KTM 1290 super adv ...2021

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Ήρθε και το R.

Το ασημένιο S πανέμορφο, πρώτη φορά που μου αρέσει το κοστούμι του S περισσότερο, το νέο του R κάτι δεν έχει.
Άραγε να έχει κανένα στοκ στο βασίλειο...


 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Ήρθε και το R.

Το ασημένιο S πανέμορφο, πρώτη φορά που μου αρέσει το κοστούμι του S περισσότερο, το νέο του R κάτι δεν έχει.
Άραγε να έχει κανένα στοκ στο βασίλειο...


22500 αρχική??
 

drogo

Μέλος
Περιοχή
Ωρωπος
Όνομα
Θωμας
Μοτό
Norden 901, EXC 4OO,
Ήρθε και το R.

Το ασημένιο S πανέμορφο, πρώτη φορά που μου αρέσει το κοστούμι του S περισσότερο, το νέο του R κάτι δεν έχει.
Άραγε να έχει κανένα στοκ στο βασίλειο...


Εγω παλι, ειδικα για τα S, θα τους ελεγα να ψαξουν κανενα Ιταλο σχεδιαστη... :rolleyes:
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Τα γραφικά τα προηγούμενα μου άρεσαν περισσότερο …
Το πορτοκαλί είναι λίγο χτυπητό (περισσότερο από το παλιό) αλλά το μαύρο φαίνεται ωραίο. Παίζει κι ένα ασημογκρί ή δεν έχω δει καλά?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Το πορτοκαλί είναι λίγο χτυπητό (περισσότερο από το παλιό) αλλά το μαύρο φαίνεται ωραίο. Παίζει κι ένα ασημογκρί ή δεν έχω δει καλά?
Σε S.
 

kordix

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
PP27
Από μούρη και πίσω είναι πολύ όμορφο.

Η μούρη όμως και συγκεκριμένα το φανάρι είναι πολύ επιτυχεσμένο σχεδιαστικά αλλά τουλάχιστον έχει τα γκάζια και δεν θα προλαβαίνουν οι άλλοι να το δουν και να ξεράσ.. ε να θαυμάσουν ήθελα να γράψω.

Aκουγεται πως ο σχεδιαστής του Αυστριακού super duper adventure εμπνεύστηκε από ένα πρωτότυπο που έφυγε σε 3 γκρέμια με την μούρη στο erzbergrodeo hare scramble και αποφάσισε να το αφήσει χωρίς επισκευή σύμφωνα με το σλόγκαν της εταιρείας ready to race.



:friend:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S

Not bad!
 

Adventurous

Μέλος
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
GSXR Κ8 1000

Not bad!
Πωωωω φύγαμε για καινούριο Γιωργηηη!!

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Δύσκολο να το πιστέψει κάποιος, αλλά σε άλλες χώρες πιο βόρεια 2000 έκπτωση, +2 έτη εγγύηση και μερικοί ντίλερ δίνουν πλαϊνές πλαστικές βαλίτσες.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
Πωωωω φύγαμε για καινούριο Γιωργηηη!!

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
αν ήμουν σίγουρος ότι θα αποφασίσω να κρατήσω καιρό μοτοσυκλέτα, θα το έκανα. Τώρα, διστάζω...

Δύσκολο να το πιστέψει κάποιος, αλλά σε άλλες χώρες πιο βόρεια 2000 έκπτωση, +2 έτη εγγύηση και μερικοί ντίλερ δίνουν πλαϊνές πλαστικές βαλίτσες.
Εντάξει, και αυτό καλό είναι. Αγγλία δεν θα γίνουμε ποτέ.

Και μεταχειρισμένο 19.000€ …
Καλά, τα 19000 μάλλον είναι πολλά και πριν την προσφορά. Υπάρχουν πάντως πλέον στο car και 1290 αρκετά λογικές τιμές.

Γενικά, αν θες να το κρατήσεις πας στην προσφορά κούτα. Συμφέρει! Θα πάω να κάνω μια ερώτηση αλλά λόγω ανταλλαγής με το 1090 μάλλον δεν θα μου αρέσει το ντηλ.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
εγώ επειδή τέΧτιος είμαι...

Αν θες να το κρατήσεις περιμένεις λίγο το unibrow monster νέο μοντέλο γιατί τα 2000 ευρώ έκπτωση σε 5 χρόνια χρήσης (ας πούμε) δεν θα κάνουν τρελή διαφορά.
 

lospsi

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
KTM 1290 SUPER ADVENTURE S
εγώ επειδή τέΧτιος είμαι...

Αν θες να το κρατήσεις περιμένεις λίγο το unibrow monster νέο μοντέλο γιατί τα 2000 ευρώ έκπτωση σε 5 χρόνια χρήσης (ας πούμε) δεν θα κάνουν τρελή διαφορά.
Ναι αλλά δεν θα είναι ούτε 22750 φαντάζομαι η τιμή. Άρα, τα 2000ε που κερδίζεις από την έκπτωση είναι παραπάνω αν υποθέσουμε ότι μάλλον θα είναι +10% η τιμή του νέου.

Μου θυμίζει την κουβέντα που είχα με τον κολλητό που δουλεύει στην Piaggio όταν αποφάσισα να αλλάξω το beverly 2013 που είχα. Μου έλεγε, καλοκαίρι του 2020, περίμενε θα βγεί καινούργιο και είχα ψιλοψηθεί. Θα ήταν ακριβότερο όμως και τελικά πήρα προσφορά ΜΥ2020 στα 3990, μετά από λίγο ήρθε το νέο beverly με τιμή 5400 αν θυμάμαι καλά. Περιττό να πω ότι ευτυχώς δεν περίμενα!
 
Top Bottom