 250 2T 2010
:jp παντού! Κανονικά θα έπρεπε να βάλω Church of Misery, αλλά λυπήθηκα τα αυτιά μερικών... :roflmao:

Μιας και ανέφερες για japan, αν σου αρέσει το grind, άκου takafumi matsubara - strange, beautiful and fast...(όπως και τους gridlink) Δεν βάζω για ευνόητους λόγους...
 

dodos

Μέλος
Όνομα
Apostolis
Μοτό
Triumph tiger 1050 / Kawasaki klx 250
Kymco agility 150
Μιας και ανέφερες για japan, αν σου αρέσει το grind, άκου takafumi matsubara - strange, beautiful and fast...(όπως και τους gridlink) Δεν βάζω για ευνόητους λόγους...
Που έχεις μπλέξει παιδάκι μου !!!! :ha
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Περάσαν 29 χρόνια...

 
Top Bottom