Kadafi Enduro goes Greece

2wheeler

Μέλος
Όνομα
Τασος
Μοτό
F800GS, RSV MILLE
Την περασμενη εβδομαδα βρέθηκε στα μερη μας ο Ουμπερτ aka Kadafi enduro!!!

Κατα τυχη ήρθαμε σε επαφη, οπότε τον ξεναγήσαμε στα μερη μας!!! Καναμε καποια κομματια απο τις γνωστες διαδρομες στην Ευβοια!!

Απο το team των 15 Πολωνων αναβατων που ηρθαν ακολουθησαν οι Kadafi, Kamil και Slavek.
Την ξεναγηση ανελαβε η αφεντομουτσουνα μου και ο Ιωσηφ με το γνωστο 890r

Οι δυο πρωτοι μεγαλα τιμονια, αλλα ο Kadafi ξεχωρισε για την τρελα που κουβαλαει!!! Ο Slavek σχετικα νεος στον χωρο. Και οι τρεις φοβερα παιδια, πολυ προσιτοι και ταπεινοι!! Δεσαμε και περασαμε μια μερα σαν να γνωριζομασταν χρονια και αυτο ειναι που μου εμεινε απο ολοι την επαφη μαζι τους. Περα απο το οτι ανεβασαμε επιπεδο μονο κ μονο καβαλωντας μαζι τους, μας μετεδιδαν την γνωση και εμπειρια τους με καθε ευκαιρια!!

Γενικα ηταν απιστευτη εμπειρία μαζι τους και η χαρα της βολτας και επαφης ηταν αμοιβαια!! Τα μερη τους αφησαν τις καλυτερες εντυπωσεις!!!Θα ξαναερθουν συντομα Ελλαδα οποτε θα προσπαθησω να κανουμε και καμια μαζικη βολτιτσα!!

Αν ειδατε κατι βαν με κατι τεραστια τρειλερ πισω με μεγαλα μηχανακια, αυτοι ηταν!






Αναμεινατε και για το δικο μου βιντεο σε καμια εβδομαδα!!!


 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Σας χαζεύουμε τόσες μέρες στο ινσταγκραμ από όλα τα προφίλ κροφιλ
 

dimprio

Μέλος
Περιοχή
Πάτρα
Όνομα
dimitris
Μοτό
GS 800
Σας πετυχα στο instagram και ελεγα πως προεκυψε ο τυπος στην Ελλαδα!Ωραιοι!
 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ο πρώην Λίβυος γραφόταν Γκαντάφι, αλλά με τις βλαχάρες ΑΡΔ στο Ελλαδιστάν τον μάθαμε λάθος.


Muammar Gaddafi
Libyan dictator, politician and political theorist (1942–2011)
Muammar Muhammad Abu Minyar al-Gaddafi was a Libyan revolutionary, politician and political theorist who ruled Libya from 1969 until his killing in 2011 by rebel forces. Wikipedia
 
Top Bottom