KOVE 450 RALLY

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Για το εμφανισιακό έχεις 100% άδικο γιατί είναι υποκειμενικό ζήτημα.

Για το θέμα μηχανολογικής επάρκειας δεν ξέρει κανείς, το μόνο που συμφωνούμε όλοι είναι πως αν πρόκειται περί έστω αξιοπρεπούς πρότασης με αυτή την τιμή να πούμε μπράβο στον Κινέζο. Αυτό ισχύει περισσότερο για το 800, αφού το 450 δεν φέρνει κάτι ριζοσπαστικό.


Σπρέι και λακ εσείς που έχετε μαλλιά να μας πείτε τι βάζετε επάνω, η περούκα τις απόκριες δεν θέλει περιποίηση.
Το 450 αν έρθει στην τιμή που ακούγεται θα είναι ριζοσπαστικό και μοναδικό.
Προσπαθω να βρω κάποιον ανταγωνιστή και δεν μπορω
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ρε μαναρακι μου γλυκό

Η κατηγορία δεν υπάρχει.

Από καμία άποψη, το περιορισμένο 450 της ΚΤΜ δεν το λες παραγωγή, το άλλο με το μοτέρ Yamaha, όλο ξεχνάω τι είναι, το λες ανταγωνιστικό αλλά πιο ακριβό και πάλι είναι μονόκερως.


Ο Κινέζος παίζει πολύ έξυπνη μπαλιτσα σε άδειο γήπεδο.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Βέβαια φταίει και η προχωρημένη ηλικία (κάποιων) :p, που δεν μπορεί να δεχθεί το νέο το καινοτόμο, τον Κινέζο που έκανε με τα κρεμμυδάκια τον γείτονα του Γιαπωνέζο....με τα αλπ κλπ ομορφιες που είδαμε προσφατα:mkms:
Μπαρδόν; :roflmao:

Βλέπω θυμήθηκες ότι έκανε με τα κρεμμυδάκια τον γείτονα του τον γιαπωνέζο, επιλεκτική αμνησία λέγεται αυτό. Αν έκανε τον γιαπωνέζο κρεμμυδάκια, τον ευρωπαίο τι τον έκανε;

Προσπαθείς να σπάσεις την αυτοσυγκράτηση ε; σε κατάλαβα όμως.
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Ρε μαναρακι μου γλυκό

Η κατηγορία δεν υπάρχει.

Από καμία άποψη, το περιορισμένο 450 της ΚΤΜ δεν το λες παραγωγή, το άλλο με το μοτέρ Yamaha, όλο ξεχνάω τι είναι, το λες ανταγωνιστικό αλλά πιο ακριβό και πάλι είναι μονόκερως.


Ο Κινέζος παίζει πολύ έξυπνη μπαλιτσα σε άδειο γήπεδο.
Μα αυτό λεει, οτι το kove 450 φτιάχνει κατηγορια...
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Σε είδα, θαυμάζεις μα τα λεφτά σου σε άλλες τσέπες βάζεις. Όλα καλά και άγια μέχρι να έρθει η ώρα του ταμείου, μετά καλό το X-ADV αλλά ΟΚ, έχει καλύτερα μηχανάκια εκεί έξω πως να το κάνουμε, εντάξει θα το πάρεις κάποτε πριν τα απαγορεύσει όλα η οικολογία και η αγάπη για τον πλανήτη σφραγίσει τα βενζινάδικα και ζήσουμε όλοι στιγμές τρελού Μαξ.
Δε θαυμάζω με τις τσέπες κανενός. Θαυμάζω ότι μου αρέσει και ότι μου ταιριάζει άσχετα από το αν μπορώ ή όχι να το αγοράσω. Θα έπρεπε να έχεις καταλάβει μετά από τόσα χρόνια ενασχόλησης ότι καλύτερα μηχανάκια -γενικώς και αορίστως- δεν υπάρχουν. Υπάρχει το καλύτερο μηχανάκι για σένα, για μένα, για το έναν και για τον άλλον.
Ποιο είναι καλύτερο από το X-ADV; Ποιο είναι καλύτερο από το XR1000S; Ποιο είναι καλύτερο από το Versys 1000; Ποιο είναι καλύτερο από το CRF300; Ποιο είναι καλύτερο από το KOVE 450 (προσωπική υπέρβαση ήταν αυτό, αλλά το εννοώ); Κανένα και κανένα και κανένα.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Περιμέναμε για να δούμε άλλα και άλλα επώνυμα. Ας περιμένουμε και για αυτό. Μακάρι να είναι καλό και φθηνό, αλλά αν είναι καλό δε θα είναι φθηνό. Νόμος.
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Το 790S και το 890S
Γιατί δεν υπάρχουν λέμε, δεν υπάρχουν.
Όχι δεν είναι το ίδιο. Εγώ έκανα έναν αναγραμματισμό, δεν πρόσθεσα γράμμα. Οι άλλοι προσθέτουν ένα γράμμα που πράγματι δεν υπάρχει.

Ας επανέρθουμε στο θέμα όμως.... Τι λέγαμε; Α ναι....

 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Όχι δεν είναι το ίδιο. Εγώ έκανα έναν αναγραμματισμό, δεν πρόσθεσα γράμμα. Οι άλλοι προσθέτουν ένα γράμμα που πράγματι δεν υπάρχει.
Ρε σεις έλεος όμως ε; Αλήθεια.

Να βάλω τώρα έναν εμοτικωλ να το πιάσεις; Μισό. Αν κάνω λάθος σόρι, δεν θυμάμαι που είναι τα γυαλιά μου.


:mooning:
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Ρε σεις έλεος όμως ε; Αλήθεια.

Να βάλω τώρα έναν εμοτικωλ να το πιάσεις; Μισό. Αν κάνω λάθος σόρι, δεν θυμάμαι που είναι τα γυαλιά μου.


:mooning:
Δε θα με βάζεις εμένα στην ίδια κατηγορία με τους KTM 790/890S..... οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Να μην έγραφε 1000S το ποστ κύριε.


Μου θύμισε το mz1000s που μου αρέσει... Ακόμα. Ορίστε, είμαι στο κλαμπ νεκροφιλων και niche failed 2 wheeler wonders και δεν το θυμόμουν καν.
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Να μην έγραφε 1000S το ποστ κύριε.


Μου θύμισε το mz1000s που μου αρέσει... Ακόμα. Ορίστε, είμαι στο κλαμπ νεκροφιλων και niche failed 2 wheeler wonders και δεν το θυμόμουν καν.
Καλώς ήρθες φιλαράκι :happy:!!!!
Έχουμε καρεκλες κενές, κάθησε όπου γουστάρεις :laugh:!
 
Τελευταία επεξεργασία:

jon t

Μέλος
Όνομα
ΓΙΑΝΝΗΣ
Μοτό
Honda CRF1100L
Στα γρήγορα που έχω ψιλοδεί τα βίντεο, πουθενά ο ήχος της μοτοσυκλέτας....
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Less writing more riding.
Έχετε χάσει την μπαλα μάγκες.
Σωστά σημεία στίξης, σωστό συντακτικό, σωστή ορθογραφία, ΣΩΣΤΗ ΥΠΟΔΕΙΞΗ,....
Φιλαράκι, σε λάθος φόρουμ είσαι..... Ήρεμα μιλάω

Και προφανώς κάνω πλάκα, ίσως αποτυχημένη, αλλά πλάκα.....

Λοβ γιου κάργα NikosRE (αν μας πάρει χαμπάρι ο Σωτήρης....)
 
Top Bottom