KTM 690 Rally

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Χαχα, το δικο μου "αντικατασταθηκε" με τουμπανιασμενο Τρανσαλπ-τουρμπο (λεγεμε και CRF1000) :D
Στην Ελλάδα μας ενδιαφέρει κύριος.. Στα εξωτερικά δεν μας ενδιαφέρει τι κάνετε..!
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Στην Ελλάδα μας ενδιαφέρει κύριος.. Στα εξωτερικά δεν μας ενδιαφέρει τι κάνετε..!
Το μεκανακι ειναι Ελλαντα και θα παραμεινει Ελλαντα για την χειμερινη περιοδο TC-Βαγγελη ;) :ok:

ΥΓ Επομενο μου τεστ-ραϊντ ειναι το rally 690 του Γατου..
 

KORAX

Γερολυκος
Περιοχή
Μεσσηνια
Όνομα
Δημητρης
Μοτό
Κουλουρι 650 ,2004
KTM exc300 '06
Ελαφινα 700 '23
Σιγα μην καούν τιποτα κουζίνετα !!!
Τιποτα δε θα γινει
Κουλες ειναι !!!!
(Ετοιμάζω το 640.....με κατι πρόσθετα , οχι σιλικόνης , τα αλλα .....)
Φατους ουλους Στεργιο:bxr:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Με Husky τον βλεπω και τον Κακο-Βαγγελη αλλα οχι με το 701 ;)
Ενα crypton παπι παζαρευω, αν βρω λαστιχα με τακουνια για δαυτο..:roflmao::roflmao::roflmao: αλλιως ενα ηλεκτρικο mountain bike να σας μ@μησω ολους:pointu::pointu::pointu:
 

Dr Evil

Μέλος
Περιοχή
Μαρουσι
Όνομα
Βαγγελης
Μοτό
Bmw 650 dakar
Σιγα μην καούν τιποτα κουζίνετα !!!
Τιποτα δε θα γινει
Κουλες ειναι !!!!
(Ετοιμάζω το 640.....με κατι πρόσθετα , οχι σιλικόνης , τα αλλα .....)
Γιατι το λες ρε φιλε....εχουμε παρει ολοι καλτσον που δεν σκιζονται παρε και εσυ ενα μιας και φτειαχνεις τα προσθετα στο 640 :pointu::pointu:
 

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Το μεκανακι ειναι Ελλαντα και θα παραμεινει Ελλαντα για την χειμερινη περιοδο TC-Βαγγελη ;) :ok:

ΥΓ Επομενο μου τεστ-ραϊντ ειναι το rally 690 του Γατου..
Ωχχχχχχ......ακομα δεν κατάλαβες ότι είσαι φτιαγμένος για προπελα:D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Το ειναι Ελλαντα και θα παραμεινει Ελλαντα για την χειμερινη περιοδο TC-Βαγγελη ;) :ok:

ΥΓ Επομενο μου τεστ-ραϊντ ειναι το rally 690 του Γατου..
:woot::woot:

Εσύ πάλι έκανες όμως τη διαφορά, όλοι εγκαταλείπουν τα μεγάλα και τα 2κύλινδρα και πάνε σε μικρότερα κι εσύ θα είσαι με μεγαλύτερο??!

Ε ρε κλάμα!!!:hungry:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
Ωχχχχχχ......ακομα δεν κατάλαβες ότι είσαι φτιαγμένος για προπελα:D
Την προπελα την αφηνω Κωστα για τα μεγαλα (δικαβαλα) ταξιδια οταν θαχω απλετο χρονο, τωρα ηθελα/θελω κατι πιο χωματινο/ελαφροτερο. Ο Γατος εκανε σωστη κινηση και τωρα με το 690 και πριν που ειχε παρει το τουτουρι και γελαγε κατω απ'τα μουστακια του οταν μπλεκαμε σε σπαστηρια ;)
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
:woot::woot:

Εσύ πάλι έκανες όμως τη διαφορά, όλοι εγκαταλείπουν τα μεγάλα και τα 2κύλινδρα και πάνε σε μικρότερα κι εσύ θα είσαι με μεγαλύτερο??!

Ε ρε κλάμα!!!:hungry:
Μαζι ποσταραμε Βαγγελη, κοιτα πανου, θα παιξει ΚΑΙ ελαφροτερο μεκανακι - τοσα χρονια την εβγαλα με τα ιδια, μου χρωσταω λοιπον δυο και μου εχω παρει μονο το ενα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

XR Maniac

Skipper
ADVRIDE Team
Περιοχή
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Όνομα
Κωστας
Μοτό
NX 650-HRC Gandhi!!
s1000xr
Την προπελα την αφηνω Κωστα για τα μεγαλα (δικαβαλα) ταξιδια οταν θαχω απλετο χρονο, τωρα ηθελα/θελω κατι πιο χωματινο/ελαφροτερο. Ο Γατος εκανε σωστη κινηση και τωρα με το 690 και πριν που ειχε παρει το τουτουρι και γελαγε κατω απ'τα μουστακια του οταν μπλεκαμε σε σπαστηρια ;)
Δεν θέλω τέτοια.....εσυ είσαι νιάτο ακόμα και αντέχεις στα δύσκολα με τα βαριά!!
Άσε τον γατο και τους άλλους που μεγαλωσαν:D
 

tc-drift

Μέλος
ADVRIDE Team
Περιοχή
Πειραια και πέριξ
Όνομα
Βαγγέλης
Μοτό
BMW F800GS - VOGE 300 RALLY
Μαζι ποσταραμε Βαγγελη, κοιτα πανου, θα παιξει ΚΑΙ ελαφροτερο μεκανακι - τοσα χρονια την εβγαλα με τα ιδια, μου χρωσταω λοιπον δυο και μου εχω παρει μονο το ενα ;)
σλουρπ σλουρπ σλουρπ...

:stm:
 

konkost

Μέλος
Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Κώστας
Μοτό
transalp 650
crf 300l
@konkost έχεις πάρει χαμπάρι τί γίνεται εδω μέσα??! Βασίζομαι σε σένα να κρατήσεις την αυτοκρατορία των Transalp ζωντανή..!
Εδω μεσα γινονται Σοδομα και Γομορα!

Βασισου πανω μου το καλυτερομηχανακιτουκοσμου δεν πωλειται!
Εξαλου τοσα μηχανακια παιζουν γυρω μου Μια βολτα δεν θα μου δινετε ρε να ξεχαρμανιαζω που και που;
 

640 Armageddon

Μέλος
Όνομα
Δημήτρης
Μοτό
640 Adventure, Angry Berg 450
Η αλήθεια είναι πως 2016-2017 'εχουν γινει πολύ δυνατες κινησεις..!

Τα μόνα που δεν βλεπω να κουνιόνται είναι τα TRANSALP αλλα λογικό γιατί με τί να αντικαταστήσεις το καλύτερο μεκανάκι του κόσμου??!
Mε αυτό :wacky: (Africa, αλλά λέμε τώρα)
Στο 0,56 λέω πάει, σκοτώθηκε :muted:
 

XLGeorge

Μέλος
Όνομα
George
Μοτό
αργά τζαμπανέζικα
@640 Armageddon: εχει ξαναπαιξει αυτο το βιντεακι και ο τυπος ειναι απιστευτος! Η Boano εχει φοβερα κοστουμια για τα παλια Αφρικα και τα Τρανσαλπ αλλα κοστιζουν πολυ για τετοια μηχανακια παλιας τεχνολογιας. Απο την αλλη τα κανουν τουμπανα :ok: :yew:
 
Top Bottom