KTM 640 ADVENTURE vs KTM 690 ENDURO

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
τελικά το αποφάσισα (καιρό τώρα, αλλά λέμε...), όταν πουληθεί το χρέπι μου, τέτχιο σαν το από πάνω θα πάρω!!!!!

μπορεί να μην πατάω χώματα (καλό μηχανάκι να ξεκινήσω), μπορεί να μη βολεύει δικάβαλο (οκ, θα κάνει υπομονή 1 φορά στην διετία....), μπορεί να κουράζει στο καθημερινό σπίτι-δουλειά-σπίτι

αλλά θα το καβαλάω και θα γουστάρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

τι ωραίο που είναι το άτιμο........ (αφού δε μπορώ να πάρω 950/990 και δε κερδάει ο @mAthosalas το τζόκερ....)
 

thenos

"Κάνε άλμα πιο γρήγορο από τη φθορά"
ADVRIDE Team
Περιοχή
Ελάτη
Όνομα
Θανασης
Μοτό
KTM 950 ADV & KTM EXC450
τελικά το αποφάσισα (καιρό τώρα, αλλά λέμε...), όταν πουληθεί το χρέπι μου, τέτχιο σαν το από πάνω θα πάρω!!!!!

μπορεί να μην πατάω χώματα (καλό μηχανάκι να ξεκινήσω), μπορεί να μη βολεύει δικάβαλο (οκ, θα κάνει υπομονή 1 φορά στην διετία....), μπορεί να κουράζει στο καθημερινό σπίτι-δουλειά-σπίτι

αλλά θα το καβαλάω και θα γουστάρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

τι ωραίο που είναι το άτιμο........ (αφού δε μπορώ να πάρω 950/990 και δε κερδάει ο @mAthosalas το τζόκερ....)
Είσαι σίγουρος...???
Μετά το στρώμα...???
Αυτό είναι μηχανοκίνητη λιθοτριψία...:fun
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
Είσαι σίγουρος...???
Μετά το στρώμα...???
Αυτό είναι μηχανοκίνητη λιθοτριψία...:fun
μια χαρά!!!! θα το χρησιμοποιώ καθημερινά και σαν όργανο γυμνατικής/μασάζ!!!

 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
μια χαρά!!!! θα το χρησιμοποιώ καθημερινά και σαν όργανο γυμνατικής/μασάζ!!!

Μια χαρά!Θα πάρεις και μηχανολογικες γνώσεις θες δε θες, μαζί με τη γυμναστική που θα κάνεις (όλο στα γόνατα θα σαι να σκαλίζεις από κάτι )
Ζαχαρες!!:p
 

todor

在中國,我們信任
Περιοχή
ΒΟΛΟΣ
Όνομα
ΘΟΔΩΡΗΣ
Μοτό
Τίμιος Κινέζος
είπαμε... πολυεργαλείο θα πάρω, όχι μηχανάκι...δουλεύει δε δουλεύει, μόνο συγκινήσεις θα προσφέρει :)
 

Giorgio

Μέλος
Όνομα
George Karakostas
Μοτό
KTM LC4 640 Adventure
Μια χαρά!Θα πάρεις και μηχανολογικες γνώσεις θες δε θες, μαζί με τη γυμναστική που θα κάνεις (όλο στα γόνατα θα σαι να σκαλίζεις από κάτι )
Ζαχαρες!!:p
Καλημέρα,
Δεν συμφωνώ φίλε..
Μόνο τα βασικά στο σωστό μάστορα..
Κανένα πρόβλημα!!! Μόνο απόλαυση! Πάει παντού με απίστευτη αρχοντική αίσθηση!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

sothrhs

Ο demek
Περιοχή
Λάρισα
Όνομα
Σωτήρης
Μοτό
ΤΡΑΚΤΕΡ 06
Ως πρώην κάτοχος 990 και προσωπικά ενασχολουμενος με τη συντήρηση της μοτο, διορθώνοντας αμέλειες κάποιων συνεργείων λογικό είναι να έχω λιγουλάκι διαφορετική άποψη
Καλημέρα και καλή Κυριακή να εχουμε
 

Giorgio

Μέλος
Όνομα
George Karakostas
Μοτό
KTM LC4 640 Adventure
Ως πρώην κάτοχος 990 και προσωπικά ενασχολουμενος με τη συντήρηση της μοτο, διορθώνοντας αμέλειες κάποιων συνεργείων λογικό είναι να έχω λιγουλάκι διαφορετική άποψη
Καλημέρα και καλή Κυριακή να εχουμε
Καλή Κυριακή!!
Άλλο 990 άλλο 640..
Επίσης...»στον σωστό μάστορα...»
Εγώ πάντως έχω πολύ λιγότερα θέματα να λύσω από τη στιγμή που σταμάτησα να το ψάχνω πολύ προσωπικά... στον μάστορα που ξέρει και εγώ που πληρώνω μου δουλεύει μια χαρά...:))


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

jocker-t

#Ντανταντιρλάνταντα
Περιοχή
Busy Riding
Όνομα
Harris
Μοτό
"The Whip"
Μιας και ειπατε για ανακατασκευές.
Διάβασα πρόσφατα ότι σταμμάτησε η υποστήριξη για ανταλλακτικα στο συγκεκριμένο μηχανάκι.
Όσοι το έχετε προβληματίζεστε/αγχώνεστε?
Οτι αν σας συμβεί κάτι την βάψατε?

Είναι αποτρεπτικός λόγος για να το ψωνίσει κάποιος?
 
Top Bottom