KOVE 800X

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το χωρίς ματάκι στην Χόντα εξηγεί και το γιατί δεν βλέπουν ΚΤΜ πουθενά. Μπράβο Γιάννη που μας ανοίγεις τα μάτια!
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Όλα όσα είχα παλαιότερα και σημερα αυτή τη στιγμή, με γυαλάκι ήταν και είναι!!!
Μεγάλη εξυπηρέτηση, κανένα απολύτως πρόβλημα!!!!!
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Όλα όσα είχα παλαιότερα και σημερα αυτή τη στιγμή, με γυαλάκι ήταν και είναι!!!
Μεγάλη εξυπηρέτηση, κανένα απολύτως πρόβλημα!!!!!
Είσαι ωραίος και εφοσον το επέλεξες με ώριμη σκέψη. Απο την αλλη δεν σημαίνει οτι δεν είναι αδύνατο σημείο και πρεπει καπως να προστατευτεί στο off..


Τελευταιο πόστ αλα Νίκος Αναστόπουλος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Είσαι ωραίος και εφοσον το επέλεξες με ώριμη σκέψη. Απο την αλλη δεν σημαίνει οτι δεν είναι αδύνατο σημείο και πρεπει καπως να προστατευτεί στο off..


Τελευταιο πόστ αλα Νίκος Αναστόπουλος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ποια ώριμη σκέψη ωρέ;;;; :laugh:
Έτυχε. Δεν είναι (ας πούμε) κριτήριο αγοράς μίας μηχανής αυτό!!!!
Το ότι μπορεί να συμβεί, ναι δεν αποκλείεται τίποτα. Αλλά είναι υπερβολικά σπάνιο. Υπερβολικά σπάνιο όμως!!!!
 

Thanpen

Μέλος
Περιοχή
Κορινθος
Όνομα
Θάνος
Μοτό
Africa twin
Tuareg 660
Τώρα όχι αλήθεια

Μιλάτε οι χονταιοι, πέσιμο στατικά ίσον σπασμένο πλευρικό καπάκι και μαρσπιε, διόρθωση στην τρίτη γενιά ξέρω γω;

Για όνομα κάπου, ώρα είναι να χαλάνε και τα ΚΤΜ στο βουνό από το ματάκι που βάλανε, νομίζω έχουν και τα desert X, να μου πείτε που θα αφήσετε τα κουφάρια να πάω με jb weld και ένα 4λιτρο να τα σώζω φιλική τιμή.
Αυτό δεν ισχύει και ζωντανό παράδειγμα είχα βγει με ένα παιδί για καφέ με 1100 ATAS του 20 , ο οποίος μου έλεγε πόσες τούμπες είχε φάει στο χώμα γιατί πάει συνέχεια , χωρίς καν να έχει κάγκελα . Κοιτάω την μηχανή , του λέω ρε Πλάκα μου κανείς ; Δεν έχει ούτε γρατζουνιά πως γίνεται ;
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Αυτό δεν ισχύει και ζωντανό παράδειγμα είχα βγει με ένα παιδί για καφέ με 1100 ATAS του 20 , ο οποίος μου έλεγε πόσες τούμπες είχε φάει στο χώμα γιατί πάει συνέχεια , χωρίς καν να έχει κάγκελα . Κοιτάω την μηχανή , του λέω ρε Πλάκα μου κανείς ; Δεν έχει ούτε γρατζουνιά πως γίνεται ;
ετσι έχει φτιαχτεί και το GS1300.. bulletproof
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό δεν ισχύει και ζωντανό παράδειγμα είχα βγει με ένα παιδί για καφέ με 1100 ATAS του 20 , ο οποίος μου έλεγε πόσες τούμπες είχε φάει στο χώμα γιατί πάει συνέχεια , χωρίς καν να έχει κάγκελα . Κοιτάω την μηχανή , του λέω ρε Πλάκα μου κανείς ; Δεν έχει ούτε γρατζουνιά πως γίνεται ;
Πάει χώμα με άλλο μηχανάκι.
 

panavour

Μέλος
Περιοχή
Αθήναι
Όνομα
παναης (οχι απ τα μεγαρα)
Μοτό
voge500ds
Με η χωρίς ματάκι,τα Χόντα είναι Χόντα,και τα ΚΤΜ είναι ΚΤΜ.Εκει θα κολλήσουμε τώρα; Μακάρι να χαλαγανε απ' αυτό η μόνο απ' αυτό.Σε οποία εταιρεία θέλει , βάζει την παραπάνω πρόταση ο καθένας.
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Θα αγχωθουμε και για το τζαμακι για τα λάδια εκεί που είναι χωμένο?! Άπαξ και φτάσει πέτρα εκεί είτε βρει αλουμίνιο είτε γυαλί θα το σπάσει. Τι άλλο θα σκεφτεί ο κόσμος να δικαιολογήσει πως αγόρασε χονδα?!!! :roflmao:
 

IoannisB

Μέλος
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
AfricaTwin
Πιο τζαμάκι εντωμεταξύ τι έγινε ; Γιατί υπάρχει περίπτωση να σπάσει αυτό από πετρα ;
Τπτ εγω είπα οτι το τζαμάκι που κοιτάς τα λάδια είναι επίφοβο να σπάσει για off και να πάρει μέσα χώματα και τελικά με κοιτάνε έτσι . Εξωγήινος είναι αυτός τί σκέφτεται. Ετσι χάνει η Ελλάδα τις διάννοιες




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Top Bottom