KTM 690 ENDURO

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Αλλιος το αφήνεις έτσι και περνεις ένα airhawk για τα ταξίδια και απλά το τερματίζεις .


Sent from my iPhone using Tapatalk
Για κάν'ενα κόπο και στείλε μου κάνα λίνκ να δώ,εκει με βλέπω να καταλήγω.Ευχαριστώ θερμά:brs:
Οκ βρήκα μερικά,μου είχε διαφύγει αυτό;)thanks!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Tι έγινε Μίλτο...για πέ... :stm:
Έ αφού με ξέρεις τώρα Κώστα,ξύπνησα ένα ωραίο πρωί και λέω δε πέρνω κάνα 690:ha,είχα και φιλαράκι πού ήθελε το 990 οπότε και έγινε το deal.Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει χρόνος λόγο αυξημένων υποχρεώσεων για αυτά που θέλαμε(με το κορίτσι)να κάνουμε(με το 990)και πρέπει να το παραδεχτώ/να το καταλάβω.Έπειτα έχουμε κολήσει 3-4 φιλαράκια με αρκετό χώμα οπότε και έπραξα αναλόγως.;)
 

el-Gatto

Ανήσυχο μέλος
Περιοχή
Περιστέρι
Όνομα
Κωνσταντίνος
Μοτό
BMW R1200GSA
KTM 990 ADV
Έ αφού με ξέρεις τώρα Κώστα,ξύπνησα ένα ωραίο πρωί και λέω δε πέρνω κάνα 690:ha,είχα και φιλαράκι πού ήθελε το 990 οπότε και έγινε το deal.Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχει χρόνος λόγο αυξημένων υποχρεώσεων για αυτά που θέλαμε(με το κορίτσι)να κάνουμε(με το 990)και πρέπει να το παραδεχτώ/να το καταλάβω.Έπειτα έχουμε κολήσει 3-4 φιλαράκια με αρκετό χώμα οπότε και έπραξα αναλόγως.;)
Και πολύ καλά έκανες.:ok:
Ανοιξε θέμα με φωτό ,να την χαλβαδιάσουμε ,κ να σου πούμε κ τα συχαρίκια.:friendship:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Κούκλα το 690....και νομίζω σοφή επιλογή για κάποιον συνηδειτοποιημενο για την χρήση που το θέλει !!
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Ο αθόρυβος .... ετσι θα σε λεω


Sent from my iPhone using Tapatalk
Η αληθεια ειναι αυτη, ειναι πολυ φλωρικο χωρις ακραπα.
Δεν πειραζει, να ταιριαζει με τον ιδιοκτητη του!!
χαχχαχαχχχαχαχαχαχ
 

Miouos

Μέλος
Όνομα
Καρολος
Μοτό
ktm
Η αληθεια ειναι αυτη, ειναι πολυ φλωρικο χωρις ακραπα.
Δεν πειραζει, να ταιριαζει με τον ιδιοκτητη του!!
χαχχαχαχχχαχαχαχαχ
Μην γελάς γιατι θα μας περνάει στο χωμα μ αυτο και μάλιστα αθόρυβα... πρρρρρ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Nick_990

Μέλος
Περιοχή
Ηρακλειο κρητης
Όνομα
Νικος
Μοτό
KTM 990R
Μην γελάς γιατι θα μας περνάει στο χωμα μ αυτο και μάλιστα αθόρυβα... πρρρρρ


Sent from my iPhone using Tapatalk
Να σου θυμισω οτι σημασια δεν εχει ποιος θα βγει πρωτος, αλλα τι θα φαμε οταν φτασουμε!!
 

Miltiadis

Μέλος
Όνομα
Γιωργιόόό!!!!!
Μοτό
Σκύλος μαύρος!
Κοπέλια και ΚΥΡΙΕΣ σας ευχαριστώ θερμά όλους και εύχομαι καλά και πολλά ασφαλή χλμ σε όλους μας!Το σκεφτόμουν 3 χρόνια περίπου για 690 και νομίζω έπραξα σωστά για τα τωρινά θέλω μου.Η μοτό είναι απίστευτη και πάω παντού απο χώμα πλέον:haκρίμα που δεν θα παρευρεθώ στο trophy.
Να ευχηθώ με τη σειρά μου στο Γιαννιώ καλοτάξιδο το 990 και να το ευχαριστηθεί όπως το απόλαυσα κιεγώ έστω για λίγο:friendship:
 

onroad

Superhero
Περιοχή
7th continent traveler
Όνομα
κωνσταντινος δε γκρειτ
Μοτό
1200 / 2012
Να βάλεις μόνο akrapovic η wings , οι άλλες κάνουν μάπα θόρυβο , θα με θυμηθείς , πρόγραμμα θα βρούμε άκρη και φίλτρο k&n και μετά θα δεις άλλο μηχανάκι , πύραυλο κανονικό - θα πάθεις σοκ !!!

Και πάλι καλοτάξιδο !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Aldebaran

Πορτοκαλί μέλος.
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 690 Enduro '08
Voge SR4 Max
Κοπέλια και ΚΥΡΙΕΣ σας ευχαριστώ θερμά όλους και εύχομαι καλά και πολλά ασφαλή χλμ σε όλους μας!Το σκεφτόμουν 3 χρόνια περίπου για 690 και νομίζω έπραξα σωστά για τα τωρινά θέλω μου.Η μοτό είναι απίστευτη και πάω παντού απο χώμα πλέον:haκρίμα που δεν θα παρευρεθώ στο trophy.
Να ευχηθώ με τη σειρά μου στο Γιαννιώ καλοτάξιδο το 990 και να το ευχαριστηθεί όπως το απόλαυσα κιεγώ έστω για λίγο:friendship:
Καλορίζικο, καλολάσπωτο, καλόστριφτο, καλό καλό καλό......να το ευχαριστηθείς όσο δεν παίρνει σύντεκνε!!

(προλαβαίνεις για το troffy, ανέβα λέμεεεεεεεεεεε)
 
Τελευταία επεξεργασία:

yns

Today is life, tomorrow never comes
Περιοχή
Ηράκλειο
Όνομα
Γιάννης
Μοτό
KTM 990 Adventure
Honda NX650 Dominator
Μίλτο να το φχαριστηθείς ακόμα περισσότερο από τη Μόνικα, Γιάννη, να το προσέχεις το κορίτσι, είναι πολύ καθαρό! Χαίρομαι που θα την ξαναδώ σε 2 μέρες! ;)

Σεντ φρομ Ténéré φον
 
Top Bottom