KITESURFING

Karellen

Μέλος
Όνομα
Νίκος
Μοτό
Honda Dax 72
Κάνω και τα 2,σαν το windsurf δεν έχει.
Και στα δύο υπάρχει αυτή η υπέροχη αίσθηση ότι κάτω από τα πόδια σου έχεις μια δύναμη που σε κινεί αλλά χωρίς να είναι εμφανής (όπως η μοτό ή το αυτοκίνητο).ϊδια δηλαδή με την άλλη απόλαυση του χειμερινού σκι,αν και φέτος μας τα χάλασε ο χειμώνας.
Στο surf όμως έχεις απόλυτο έλεγχο του πανιού το κουμαντάρεις καλύτερα με τη μάτσα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

antsoar

Μέλος
Όνομα
Αντώνης
Μοτό
SWM RS300R
Δεν ανοίγουμε ένα θέμα "χόμπι και αθλητισμός";
Είναι πολλοί εδώ μέσα που κάνουν διάφορα πράγματα, από σκοποβολή και Airsoft μέχρι mma και αεραθλητισμο.

Έχει πάντα ενδιαφέρον να ανακαλύπτεις νέους τρόπους για να καταστραφείς οικονομικά :laugh:
 

mitsosdom

GOA
Περιοχή
Patras
Όνομα
Dimitris
Μοτό
KLE 500

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Έχει πάντα ενδιαφέρον να ανακαλύπτεις νέους τρόπους για να καταστραφείς οικονομικά :laugh:
:ha
Μεγάλη αλήθεια αυτό το τελευταίο! Multi V4 θα είχα πάρει τώρα αν κράταγα τα λεφτά του windsurf
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
:ha
Μεγάλη αλήθεια αυτό το τελευταίο! Multi V4 θα είχα πάρει τώρα αν κράταγα τα λεφτά του windsurf
Που να δεις εγώ τι έχω πάθει που έχω και δύο γιούς που και wave θέλουν και freestyle θέλουν και να μην περιμένουν θέλουν .....
Το μόνο που μας σώζει ότι σταματάμε στα 5.8τμ και δεν πάμε παραπάνω !
Βέβαια υπάρχει συμφωνία και τα χαρτζηλίκια τους επενδύονται και δεν ξοδεύονται ...!
 

$py

Μέλος
Όνομα
Σπύρος
Μοτό
YAMAHA WR250R
Είχα ξεκινήσει στη Λούτσα, μετά από 4 μαθήματα συνειδητοποίησα ότι ήμουν παντρεμένος, ότι δεν ήμουν πλούσιος και ότι δεν είχα ελεύθερο χρόνο.

Όταν βγω στη σύνταξη θα το ξανασκεφτώ :rolleyes:
 

nickaoua11

Μέλος
Περιοχή
Middle Earth
Όνομα
Nikos
Μοτό
990adve
Που να δεις εγώ τι έχω πάθει που έχω και δύο γιούς που και wave θέλουν και freestyle θέλουν και να μην περιμένουν θέλουν .....
Το μόνο που μας σώζει ότι σταματάμε στα 5.8τμ και δεν πάμε παραπάνω !
Βέβαια υπάρχει συμφωνία και τα χαρτζηλίκια τους επενδύονται και δεν ξοδεύονται ...!
Ακατάσχετη (οικονομική) αιμορραγία! :brr:

Να μπαίνεις για σερφακι με τους γιους πρέπει να είναι αξία ανεκτίμητη!
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το πλανάρισμα με το σερφάκι δεν έχει καμία σχέση με το kite.

Over and out :p
Δεν είναι για μας εδω μέσα ρε που έχεις και άποψη! Βουτιές με μπόμπα θα ανοίξουμε σε άλλο θέμα.. :roflmao:
 

Ziggy

Μέλος
Περιοχή
ΠΑΙΑΝΙΑ
Όνομα
Αλέξανδρος
Μοτό
BMW R1150GS
Suzuki DRZ400S
Yamaha T7
Ακατάσχετη (οικονομική) αιμορραγία! :brr:

Να μπαίνεις για σερφακι με τους γιους πρέπει να είναι αξία ανεκτίμητη!
Δεν το συζητώ, χαμόγελα μέχρι τ αυτιά.
Το εύχομαι σε όλους!
 
Top Bottom