Kawasaki KLR 650

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Μέτρα τους τις γρατσουνιές πρώτα....:p
μπα...
σε αυτο που εχω τωρα aprilia dorso,με ρωτησε τι ειναι αυτο και της απαντησα αθλητικο!!!!στην ερωτηση γιατι?απαντηση
εχουμε ανεβει λεβελ στο γυμναστηριο!!!! :p
οποτε η κουβεντα ελαβε τελος....:cool:
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Λοιπόν η ψυχοθεραπεία που κάναμε βοήθησε πολύ.
Το διάστημα αυτό ήταν ωραίο...να ξυπνάς κ να κοιμάσαι σκεφτοντας μηχανάκια...να βγάζεις τα μάτια σου στο ψαρ..το κεφάλι σου να κουδουνίζει..η καρδιά σου να χτυπά..τα τα τα..ξεφύγαμε .
Σας ευχαριστώ όλους για τη συμμετοχή κ τίς προτάσεις σας... όπως κ τα παιδιά που ενδιαφέρθηκαν κ μιλήσαμε για το μηχανάκι.
Όπως ψιλιαστηκατε..το κουλούρι θα παραμείνει για την ώρα στη θέση του... βλέποντας αργότερα...ίσως σε άλλη μηχανή από αυτές που κοίταζα ..που θα μου κάνει περισσότερο τικ κ δεν θα μπω στη διαδικασία των θετικών - αρνητικών..!!!!!
Παρακαλώ τους διαχειριστές να κατεβάσουν την αγγελία....!!!!!!
 

HAWK_46

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Λευτέρης
Μοτό
Μηλοκλέφτη
Λοιπόν η ψυχοθεραπεία που κάναμε βοήθησε πολύ.
Το διάστημα αυτό ήταν ωραίο...να ξυπνάς κ να κοιμάσαι σκεφτοντας μηχανάκια...να βγάζεις τα μάτια σου στο ψαρ..το κεφάλι σου να κουδουνίζει..η καρδιά σου να χτυπά..τα τα τα..ξεφύγαμε .
Σας ευχαριστώ όλους για τη συμμετοχή κ τίς προτάσεις σας... όπως κ τα παιδιά που ενδιαφέρθηκαν κ μιλήσαμε για το μηχανάκι.
Όπως ψιλιαστηκατε..το κουλούρι θα παραμείνει για την ώρα στη θέση του... βλέποντας αργότερα...ίσως σε άλλη μηχανή από αυτές που κοίταζα ..που θα μου κάνει περισσότερο τικ κ δεν θα μπω στη διαδικασία των θετικών - αρνητικών..!!!!!
Παρακαλώ τους διαχειριστές να κατεβάσουν την αγγελία....!!!!!!
1402?
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Κανείς δεν το περίμενε! Τεράστια έκπληξη.. Μείναμε εκπληκτοι!
Είμαστε πολλοί τελικά. Εγώ είχα κανονίσει να δώσω το CCM, πήγα το έπλυνα, το λίπανα, άλλαξα όλα τα φίλτρα και στον δρόμο ως το ραντεβού με τον αγοραστή το μετάνιωσα, αφού το οδηγούσα και γουσταρα και αναρωτήθηκα γιατί βρε αγόρι μου?

Πέτρο σε καταλαβαίνω να ξέρεις.
 

Turtle

Μέλος
Όνομα
Κώστας
Μοτό
Transalp 650 05
Πάντως υπάρχουν στο φόρουμ κάποια θέματα που θα μπορούσαν άνετα να είναι το σενάριο για τις οικογενειακές ιστορίες. Με το Μικρούτσικο δε και την Τενια Μακρή στις δόξες τους άνετα χτυπαγαμε 3 με 4 εκπομπές.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να ζητήσουμε μια επιδότηση από το κράτος, καλύτεροι είναι στις οικογενειακές ιστορίες; Να βάλουμε και τον κοβιντ μέσα για να είναι πιασαρικο, "το μηχανάκι μου το ζητούσαν ανεμβολιαστοι και δεν το έδωσα γιατί δεν ήθελα να καταλήξει στην ΜΕΘ"
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Πάντως υπάρχουν στο φόρουμ κάποια θέματα που θα μπορούσαν άνετα να είναι το σενάριο για τις οικογενειακές ιστορίες. Με το Μικρούτσικο δε και την Τενια Μακρή στις δόξες τους άνετα χτυπαγαμε 3 με 4 εκπομπές.
ε όχι και 3-4 εκπομπές!!! 3-4 σεζόν χαλαρά ;)
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Να ζητήσουμε μια επιδότηση από το κράτος, καλύτεροι είναι στις οικογενειακές ιστορίες; Να βάλουμε και τον κοβιντ μέσα για να είναι πιασαρικο, "το μηχανάκι μου το ζητούσαν ανεμβολιαστοι και δεν το έδωσα γιατί δεν ήθελα να καταλήξει στην ΜΕΘ"
ολόκληρη πλατφόρμα θα φτιάξουμε!!!!


θα έχουμε και ντοκιμαντέρ φάση....
  • ρελαντί στα χρόνια του covid
  • ΔΕΗ και γέννες, μια ηλεκτρισμένη σχέση
  • μεγάλα onoff, μικρές επιτυχίες
  • μινιμαλισμός σε 2 ρόδες
  • σχεδιάζοντας μια βόλτα, sponsored by PHARSA
  • επιβιώνοντας στο trOFFy
και λίγο πιο ξεκατινέ εκπομπές, για λίγο trash tv
  • μετά του todor τι
  • ψάχνοντας μηχανάκι με τον al800
  • μια το πουλάω, μια το μετανιώνω (αυτό θα είναι και ελαφρώς σάτιρα/κωμικό)
  • είμαι τάφος και το γκλίτερ μου θα βάλω
  • ψηλά τακούνια και συμπλέκτης με τον sothrhs
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Η σωστή σχολή Θανάση λέει ότι θα το βάλει 2-3 φορές πριν αποφασίσει ότι ίσως το κρατήσει γιατί δεν υπάρχει τίποτα τόσο ερεθιστικό όσο το κουλούρι.
 

petros KLR

Μέλος
Περιοχή
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ
Όνομα
ΠΕΤΡΟΣ
Μοτό
KAWASAKI KLR 650
Aprilia pegaso 650
Η σωστή σχολή Θανάση λέει ότι θα το βάλει 2-3 φορές πριν αποφασίσει ότι ίσως το κρατήσει γιατί δεν υπάρχει τίποτα τόσο ερεθιστικό όσο το κουλούρι.
Σωστόςςς....δεν υπάρχει καλύτερο..
Να πίνεις καφέ με το κουλούρι...κ να διαβάζεις τα ποστ στο φόρουμ...!!!!!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Άμα κάποιος δεν έχει κάνει σκέψεις να δώσει μηχανάκι και δεν το έχει μετανιώσει δεν έχει θέση εδω μέσα καλό είναι να αποχωρήσει οικειοθελώς.

Όσοι ανέβασαν αγγελία και την κατέβασαν μετανιωμένοι θα λάβουν θέση Moderator

Όσοι το έχουν κάνει πάνω απο 3 φορές δωρεάν συνδρομή στις Premium υπηρεσίες του Car.gr για ένα χρόνο. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας..!
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
ολόκληρη πλατφόρμα θα φτιάξουμε!!!!


θα έχουμε και ντοκιμαντέρ φάση....
  • ρελαντί στα χρόνια του covid
  • ΔΕΗ και γέννες, μια ηλεκτρισμένη σχέση
  • μεγάλα onoff, μικρές επιτυχίες
  • μινιμαλισμός σε 2 ρόδες
  • σχεδιάζοντας μια βόλτα, sponsored by PHARSA
  • επιβιώνοντας στο trOFFy
και λίγο πιο ξεκατινέ εκπομπές, για λίγο trash tv
  • μετά του todor τι
  • ψάχνοντας μηχανάκι με τον al800
  • μια το πουλάω, μια το μετανιώνω (αυτό θα είναι και ελαφρώς σάτιρα/κωμικό)
  • είμαι τάφος και το γκλίτερ μου θα βάλω
  • ψηλά τακούνια και συμπλέκτης με τον sothrhs
[url=https://ibb.co/fvgq9ty][/URL]
 

sek

Κουλό μέλος
Περιοχή
Θεσ/νίκη
Όνομα
Νίκος
Μοτό
R1200GS SE
Κατόπιν τούτων, παρακαλούνται οι admins να δημιουργήσουν νέο section με τίτλο "Φανταστικές αγγελίες" όπου θα μπορεί κάποιος να κάνε εικονική πώληση και να του περάσει ο καημός.
:laugh:
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Τι να πουλήσει μωρε ο άνθρωπος...
Εδώ ο αλλος ηρθε να δει το μηχανάκι μου, και μου την είπε ότι έχει κανα 2 ελλείψεις.....οχι μηχανικά εννοείται...
Τι μπορεί να έλειπε;;;;:UH:Οχι πείτε..
 
Top Bottom