KTM 1390 S & R

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
"Κατασκοπευτικές" φωτογραφίες

Μεγαλύτερη οθόνη, το άρθρο λέει για... 11 ίντσες
170 άλογα από το μοτέρ του νέου duke
Νέο φανάρι
Κιβώτιο ταχυτήτων τύπου dct





Edit
Τώρα είδα και αυτό το ποστ στο ινσταγκραμ με λιγότερο καμουφλάζ


http://instagr.am/p/C1u75c1LUsG/
 
Τελευταία επεξεργασία:

sugariasgeorge

οδηγος της γλυκοΓιωργαινας
Περιοχή
ΝΑΥΠΛΙΟ
Όνομα
ΓΙΩΡΓΟΣ
Μοτό
AFRICA TWIN XRV750

BETA 300 RR (se)
Βλέπω το επόμενο μοντέλο ήδη, διορθώθηκε το λάθος
το παθαινω και ΄γω συχνα...
οταν καθομαι και σκεφτομαι , ΄΄πιανω΄΄ τον εαυτο μου να λεει...

ΠΟΣΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΣΑΙ ΡΕ γλυκοΓΙΩΡΓΗ ?????

εεεεε.... μετα κανω λιγο πισω την καρεκλα και ειμαι οκ ....:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

cosgili

Rattlehead
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
KTM RC8
Moto Guzzi V85TT
Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την πρεμούρα τα τελευταία χρόνια για αύξηση κυβικών. Έχει καταντήσει αστείο. Και στο θέμα μας,170 αλόγατα σε ψηλό μηχανάκι... Για ποιο λόγο? Όταν καβάλησα το 1290 adv, εξτασιάστηκα από το πόσο καλύτερο ψεκασμό έχει από το RC8 μου και πόσο πιο φιλικό είναι το γκάζι του σε σχέση με το on-off του δικού μου. Αλλά ρε φίλε δε μου ενέπνεε καμία εμπιστοσύνη να κινηθώ σε Hyper ταχύτητες όπως το supersport. Ίσως μεγαλώνω και φλωρεύω, τι να πω,,,
 

orla13

Μέλος
Περιοχή
Ηλιουπολη
Όνομα
Αλεξανδρος
Μοτό
KTM 790 Adv , Yamaha R1
Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή την πρεμούρα τα τελευταία χρόνια για αύξηση κυβικών. Έχει καταντήσει αστείο. Και στο θέμα μας,170 αλόγατα σε ψηλό μηχανάκι... Για ποιο λόγο? Όταν καβάλησα το 1290 adv, εξτασιάστηκα από το πόσο καλύτερο ψεκασμό έχει από το RC8 μου και πόσο πιο φιλικό είναι το γκάζι του σε σχέση με το on-off του δικού μου. Αλλά ρε φίλε δε μου ενέπνεε καμία εμπιστοσύνη να κινηθώ σε Hyper ταχύτητες όπως το supersport. Ίσως μεγαλώνω και φλωρεύω, τι να πω,,,
τα κυβικα αναγκαστικα για να περνανε τις προδιαγραφες euro .
 

Eliaskat

Μέλος
Όνομα
Elias
Μοτό
GS 1250ADV
το κοινο θέλει ιπποδύναμη, για να είναι σύμφωνοι με τις προδιαγραφες, ανεβάζουν κυβικά(όπως ανέφερε και ο orla13)


και σιγά μην έχουν στην γραμμή παραγωγής 10 μοτέρ, ένα για 3 μοντέλα
 

omega

Τσέλιγκας
Περιοχή
Ήηηηηηηηηπειρος
Όνομα
Δημήτριος
Μοτό
HONDA CBF500 05'
Να βάλουν με το καλό τουλάχιστον 33 ιντσών και να αφήσουν τις τσιγκουνιές.
Να βλέπουμε τηλεόραση,ταινίες... να συνδέουμε play station και να κάνουμε και cyber σεχ.

Δεν χορταίνουμε κυβικά... άλογα... ηλεκτρονικά βοηθήματα και οθόνες υπολογιστές..

Κάποτε καβαλαγαμε για να μας χτυπήσει ο αέρας και να ευφρανθεί η ψυχή μας.Ηταν κάτι εύκολο.

Τώρα μας χτυπάνε αλύπητα με must have και δεν ικανοποιείται το μέσα μας με τίποτα.





Ναι...

Εγώ είμαι..

 

amyroukai

Κουλάδι Σωληνάκιας
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
Κάποτε καβαλαγαμε για να μας χτυπήσει ο αέρας και να ευφρανθεί η ψυχή μας.Ηταν κάτι εύκολο.
Ακόμα για αυτό καβαλάμε.


Απλά κάποιοι από εμάς δεν έχουν χάσει το 50% του κύκλου τους σε τροχαία πριν τα 25 γιατί λίγο τα φώτα, λίγο τα λάστιχα, λίγο τα φρένα, λίγο τα πλαίσια, λίγο τα μοτέρ, λίγο τα κάθε τύπου Klim που δεν αρέσει να τα αναφέρουμε γιατί στεναχωριέται ο άντρακλας των ΔΠ με το μαγιό και το δίχαλο, τα κράνη, η γενικότερη παιδεία που δεν έχει φτάσει παντού ακόμα αλλά κάτι έχει αλλάξει έστω... Μας τους τρώνε τα καρδιακά και ο καρκίνος στα 50 βέβαια, αλλά τι τα θες, από κάτι θα πάμε έτσι και αλλιώς.


Η καραμελίτσα ότι "ανεβάσαμε κυβικά το μοτέρ για να μην χάσει άλογα" περνάει ακόμα βλέπω... Μόνο "καφετέρια" τα άλογα για την ΕΕ, με όρια τόσο αστεία ούτε δευτέρα δεν κουμπώνεις που λέει ο λόγος εντός πόλεων και χωριών. Αλλά το ποιανού το πουλάκι θα είναι μεγαλύτερο "παρίσταται διά" έχει σημασία.

cosgili δεν είναι ανάγκη να πας τέρμα γκάζι στην ευθεία με το "ψηλό τιμόνι", αλλά είναι αστεία η σύγκριση σε επαρχιακό. Μία φορά δοκίμασα τις hyper ταχύτητες με το XR, το μηχανάκι ήταν ανετότατο, εγώ καθόλου σκεπτόμενος το ότι θα πρέπει να μαζέψουν τεμάχια εδώ και εκεί και αν γεμίσει σακούλα σε ενδεχόμενο "αχδενσεείδα". #teamspeedlimit #130power #ereglentia
 

boxer

Μέλος
Περιοχή
Ελλαδα
Όνομα
Νικος
Μοτό
BMW
Τώρα μας χτυπάνε αλύπητα με must have και δεν ικανοποιείται το μέσα μας με τίποτα.
Αστούς κατασκευαστές και τους διάφορους youtubers να κάνουν και να λενε ότι νομίζουν!!!!
Αντέχουμε, και αντέχουμε για πλάκα!!! :sneaky:
Τα must have τους, τα έχουμε γραμμένα στα παλαιότερα των υποδημάτων μας, και εδώ και πολλά χρόνια ικανοποιουμαστε με τα τα απλά!!!! :ok:
 
Top Bottom