KTM 1290 super adv ...2021

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
25.000 € ? ?? ? ?? Ρε πάνε καλά ????? Δεν νομίζω ότι υπάρχει κανένας λόγος να ασχολείται κάποιος με αυτή τη κατηγορία μηχανών πλέον...είναι μόνο μέσο επίδειξης έχω λεφτά.......κρίμα..........
Μην σκέφτεσαι σαν φτωχός.. :p
Υπάρχει λύση... Εχω βρει σαιτ που αγοράζουν, νεφρά, πνευμονια, καρδιές.. Θα τα μαζεψουμε
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Μην σκέφτεσαι σαν φτωχός.. :p
Υπάρχει λύση... Εχω βρει σαιτ που αγοράζουν, νεφρά, πνευμονια, καρδιές.. Θα τα μαζεψουμε
Στο dark web...? :laugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Αυτό είναι το σωστό μπρο. Ο κατεμάς που έχει απέναντι του τζαπανοπενφέδες φτουκατιράδες, εγώ δεν πρόκειται να συναναστραφώ με τις φτωχάτζες, απλά θεϊκό. Μαρίνα ftw

 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Moυ θελετε και ΚΤΜ , φτωχατζες πληβειοι παριες, που'σαι ρε Γιαννη Aldebaran , ριχ'το το ρημαδι το meme
Τους τα λέει ο Τρισμέγιστος αλλά δεν ακούνε.....





Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Μην σκέφτεσαι σαν φτωχός.. :p
Υπάρχει λύση... Εχω βρει σαιτ που αγοράζουν, νεφρά, πνευμονια, καρδιές.. Θα τα μαζεψουμε
Άσε Κώστα, το έχω ψάξει και εγώ :p!
Τώρα με τον "κοβιντ" έχει τεράστια....... γραφειοκρατία και.... εξετάσεις :laugh:
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
Παντως απ οσα διαβαζω φαινεται οτι εβαλαν μυαλο και έφτιαξαν ολες τις μαλακιες των προηγουμενων 1ΧΧ0, βλεπε φιλτροκουτια που μπαζουν ευκολα σκονη αλλα δύσκολα τα εφτανες για καθαρισμό, ζεστή απο το μοτερ που ζεσταινε τη βενζινη στο ντεπόζιτο σε σημειο βρασμου, ζεστη στα ποδια του αναβατη (εκτος απο τα δυο ψυγεια και το κενο αναμεσα τους βλεπω εχουν αλλαξει οδευση για τον πισω λαιμο αλλα και μετακόμισαν τον καταλυτη/σομπα πλεον μεσα στο καζανι του τελικού:muted::devilish::secret: )
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

GogosLux

Μέλος
Όνομα
Γιώργος
Μοτό
Tuono APRC V4 1000 / KTM 1290 SAE
Το ειδα χθες απο κοντα, αν και δεν το πιστευα εχουν δίκιο οσοι το παρομοιάζουν με βαρκαδέρο - Κοντό και χοντρό !


Επισης η μουρη μπροστα εχασε πολύ, γνωμη μου, με την προσθηκη της μ@λ@κιας.


Κατα τα αλλα περι ορέξεως
 

NitroArgi

Μέλος
Όνομα
Αργύρης
Μοτό
1998 APRILIA RSV MILLE
KTM 890 ADVENTURE
HONDA MONKEY 125
k0k0s μην πιστεύεις ότι διαβάζεις στα περιοδικά ;)
 

k0k0s

Μέτζη του νεούκτη
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωστας
Μοτό
XTZ750 / DL650 / 1090R / Vespa 50s
k0k0s μην πιστεύεις ότι διαβάζεις στα περιοδικά ;)
E καλα, δε βασισα και τη ζωη μου πανω στο αρθρο... Ουτε καν περιοδικο δεν ειναι , ασφαλιστικη ειναι.

Εδω εχουμε γεμισει σελιδες και σελιδες με αρθρα και "αδεσμευτα" βιντεακια, σε αυτο θα κολλησουμε?
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Τουκατι ρανταρ, Χονδα ρανταρ, ΚΤΜ ρανταρ, Πε εν φε;
Μην γίνεσαι τέτοιος, η πενφέ το είχε δείξει στο 1250 πριν απ' ούλους.


Δεν είχαμε δει Husqy στο roadmap βασισμένο στην πλατφόρμα; Ίσως εννοεί αυτό ο Πέρβις (πόσο πέρβι φάτσα, δεν την είδε την φωτογραφία κροφίλ προφίλ πριν την ανεβάσει; )
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Μην γίνεσαι τέτοιος, η πενφέ το είχε δείξει στο 1250 πριν απ' ούλους.


Δεν είχαμε δει Husqy στο roadmap βασισμένο στην πλατφόρμα; Ίσως εννοεί αυτό ο Πέρβις (πόσο πέρβι φάτσα, δεν την είδε την φωτογραφία κροφίλ προφίλ πριν την ανεβάσει; )
Πριν 2 χρόνια... Για την ακριβεια
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Με το μπαρδον, αλλά τι είναι αυτά τα ραντάρ?
Κρατάνε σταθερή απόσταση από τον προπορευόμενο και σε κατάσταση πανικού επεμβαίνουν και στα φρένα.
Στα αυτοκίνητα επίσης εάν υπάρχει σωστή διαγράμμιση στο δρόμο κρατάνε το αυτοκίνητο μέσα στην λωρίδα του.
Εδώ δεν ξέρω ακριβώς.
 
Top Bottom