KTM 640 ADVENTURE R 2000

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Καλησπέρα και καλοπουλητο
Θα βοηθούσαν θεωρώ περισσότερες κοντινοτερες φωτο σε σημεία επι της ουσίας, καθώς επίσης και το κόστος επισκευής της μίζας, εφόσον το γνωρίζεις στα σίγουρα
Φιλικά τα λεω για να πουληθεί γρηγορότερα :)
 

mousitsas

Μέλος
Όνομα
Αγις
Μοτό
KTM 950SE
2005 HAYABUSA
XR400R
CRF1100
Καλησπερα σε ολους !σκεφτομαι να πουλησω το κατεμακι μου.
Ειναι απο τα πιο καλοσυντηρημενα που κυκλοφορουν .εχει γινει και μεσα στο φορουμ λογος για το συγκεκριμενο μπλε που κυκλοφορει στην πολη μου το Αιγιο και εχω στην κατοχη μου 2μισι χρονια .
εχει 33000 χλμ στο κοντερ και μολις εγινε το σερβις του (λαδια ,φιλτρα λαδιου, μπουζι ,ρυθμισμα βαλβιδων ,ρυθμισμα καρμπυρατερ).
Αλλες προσφατες εργασιες ειναι η αλλαγη ντιζας τσοκ με γνησια,κιτ επισκευης τρομπας μπροστινου φρενου,κιτ ρουλεμαν ψαλιδιου,τακακια μπρος πισω ,σερβις μιζας,καλυμα σελας moto ok,καινουρια γκριπ
εχω παραγγειλει ολοκαινουρια λαστιχα pirelli mt21 και περιμενω να τα παραλαβω για να τοποθετηθουν.
στα ''αρνητικα΄΄ που πρεπει να πω ειναι οτι δακρυζει το δεξι μπροστινο και δεν δουλευει η μιζα -κατα πασα πιθανοτητα ειναι το freeweel.εκανα σερβις στην μιζα αξιας 60ε αλλα δεν εφταιγε αυτη-το αφησα με μανιβελα αφου στα Lc4 η μιζα ειναι πολυτελεια.
το πουλαω γιατι εχω παρει καινουριο το 390 adventure και με εχει βολεψει πολυ
εχει ολα τα χαρτια του ειναι αμεσα μεταβιβασιμο.εχω και tankbag ktm σε μετρια κατασταση θα δωθει και αυτο
θελω να το παρει καποιος που ξερει απο τα συγκεκριμενα μηχανακια να μπορεσει να το ευχαριστηθει και να γνωριζει τις παραξενιες κτλ .για τον λογο αυτο δεν θα το βαλω στο car.gr ακομα αφου δεν καιγομαι κιολας να πουληθει.
τιμη 2200ευρω
οποιοσδηποτε φιλος θελει να ρωτησει οτιδηποτε θα με βρει στο τηλ 6946661512.Πανος Αιγιο
φωτος ktm 640 adventure - Google Drive
Κουκλι. Εχει αλλαχτει μοτερ? Αυτες οι χρονιες δεν ειχαν το μαυρο μοτερ?
 

Skatopaido

Μέλος
Όνομα
Πάνος
Μοτό
KTM 640 Adventure 2000
ΚTM 390 Adventure 2020
Κουκλι. Εχει αλλαχτει μοτερ? Αυτες οι χρονιες δεν ειχαν το μαυρο μοτερ?
με το γκρι βγαιναν αυτα και εχει 50αρια καλαμια μπροστα και ταυτοχρονα διπλο και μονο σταντ
 
Top Bottom