Ktm 640 adv 05

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Και δε λέει να πουληθεί το δικό μου το ριμαδι....
Πανέμορφο!!!

Καλοπούλητο
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Και δε λέει να πουληθεί το δικό μου το ριμαδι....
Πανέμορφο!!!

Καλοπούλητο
Έλα αγόρι :) και εδώ είσαι :) Θέλει ύψος το μοτοσακό αυτό, πόσο ύψος έχεις?
Καλή πώληση Αντώνη, μ αρέσει τρελά αυτό το μηχανάκι, αλλά μου λείπουν 10 πόντοι.
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Έλα αγόρι :) και εδώ είσαι :) Θέλει ύψος το μοτοσακό αυτό, πόσο ύψος έχεις?
Καλή πώληση Αντώνη, μ αρέσει τρελά αυτό το μηχανάκι, αλλά μου λείπουν 10 πόντοι.
1,80... Δεν κάνει???

Αν πάρω επιτέλους μπόι την κοιλιά ξεπερνάνε το 1,95....

Είχα ανέβει στου Μάνου από την Λάρισα και πατούσα στο μισό πέλμα (νομίζω)
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Το μηχανάκι πριν ένα μήνα έβαλα fcr καινούργιο μαζί με ρύθμιση στον Κόλια και λάστιχα καθώς και σέρβις στον Καραμανλή, σύνολο 1000 ευρώ.

Στάλθηκε από το Hisense C30 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
1,80... Δεν κάνει???

Αν πάρω επιτέλους μπόι την κοιλιά ξεπερνάνε το 1,95....

Είχα ανέβει στου Μάνου από την Λάρισα και πατούσα στο μισό πέλμα (νομίζω)
1.80 θέλει κ πάνω. 1,71-72 εγώ κ δεν έφτανα μ τπτ. Κάποια στιγμή ρώτησα και μπορεί να χαμηλώσει, αλλά θα γίνει νευρικό, έτσι μου είπαν.
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
1.80 θέλει κ πάνω. 1,71-72 εγώ κ δεν έφτανα μ τπτ. Κάποια στιγμή ρώτησα και μπορεί να χαμηλώσει, αλλά θα γίνει νευρικό, έτσι μου είπαν.
Μία χαρά κάνει για όλους.... Τα ψηλά μηχανακια δεν θέλουν ύψος αλλά "ανάστημα" .
Καλοπουλητο.... Το αγρίμι.
 

kostas_366

Μέλος
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
Πόρκα κρίση :)
Μία χαρά κάνει για όλους.... Τα ψηλά μηχανακια δεν θέλουν ύψος αλλά "ανάστημα" .
Καλοπουλητο.... Το αγρίμι.
Βρε συ Κώστα, θεν έφτανα μ τπτ, τι να λέμε. Με κάπως γεμάτο ντεπόζιτο, θα με έριχνε για πλακα.
 

amyroukai

Big Membered Wunderkind
Περιοχή
Μεθοριακός Σταθμός
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
X, R
σέρβις στον Καραμανλή
στον Μητσοτάκη μην πας μόνο, δεν ακούω καλά πράγματα για την τύχη του γενικά.
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
ε
Βρε συ Κώστα, θεν έφτανα μ τπτ, τι να λέμε. Με κάπως γεμάτο ντεπόζιτο, θα με έριχνε για πλακα.
Εγω στο 1,84 ειναι παιχνίδι παντως. Τωρα στο 1,75 ειναι κάπως αν και στη Νάξο ειδα παιδιά κατω απο 1,70 να ξεζουμίζουν τέρατα!!
 

Chester24

Fatus Olus
Περιοχή
Πατρα - Σαμος
Όνομα
Κωστας
Μοτό
Yamaha XT660z
ε

Εγω στο 1,84 ειναι παιχνίδι παντως. Τωρα στο 1,75 ειναι κάπως αν και στη Νάξο ειδα παιδιά κατω απο 1,70 να ξεζουμίζουν τέρατα!!
Εχει γεμίσει το φόρουμ λεύκες, το έχετε καταλάβει?

Φωτιές ανάβεις τώρα... Μόλις πήρα το ΧΤΖ... Όχι τίποτε άλλο, το πατάκι της πόρτας είναι στενό και δεν χωράω
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Κ@ΥΛ@ το μωρό Αντώνη και τιμή SUPER!Το"χτύπαγα"με κλειστά μάτια!Καλοπούλητο και να το ευχαριστηθεί στο έπακρον ο τυχερός επόμενος ιδιοκτήτης
 

1190Rleros

Μέλος
Περιοχή
ΛΕΡΟΣ
Όνομα
ANTΩΝΗΣ
Μοτό
ΚΤΜ 690 rally.
Παιδιά το μηχανάκι ειναι απίστευτα καλό,στην Νάξο το ευχαριστηθηκα παρα πολυ ,το δινω μονο εδω στο advrider να το παρει καποιος! δεν το βαζω car και τετοια, Αν πουληθεί του Γάτου η το άλλο το 690 ραλλυ τοτε δεν θα το πουλήσω!!Αν με ρωτήσετε γιατι το δίνω,με τρώει η τσέπη μου!!!!!! :p:p
 

ilai

Μέλος
Όνομα
HΛΙΑΣ
Μοτό
.
Πραγματικα του Αντωνη το 640 ειναι οτι καλυτερο υπαρχει και παρα μα παρα πολυ προσεγμένο. Τυχερος ο επομενος ιδιοκτητης
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Παιδιά το μηχανάκι ειναι απίστευτα καλό,στην Νάξο το ευχαριστηθηκα παρα πολυ ,το δινω μονο εδω στο advrider να το παρει καποιος! δεν το βαζω car και τετοια, Αν πουληθεί του Γάτου η το άλλο το 690 ραλλυ τοτε δεν θα το πουλήσω!!Αν με ρωτήσετε γιατι το δίνω,με τρώει η τσέπη μου!!!!!! :p:p
Τα είπαμε και στο καραβι... Είναι το καλύτερο 640 με τα διπλά δισκόφρενα και με την περιποίηση που έχει δεχθεί από εσένα, είναι τρομερό.
Μην το δώσεις.
 
Top Bottom