KTM 1090 & 1290 ADVENTURE R - go offroad extreme | KTM

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Προς το παρόν Μονο αυτο εχουν βγάλει απο οτι εχω δει εγω Νίκο !! Αν πας για αυτο θα πας για το απλο δλδ;; οχι το R ??
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Προς το παρόν Μονο αυτο εχουν βγάλει απο οτι εχω δει εγω Νίκο !! Αν πας για αυτο θα πας για το απλο δλδ;; οχι το R ??
Για οτι και να παω δεν ειναι ωρα τωρα :p
O Κουμπαρας ειναι αδειος ακομα, :pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Για οτι και να παω δεν ειναι ωρα τωρα :p
O Κουμπαρας ειναι αδειος ακομα, :pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu::pointu:
Θα γεμίσει αμα λοκαρεις το στόχο σιγά σιγά !! Πιςτευω θα πέσουν και τα 1190 πάντως όταν κυκλοφορήσουν τα νεα μοντέλα
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Προς το παρόν Μονο αυτο εχουν βγάλει απο οτι εχω δει εγω Νίκο !! Αν πας για αυτο θα πας για το απλο δλδ;; οχι το R ??
Εάν δεν γράψει 100.000χλμ το 990 στο κοντέρ του ΔΕΝ τον αφήνω εγώ το μικρό να το δώσει Λιάκο:D,θα το μετανιώσει;)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Καλη τιμη στα 15000€ το 1090R και ειναι αστερι :ok: :cool: το 1290R ανεβαινει αρκετα στα 3000€ παραπανω.
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Αν το συγκρινεις ομως με multi και 1200gs παλι φτηνα σου ρχετε το 1290...:p:p:p
Εννοειται, απλα για μενα δε λεει να δινει κανεις τοσα λ7 για μηχανακι, δηλ. πανω απο 15 χιλιαρικα, που και τα 15 σχετικα πολλα ειναι. Τεσπα, οπως ειχα ξαναγραψει σε σχεση με το 1290R νομιζω οτι για μηχανακι 21/18 τα 160 αλογα ειναι πολλα, στα 1290 το 19/17 ειναι προτιμοτερο σαν σπορτ-τουρινγκ μηχανακι με δυνατοτητες και για (οχι εντουραδικο) χωμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

πυξιδας990

Μέλος
Περιοχή
Λεωνιδιο Τσακωνιας
Όνομα
μανωλης
Μοτό
aprilia DORSODURO RED
Εννοειται, απλα για μενα δε λεει να δινει κανεις τοσα λ7 για μηχανακι, δηλ. πανω απο 15 χιλιαρικα, που και τα 15 σχετικα πολλα ειναι. Τεσπα, οπως ειχα ξαναγραψει σε σχεση με το 1290R νομιζω οτι για μηχανακι 21/18 τα 160 αλογα ειναι πολλα, στα 1290 το 19/17 ειναι προτιμοτερο σαν σπορτ-τουρινγκ μηχανακι με δυνατοτητες και για (οχι εντουραδικο) χωμα.
το 1090 (19-17) επισης πολυ καλο σπορτ τουρινγκ...
 

al800

Μέλος
Περιοχή
Νέα Πέραμος Καβάλας
Όνομα
Al
Μοτό
?
Το τελευταίο διάστημα κάθε φορά που συνδεομαι στο advrider.com είναι καρφωμένη διαφήμιση από χρηματοδοτικό KTMμε φόντο το 1290 super adventure r...0,99% επιτόκιο στο Αμέρικα...μήπως είμαι τρελός μήπως τα χω χαμένα που πιστεύω ακόμα ktmαρα για μένα;
 

#skliros_kariolis (geez996)

γιου μεικ μι κρ'υ'ζι ρε...
ADVRIDE Team
Περιοχή
Αττικης
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 300 EXC το tpi το καλό , το 6 gays
Το τελευταίο διάστημα κάθε φορά που συνδεομαι στο advrider.com είναι καρφωμένη διαφήμιση από χρηματοδοτικό KTMμε φόντο το 1290 super adventure r...0,99% επιτόκιο στο Αμέρικα...μήπως είμαι τρελός μήπως τα χω χαμένα που πιστεύω ακόμα ktmαρα για μένα;

Εβγαλαν μια προσφορα εδω στην ΚΤΜ για το 1090R με 11.900

Γαμάτη τιμη για το ποιό χρηστικό μηχανακι...
 
Top Bottom