KTM 1290 super adv R...2017

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Θυμάμαι όταν είχε πρώτο εμφανιστεί, είχε πέσει πολύ κράξιμο για το φανάρι το εξωγήινο.
Τεσπα.... Είναι κουκλι
Και εμένα αυτό το φανάρι ποτέ δε μου άρεσε, αλλά τουλάχιστον είναι συνέχεια του fering, όχι σαν το 790.... άσε με τώρα μη θυμηθώ τις καταβολές μου!
 

STF

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
STέFανος
Μοτό
NUDA900R
WR250R
Πολλές φορές αναρωτιέμαι.... η μάνα του ξέρει τι κάνει αυτό το παιδί όταν βγαίνει βόλτα με τη μηχανή; Αν ήταν Ελληνίδα θα το είχε μαυρίσει στο ξύλο... το παλιόπαιδο!

 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Πολλές φορές αναρωτιέμαι.... η μάνα του ξέρει τι κάνει αυτό το παιδί όταν βγαίνει βόλτα με τη μηχανή; Αν ήταν Ελληνίδα θα το είχε μαυρίσει στο ξύλο... το παλιόπαιδο!

Σοκ και δέος νιώθω όταν βλέπω τόσο ταλέντο σε ανθρώπους που δαμάζουν τόσο δυνατά εργαλεία καθώς και η αρμονία της συνεργασίας της μηχανής και μοτοσυκλετιστη
Respect
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Ενώ εμείς όταν ξεκινήσαμε ημασταν παγκόσμιοι.... :rolleyes:
 

Phoenix

Gender fluid
ADVRIDE Team
Περιοχή
Χαλκιδα
Όνομα
Στεργιος
Μοτό
bmw r1250gs adve Θα σε σκισω maniac
χουσβαρνα 510 πιστολ
Υπάρχει μια διαφορά που θεωρω ότι είναι σοβαρή
Μοτοσυκλετιστης σημαίνει ότι ενδιαφέρομαι διαβάζω κάνω πρακτική με το εργαλείο.μου
Αν δεν είμαι σε καλή ψυχολογική φάση η δεν έχω εμπειρία δεν κάνω ταρζανιες
Αν πάλι έχω μια κακη στιγμή και είμαι έμπειρος η έστω με μια βασική λογική δεν θα αντιδρουσα όπως ο συντροχος στο παραπάνω βίντεο δηλαδή ενώ είναι κολλημένος στο πιο ψηλό σημείο αντί να κατέβει κάτω και να βρει μια λύση ,ο γίδας είναι πάνω φορτίζει το πίσω μέρος της μοτοσυκλέτας και ακόμα λίγο και θα αποδημουσε στον κύριο
Άρα είναι το λιγότερο ασοβαρος με σοβαρό μηχανάκι άρα επικίνδυνος για τον εαυτό του και για τους άλλους
Πουλις 2020 μετά Χριστό
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Ενώ εμείς όταν ξεκινήσαμε ημασταν παγκόσμιοι.... :rolleyes:
Αν είναι αυτός τρόπος για να μάθει πάω πάσο. Όπως και να έχει δεν το κατέχει το χωματάκι.
Αμφιβάλω ότι έμαθε κάτι μετά από αυτό.
Οπότε παραμένει άμπαλος.
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Να πω και εγώ την π@π@ρια μου εκ του ασφαλούς.
Το χειρότερο που βλέπω εγώ στο βιδεο, δεν είναι το επικίνδυνο για την ζωή του "καπάκι", αλλά ότι δεν γνώριζε το έδαφος αν περνούσε το ανάχωμα.
Νομίζω ότι εκεί πραγματικά θα χτυπούσε άσχημα.
Τεσπα... Κ@λοφαρδος ηταν
 

jliordos

Μέλος
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Όνομα
Ιωάννης
Μοτό
BMW R1250GS ADVENTURE 40th YEARS
Αμα δεν πέσεις δεν μαθαίνεις .
Τόσο απλα
Έτσι είναι αλλά υπάρχει τούμπα και τούμπα.
Αυτός παραπάνω το τερμάτισε !!
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
Βλακεία έκανε...
Αφού δεν κατάφερε να περάσει το ανάχωμα επιτόπου το σταματάει το σβήνει πρώτη ταχύτητα στο σασμάν και κατεβαίνει από αυτό...
Δεν κάνεις τέτοιες κουταμάρες με 250 κιλά μηχανάκι...
 

YANNIS EFTHIMIOU

Μέλος
Όνομα
YANNIS
Μοτό
Suzuki VStrom 800 DE
Μλκιες, με γεμάτη 5 αλλαγη σε 6η στον κόφτη, όρθιος πάντα, και θα το ισιώνε το αναχώματακι..
 
Top Bottom