KTM 1090-1090R

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Δεν ειναι το δικο μου αυτο, ανταλλακτικα εχω βαλει στο σαλονι, μηχανακι δεν τολμαω...

Παρ'όλα αυτα φοραει τα ιδια που εχω κι εγω, απο Outback Motortek
και...
πέρα απ το :
slight colour mismatch with the factory crash bars.

Εχουν δοκιμαστει σε πτωσεις?
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
και...
πέρα απ το :
slight colour mismatch with the factory crash bars.

Εχουν δοκιμαστει σε πτωσεις?
Τα πρωτα που ειχαν βγαλει ειχαν μια μικρη χρωματικη διαφορα αλλα προσωπικα δεν με ενοιαξε ποτε. Τωρα λεει βγαίνουν στο ίδιο ακριβως χρωμα. Εγω προσωπικα σε πτωση δεν τα εχω δοκιμασει αλλα α) διαβαζω σε ξενα φορα οτι κανουν δουλεια και β) τα μαμα καγκελα είναι υπεραρκετα απο αποψη αντοχης για πτωση, εγω τα εβαλα για περίπτωση στραβης με πετρα σε ντεποζιτο/ψυγειο.
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
μετά απορώ αν μας παρακολουθούν από την γκουγκ (sic) και τι διαβάζουμε στο ίντερνετΣ, δες τι είχα προτεινόμενο...

Στον επόμενο καφε θα ερθω να γνωριστούμε, απο κοντά θα μου λυθούν οι απορίες, πριν κανω κάποια βιαστική αγορά, αν και μαλλον προσανατολίζομαι στο 1190r, αφού το 1090r δεν το πουλάει κανένας ακομα..
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Στον επόμενο καφε θα ερθω να γνωριστούμε, απο κοντά θα μου λυθούν οι απορίες, πριν κανω κάποια βιαστική αγορά, αν και μαλλον προσανατολίζομαι στο 1190r, αφού το 1090r δεν το πουλάει κανένας ακομα..
Καλοτάξιδο
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Υπήρχε ένα από Χίο .με πολύ λίγα χλμ σε καλή τιμή νομίζω.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Υπήρχε ένα από Χίο .με πολύ λίγα χλμ σε καλή τιμή νομίζω.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Τωρα μόνο ένα στη Λυκόβρυση που το έχουν φέρει σπο Σουηδία και θα το δω αύριο και ένα από Χαλκίδα. Της Χαλκιδας το ειδα αλλά θέλει μαζέματα, έχει δακρύσει και η φλάντζα στον πισω κύλινδρο..αλλά 2 στα 13500 δεν τα φτάνω, παίρνω καινούργιο το 1090r με τόσα..
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Αυτό με το δάκρυ στη πίσω φλάντζα τι είδες καλά;; γιατί έτσι νόμιζα και εγώ για το δικό μου και τελικά ήταν κομμένο ένα σωληνάκι τον αναθυμιάσεων που είναι ακριβώς από πάνω και νομίζεις ότι είναι από τη φλάντζα.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Αυτό με το δάκρυ στη πίσω φλάντζα τι είδες καλά;; γιατί έτσι νόμιζα και εγώ για το δικό μου και τελικά ήταν κομμένο ένα σωληνάκι τον αναθυμιάσεων που είναι ακριβώς από πάνω και νομίζεις ότι είναι από τη φλάντζα.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
θα συμφωνησω.
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Αυτό με το δάκρυ στη πίσω φλάντζα τι είδες καλά;; γιατί έτσι νόμιζα και εγώ για το δικό μου και τελικά ήταν κομμένο ένα σωληνάκι τον αναθυμιάσεων που είναι ακριβώς από πάνω και νομίζεις ότι είναι από τη φλάντζα.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έτσι μου φάνηκε στον λιγο χρόνο που ασχολήθηκα, ειδα και πολλές βίδες οξειδωμένες, γενικα περίμενα κάτι καλύτερο, η ελπίδα μεταφέρεται στο επόμενο που θα δω αύριο, αλλιώς προσανατολιζοναι στο 1090s της Πάτρας..θα πρέπει να τρεχω να το δω από κοντά βέβαια αλλά είναι του 2017..
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Έτσι μου φάνηκε στον λιγο χρόνο που ασχολήθηκα, ειδα και πολλές βίδες οξειδωμένες, γενικα περίμενα κάτι καλύτερο, η ελπίδα μεταφέρεται στο επόμενο που θα δω αύριο, αλλιώς προσανατολιζοναι στο 1090s της Πάτρας..θα πρέπει να τρεχω να το δω από κοντά βέβαια αλλά είναι του 2017..
Εαν πας σε S, δεν το 1190.
 

Srider

Βόρειο Μέλος
Περιοχή
Gothenburg - Sweden
Όνομα
Giorgos
Μοτό
Ténéré 700 World Raid | 2022

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Ρε Γιαννο που πας να μπλεξεις ...Η Σέβη το ξέρει χαχαχχ

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Θα της το εμφανίσω ξαφνικά..άντε ψάξε τίποτα ρε είμαι σε στέρηση λεμε!!
 
Top Bottom