Kawasaki ZX-10R και ZX-10RR 2021

lleonidas

Μέλος
Όνομα
Λεωνίδας
Μοτό
Αμήχανος!
Νέα εμφάνιση, Euro 5 κινητήρας με την ίδια περίπου ιπποδύναμη και ροπή, μικρές αλλαγές σε πλαίσιο-αναρτήσεις-φρένα, νέα θέση οδήγησης, LED προβολείς, cruise control, θερμαινόμενα grips,TFT οθόνη, 7 riding modes και όλα τα σύγχρονα ηλεκτρονικά.
Η έκδοση RR περιορισμένη σε 500 κομμάτια.






 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ιδιαίτερο θα το έλεγα, οχι άσχημο. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι στο μυαλό μου είχα τα Στρητ μηχανάκια της εταιρείας.
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Ε, όχι και όμορφα τα KawasakiA ρε Doc... εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων!

Όπως αυτό! Ωραίο μούτρο και ευτυχώς όχι πολύ... πράσινο (το απλό όχι το RR)!
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Ε, όχι και όμορφα τα KawasakiA ρε Doc... εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων!

Όπως αυτό! Ωραίο μούτρο και ευτυχώς όχι πολύ... πράσινο (το απλό όχι το RR)!
Εγώ θα επιμείνω ότι σαν Kawasaki δεν έχει, αλλά περι ορέξεως κολοκυθοπιτα. Εμένα είναι η αγαπημένη μου εταιρεία, και μόλις αλλάξουν τα πραγματα(λίγο πριν γίνω μουμια δηλαδή) θα αρχίσω να μαζευω στο γκαράζ κάποια μοντέλα ;)
 

Juohmaru!

Μέλος
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
S2R1000
Meoni
Εγώ θα επιμείνω ότι σαν Kawasaki δεν έχει, αλλά περι ορέξεως κολοκυθοπιτα. Εμένα είναι η αγαπημένη μου εταιρεία, και μόλις αλλάξουν τα πραγματα(λίγο πριν γίνω μουμια δηλαδή) θα αρχίσω να μαζευω στο γκαράζ κάποια μοντέλα ;)
Για πε... για πε.... τροφή για όνειρα κι έτσι! :yew:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Εχω ήδη ένα gpz900 a1 πρώτο χέρι αυτό μένει μέσα. Επόμενα είναι, zx7r, z1000r, gpz1100 84.αυτα Για αρχή ;)
Εσυ έπρεπε να ανήκεις στην ψεκαζμενη του 67
Στη λίστα... Να βάλεις και ένα 500 samurai
 

Doc.DD

Μέλος
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
r 1200gs 07/suzuki dr 350s 92
Εσυ έπρεπε να ανήκεις στην ψεκαζμενη του 67
Στη λίστα... Να βάλεις και ένα 500 samurai
Το έχει φίλος, το βολταρω όποτε θέλω μαζί με θαλασσί z1r και πρασινο Eddie Lawson replica και gs1000 wes Cooley replica, οπότε στη δικιά μου λίστα ειναι μηχανάκια που δεν έχω προσβαση ;)
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Εχω ήδη ένα gpz900 a1 πρώτο χέρι αυτό μένει μέσα. Επόμενα είναι, zx7r, z1000r, gpz1100 84.αυτα Για αρχή ;)
Στείλε μου το μια φωτογραφία στο messenger να το δείξω σε έναν πρώτο μηχανικό εδώ γιατί έχει αρρώστια με τα gpz.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Όμορφο. Μ αρέσει πολύ αυτή η εταιρία. Είναι περιέργα όμορφα όπως είπαν παραπάνω. Το μόνο που θα έλεγα, είναι ότι είναι πολύ σκληρά
 
Top Bottom